Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 24 март 2008, 23:19 ч.

Диария след хепатитна ваксина.

  • 1 073
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 931
Здравейте д-р Слънчева,

На 20.03.2008 поставиха на детето ми противохепатитна ваксина и след няколко часа получи силна диария със слуз и оток на очите. Детето е на 6 месеца с алергия към белтъка на кравето мляко, която се разшири впоследствие и вече пети месец има слуз в изпражненията.  Няколко дни преди ваксинацията получи диария и започнах да и давам смекта, която я закрепи. В деня на поставянето на ваксината имаше първото по-нормално изхождане.
 Въпросът ми е дали е възможно да е реакция към ваксината при условие, че не беше здрава в момента и трябва ли да се поставя ваксина, когато детето е болно? (Детето е все още само на кърма и Фризопеп)
 
С уважение

# 1
  • Мнения: 5 760
Не това не е реакция от ваксината, а е клиниката на АБКМ. Възтановяването на нормални изхождания става бавно и има често рецидиви. Добре е Вие да изключите млякото и млечните продукти от храненето, както цитросовите плодове и колбасите.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт