Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моя приятелка е поръчала безамонячни бои за коса на френската фирма Les trois chenes (трите дъба). Вероятно имат не само безамонячни, а и амонячни бои. Моля, ако някой ги е ползвал или има информация за тях да сподели. Блрагодаря предварително!  bouquet
« Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 09:55 от Bastet »
Цитирай

ау, значи никой не ги е ползвал Smile
Цитирай

София

Май за тази боя за коса става въпрос, м?  Rolling Eyes Троа Шен

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266517.0
Цитирай

Да Smile. Много  ти благодаря!  bouquet
Цитирай
Съжалявам,че по-рано не съм видяла тази темичка. Майка ми я е пробвала тази боя,и много и хареса. Доколкото си спомням каза,че по-дълго време издържа,и не е толкова вредна-няма амоняк, резорцинол и парабени. Мисля,че нямат амонячни бои.
Цитирай

Съжалявам,че по-рано не съм видяла тази темичка. Майка ми я е пробвала тази боя,и много и хареса. Доколкото си спомням каза,че по-дълго време издържа,и не е толкова вредна-няма амоняк, резорцинол и парабени. Мисля,че нямат амонячни бои.

Ей, благодаря - значи ще кажа на приятелката ми смело да ги взима!  bouquet
Цитирай

Пак да питам - а от къде си я е купила майка ти? Благодаря предварително да отговора!
Цитирай

Споделете и някаква цена все пак!
Цитирай

Стара Загора

Боята е супер  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.