Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора

Въпрос на гледна точка...

Здрасти мацки Crying or Very sad
Пиша от доста време тук и знам, че ако немога да намеря
отговор на въпросите си, то поне малко ще ми олекне от това, че съм споделила.
Да, историята е в стил, поредната сапунка , и който не иска да
се натоварва, нека не чете.
Мислех да вляза анонимно, но аз самата се дразня на аномини теми.
Влизам да си излея душата , с риск, доста хора да ме разпознаят, ... както и да е.
Мъчно ми е , че се скарахме много грозно с мъжът ми заради неговите родители.
Имам две дечица, на две и половина годинки е едното а другото е бебе.
Майка му е голяма интригантка. Не ми е удобно просто да ви разказвам за какви простотии става въпрос. Баща му е алкохолик.
Финансово сме доста зле, но кой ли е добре, здраве да в.
Моите родители винаги, доколкото имат възможност разбира се са ми помагали  финансово за децата.
От неговите родители не съм , всъщност не сме видяли нищо.
Не милички, не в това е проблема.
Снощи, лелята на мъжът ми , обвинила баща му , че е откраднал някакви пари.
Свекървата ни праща да го вземем, защото той с автобус неможел да пътува Shocked
Вечерта бяха у нас, пийнаха с мъжът ми и свекър ми почна да се оплаква, че нямал пари за цигари, а ние къде сме си харчили парите newsm78
Мъжът ми взема чисто 200 лева и и аз 250 ( детски и майчинство ).
Досега, при подобни разговори винаги съм премълавала, но този път избухнах и само казах, че храната на бебето е 9 лева и свършва за 4 дни.
В магазина ( хранителен ) дължим над 500 лв.и т.н.т.
Мъжът ми като почна да ме хока и обижда, че съм казала това
( пред тях) и ме ... удари.
Разплаках се, а свекърите стоят и се кефят.
В 12 вечерта мъжът ми тръгна да звъни на моите родители , за да им кажел да не стъпват повече във неговата къща #Crazy
Хората спят и хабер няма от света Crying or Very sad
Хора, немога да си позная мъжа. Ако в началото имаше индикации за подобно поведение, едва ли бих се занимавала с него.
Жал ми е за децата, жал ми е и за чувствата , които съм имала към този човек Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Извинете ме за битовизмите, с които ви занимавам, но на мен сърцето ми плаче.
Ако искайте ме хокайте, но благодаря на всички, които са имали търпение да ми прочетат поста Crying or Very sad
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Извинете ме за правописните грешки, но пиша през сълзи Crying or Very sad
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Реално няма оправдание за поведението му.
Единствено като някакво обяснение може да ти послужи това,
че обикновено се чувстват между чука и наковалнята в тия отношения,
 и понякога реагират неадекватно. Знам, че това не е успокоение  Hug
Цитирай
Мила моя,и аз съм преживявяла такива моменти.Отначалото мразех мъжът си,но разбрах,че той не е виновен.ВИНОВНА БЕШЕ МАЙКА МУ!<кучката мръсна>Но аз някак си успях да го връзумя и да го привлеча към семейството.
Цитирай

София

Уфф, много неприятно, много ми се иска да ти напиша нещо, ама наистина не знам какво.. Hug
Цитирай

София

Много, много неприятно, удрял ли те е преди?
Просто не мога да повярвам как се променят хората, как изтрещяват ей така изведнъж...
И аз имам много неприятности със свекърва ми, вече 11 години, но някак мъжът ми усеща на чия страна е правото и не застава срещу мен.
Честно казано, ако и той беше против мен, едва ли щях да продължавам живота си така , като знам какъв тормоз е...
Цитирай
А имало ли е и др.такива случай?<Извинявай за въпроса>
Цитирай

Русе

Прегръщам те..Ще ти трябват много сили за да продължиш,но ще се справиш.
Цитирай

Сипи си едно питие. Даже бих казала напий се като аватарчето си, нареви се и утре сутринта с махмурлука намери решение на проблема си. Емоциите не са добър съветник. А клюкарника още по- малко. Успех и наздраве!
Ще се радвам, ако не вземете на подбив това момиче, уважаеми съфорумци.
Цитирай

София

И на мин ми се иска да ти напиша нещо, но и аз не знам какво...
Много ми стана жал...
Дано да е било за пръв и последен път, дано си оправите отношенията, дано си оправите положението.
И спри да плачеш, така само повече ще те боли главата. Hug
Цитирай

Варна

На мъжа ти му се е насъбрало много - безпаричие, умора, обезверен е и с един шамар си мисли,
че ще стане по силен и ще промени света!
Така не стават нещата, трябва да сте заедно, единни и да се подкрепяте, вие и децата сте най-важни, не родителите му.
Ако той не може да се справи с тях и със себе си, не виждам какво можеш да очакваш ти от него!
Успех!
Цитирай

София

Прочетох темата ти и ми дотежа и на мен ...
Странно реагират мъжете, когато някой им нарани егото... Мисля си, че мъжът ти се е засегнал от това, което си казала пред родителите му и се е почувствал неудобно от факта, че ТОЙ не успява да издържа семейството си. Или е почувствал в тона ти обвинение ...И е избухнал!!!

Поговорете си на тази тема!!!

В разговорът се ражда истината!

Hug Hug Hug

Цитирай

София

Уфффф ... мразя такива истории . Гадно е , че се случват ...
Според мен на мъжът ти не са му издържали нервите - на финансовите трудности , на алкохолизма на бащата ... на всичко .
Разбира се , че това не го оправдава , но то е причината , не си ти  Sick

Аз ако бях нямаше да му проговоря дълго време . Но лошото е , че живеете при свекърите и те винаги ще му въздействат ...
Опитай се да не мислиш сега за случилото се .
Утрото е по - мъдро от вечерта .
 Hug Love
Цитирай

Pyce

Да,и аз си мисля,че трябва да поговорите с мъжа си.
Седни срещу него и му кажи как се чувстваш и как те е накарал да се почувстваш тогава,както го написа тук.

Дано да е бил само моментен този негов изблик...

Незнам какво друго да ти кажа,стискам ти палци да се оправи всичко Hug
Цитирай

в тълпата

Много мъчно ми стана за теб. Чака ви разговор с мъжа ти, доста сериозен. Нареви се, поспи си и се опитайте да поговорите спокойно, без алкохол. Няма оправдание да те удари, в никакъв случай. А че го е направил пред свекърите е още по-зле. Стискам ти палци да успеете да поговорите и да си простите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора