Номинации за Муньо - 2008г.

  • 59 095
  • 358
  •   1
Отговори
# 45
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
kато чета, май най-разпространеният тип муньо е Муньо - колегата мърляч Laughing

аз имах един колега, който беше изгладен, избръснат, с оскубани вежди, намазан с кремче на лицето, та чак лъщи.
като подминем веждите и кремчето, както и това, че те оглежда отгоре до долу, при първи сблъсък всичко - беше ок. Peace

на втори сблъсък отчиташ, че не е редовен, мисли странно, компексар. Thinking

на трети установяваш, че ако му креснеш и става по-нисък от тревата Wink, независимо, че ти е шеф  hahaha

до четвърти не стигаш - някой услужлив колега те уведомява как живее вече 6 месеца без ток и вода и се бръсне в тоалетната, а се къпе във фитнеса Shocked, ходеше да тренира ooooh!
ако обаче се сблъскаш с него по коридора ти обяснява кой крем за лице да ползваш, защото имаш бръчки Shocked
не искам да знам къде се е перял и гладил... Whistling

караше раздрънкана лада, в която като се качиш и виждаш пътя през пода, толкова беше изгнила отдолу Laughing
обаче я караше като ферари Wink


# 46
  • София
  • Мнения: 250
Държа да поясня, че историята е от преди 3 години и главната героиня съм лично аз ooooh!



На чат се запознах с Георги. Геодезист от някакво село близо до Плевен. Израдван, че съм от Голямото село т.е. София се започна бесен телефонен флирт от някакъв служебен телефон. Спомена ми от първия разговор беше, че има мазнишки не много приятен глас. То не бях сладурче, красавица, и винаги в края на разговора ме целуваше и му липсвах. Не си разменихме снимки, защото той нямаше, но и не настоя да му изпратя. Странно ми беше, когато ми казваше “сладурче” или “хубавица”, а в същност нямаше никаква представа каква съм в действителност. Тази телефонна “любов” продължи около 4 месеца. Разговаряхме почти през ден, никога не съм го възприемала и за секунда сериозно.
Същото това лято с една приятелка Катя бяхме на море  и след това заминахме за Бузлуджа в една почивна станция точно под паметника. Гореспоменатият Георги продължаваше да ми звъни. Тогава беше в Гурково и асфалтираше Прохода на републиката. Разбрахме се кой къде е и той прояви желание да дойде да се видим. Нямах нищо против, защото ми беше интересно да видя притежателя на мазния гаден гласец. Добре, че Катя е малко по-предвидлива и предложи да не идва сам, а да дойде с компания, че ние докато се опознаваме тя да има с кого да си приказва. След няколко разговора се разбрахме, нямах представа сам ли ще дойде или с някой. От чата споменът ми беше, че е светъл, около 180 см висок.
Дойде големият ден! Станах, намъкнах се в каквито дрехи имах и зачаках да се обади, когато пристигне. Тъкмо бяхме седнали в близката беседка с Катя да пием кафе и се появи някакъв приличаше на циганин т.е. черен и то доста. Катя ме бутна: “ Ето го!”, а аз си мисля, че е светъл и казвам: ”Глупости, тоя циганин – не е възможно! Тоя дето го чакаме е рус.” В следващия момент въпросният си извади телефона и звънна моя личен. Тъй като съм късогледа и от далече изглеждаше по-добре. Приближи е и успях да го огледам беше облечен с къси панталони, блузка тип двулевка от някаква изкуствена материя с основен цвят бежово на много дребни кафяви ромбчета, през които прозираше потник. Обувките му бяха платнени от тези на дупки, които смърдят от далече, но неговите бяха модерни с връзки.  Wink  Държеше плик и тъмно синьо горнище на анцуг, което сигурно му беше набор, беше надърпано на топченца и с измъкнати нишки. Седна до мен и ме лъхна миризма на не къпано. Косата му беше тъмна и сплъстена.  Sick Очите тъмни, но не гледаха добродушно. Започнахме някакъв безсмислен разговор за времето,  ooooh!  който продължи около час може би. Вече исках Георги да си тръгва и да не го видя повече. Но …. уви … появиха се с кола някакви негови приятели от Гурково. Брат, сестра и гаджето на момичето. Те изглеждаха по-симпатични или поне се бях изкъпали.  Rolling Eyes  Решихме да отидем до паметника на Бузлуджа. В този момент Георги ми каза: “Прибери ми торбата някъде!”  Shocked , взех я и докато я носех към стаята надникнах вътре да видя какво толкова носи след като е дошъл за 1-2 часа. В торбичката имаше кърпа, гащи и вестник.  Sick  Shocked  В тоя момент ме блъсна една мисъл, че Жорката е дошъл да се видим за по кафе и за вечеря, и за закуска. Подкосиха ми се краката и ми се зави свят. Пих чаша вода, поех дълбоко въздух и се върнах при компанията.
Тръгнахме на горе и всички предвидливо избързаха, а аз останах назад със смръдливеца. Започна да ме прегръща уж случайно, а аз се дърпах и настръхвах при допира му с дрехите ми. Спрях да говоря и само измрънквах по нещо едносрично. Исках да взема душ и то спешно. Приятелите му ни изчакаха при паметника и единият го попита дали ще си тръгне с тях, а отговора беше: “Не! Утре по някое време ще се прибера.”  Shocked  newsm78
Тръгнахме да слизаме. Казах си, че това е момента, в който трябва да го изгоня. Вървейки вметнах: “Къде мислиш да спиш?”, отговора беше: “Където ме сложиш!”. В този момент му обясних колко струва нощувката и, че няма никакъв вариант да спи при мен. В този момент през гнусният му поглед премина сянка и нищо не каза.   #Cussing out От къде ми се взеха сили, но го спрях малко преди да стигнем при другите и му казах, че искам да си тръгне и то веднага. Той започна да заеква, ама как така и т.н. сега бил дошъл. Казах му, че цял ден съм се измъчила с присъствието му и искам да се качи на колата с приятелите си и да се прибере от там, от където е дошъл. Донесох му торбата и дори не си махнахме за довиждане. Казах на Катя да не ми говори поне час, за да мога да се зъвзема. Оказа се, че той на приятелите си казал, че отива при гаджето си, но Катя изпортила работата като казала, че не се познаваме и сега се виждаме за първи път.
Чисто и просто, човека беше тръгнал на секс туризъм  Laughing
След толкова време случката я разказвам като виц, но тогава хич и не ми беше смешно  Laughing

# 47
  • Мнения: 4 111
Като сме почнали за смръдльовци...
Имах един съученик, добро момче, но не се къпеше и си личеше, че не се поглежда в огледалото. Живеехме в един квартал и сутрин като ме видеше да се задавам и ме изчакваше, за да ходим заедно на училище  Mr. Green Сядали сме и на един чин, защото никой друг не го искаше. В началото мълчах, търпях, но после взех да му обяснвавам -гнусящите се да не четат- как да заври вода, над която да стои, за да може лесно да махне многото си черни точки, как да се изкъпе, да носи чисти дрехи, че е важно да е чист, а не да е в крак с модата. През цялото време, винаги ми се хилеше, все едно той от такива насърчения нужда няма и аз разказвам вицове. Така и не се оправи, същия си е до днес.  Tired
Не помня дали казах в предната тема за едно кандидат гадже с много мазна и пъпчива кожа. Пак добро момче беше, ама ме беше гнус от него. Иначе беше чист, приятно ми беше да излезем, да разговаряме, но до там.  Naughty Като ме изпращаше искаше да ме целува и аз нарочно ходех с червило, за да имам оправдание, че ако ме целуне ще ми го размаже.  Flutter
И за жени се сещам, но вече няма да е по темата.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 181
И аз имах един кандидат, иначе готино момче, но като тръгна да ме целуне, устата му миришеше на градския кенеф, то и до там ни беше връзката.

# 49
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Еееее, сега се сетих за една история на една приятелка.Не знам дали е за тук, но се сещам, че при тях беше обратния вариант- тя му вика "Вкарай го", а той- "Ми той е вътре"  Shocked
Извинявам се за бруталния изказ, но цитирам с точност. Embarassed Embarassed

А един познат мноооого харесваше едно момиче- ставаше с мисълта за нея, само за нея говореше...абе луда любов.Бяха заедно една нощ и тя каза, че повече не иска да го вижда.Неговата версия. "Поканих я на гости и казах на нашите, че ще водя момиче- да останат още една вечер на село.Гледахме "Шоуто на Слави"  Laughing и накрая тя вече започна да ми се нахвърля.Аз й скочих отгоре и дъъълого се награбвахме.Тя се съблече и аз тъкмо щях да започна да действам- тя стои и ме чака гола, опъната на леглото и видях, че не съм си изрязал ноктите добре.Притесних се, че ще я одраскам и скочих и отидох в банята, където се завих с хавлия и се върнах все едно нищо не е станало и продължих да гледам тв.След малко тя се облече и си тръгна.Не ми вдига, за да й кажа оправданието което измислих"  Joy Joy Това са горе-долу точните думи.
Нейната версия."Лежим на леглото и умирам от тъпотия.Чудя се какво да говоря, а тъпакът гледа актьорите на Слави и ми говори глупости.Започвам аз някакъв разговор и го разпитвам за лични неща, за да разчупя малко неловкото мълчание.Той започна да ми разказва как техните били на прасе, на чичо им Кольо (примерно) и колко хубаво вино имал- като кръв се точело.Пък неговата баба каква кървавица правела...Той им казал да останат още една вечер, че щял да си води момиче у тях.Майка му казала да вземе от пижамите на сестра му, че през нощта спирали парното, че мн скъпо било  JoyТя обаче да не се притеснявала той щял да го остави пуснато на 4, защото сестра му била на гости в гаджето си и нямало да види и да го изпорти!Те по принцип спели на това легло с нея (сестрата), така че пижамата, с която спи била под възглавницата..."Още 1000 такива глупости й наговорил и тя била готова да си тръгне, но момъкът е симпатяга и в компания не е такъв идиот- може би не се притеснява.Та решила тя да полегне и си пуснала ръката да виси небрежно от края на леглото.В един момент нещо докова ръката й.Тя: "Котка ли имате?", той "А не, това са ни чорапите, слагаме ги ход леглото, че да може майка като пере когато не е на работа да ги намира на куп всички, че иначе ни се кара"  Тя вече  Shocked, но решава че може би той бълва всички тези простотии от притеснение- наистина мн я харесва!Започват да се целуват и тя каза, че я е "оплюнчил" цялата.Решава, че вече твърде дълго се протакат нещата и се съблича.Той също се съблича по боксерки тръгва към нея- тя разкрачена, той в краката й и изведнъж се сепва и хуква към банята.Тя  Shocked и не знае какво става- какво толкова е видял.Той се връща по хавлия и небрежно започва да сменя каналите с гръб към нея.Тя скорострелно се облича и бегом навън.
Впоследствие тя се събра с едно друго момче от компанията и той беше убеден, че е с него за да е близо до старата си неконсумирана любов.А тя милата не беше разказала на гаджето си за преживяванията на нашия убавец, каза само на мен и още едно момиче и само се чудеше какви оправдания да си измисли, за да не се засичат с него.
Сега разказах на мъжа ми за бисерите в темата и той ми вика ти писа за Х нали и аз се сетих за една от многото му истории.Как можах да го забравя може би защото вече не се виждаме ooooh!Та той е уникат.Когато имам време ще пиша и за други, но тази е най-куриозната  JoyОпитах се да цитирам дословно историите им, но дори да има разминаване в конкретни изрази то смисълът е същия.
Забравих да спомена, че тогава той беше на 24-26 години, не на 14, водеше новини  в една местна кабеларка, абе по нищо не можеш да познаеш че е такъв.По-късно го опознахме по-добре и историите се умножиха много, но те засягат по-скоро семейството ме- майката и сестрата, отколкото него.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 01:14 от Райна

# 50
  • Мнения: 796
... беше облечен с къси панталони, блузка тип двулевка от някаква изкуствена материя с основен цвят бежово на много дребни кафяви ромбчета, през които прозираше потник. Обувките му бяха платнени от тези на дупки, които смърдят от далече, но неговите бяха модерни с връзки.  Wink  Държеше плик и тъмно синьо горнище на анцуг, което сигурно му беше набор, беше надърпано на топченца и с измъкнати нишки.
... взех я и докато я носех към стаята надникнах вътре да видя какво толкова носи след като е дошъл за 1-2 часа. В торбичката имаше кърпа, гащи и вестник.  Sick  Shocked  В тоя момент ме блъсна една мисъл, че Жорката е дошъл да се видим за по кафе и за вечеря, и за закуска. Подкосиха ми се краката и ми се зави свят.
rotfImao Добре бе, как може да има такива мъже #Cussing out

# 51
  • Мнения: 17 546
Последните няколко истории са просто покъртителни Joy Joy Joy и леко вулгарни...

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 01:30 от Балу

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Съжалявам, че е вулгарна историята ми, но се опитах да я предам почти буквално- всяка друга цензура щеше да прикрие голяма част от нюансите в описанието на идиотското държание на моя муньо  Embarassed

# 53
  • София
  • Мнения: 250
Последните няколко истории са просто покъртителни Joy Joy Joy и леко вулгарни...

Права си, но това е действителността, за съжаление  ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 250
Мъжища  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 7 803
 Joy ей, падам от смях

# 56
  • Мнения: 5 468
той ляга върху мен и започва да извършва разни странни движения без изобщо да си е вкарал члена в мене Laughing Това продължава сума време, чудя се аз как да му кажа, че нищо не прави и да ги направим нещата както трябва,но нищо тактично не  измислих.
Ееее.... е това ме беше срам да разкажа за моя Даньо Tired. И той така... бях на 16 години, девствена и той ми налита на един купон. Казвам му, че съм девствена и хич ме няма в леглото... той - Оооо... сега ще видиш!!! Crazy... и ми налита скоропостижно. И аз - шматка... срам ме е да му кажа 2 тогава..., обаче тоя никъде не си го наврял и като лашкаааа Joy Joy... ужас Embarassed!!! Да беше сега, щях да го изхвърля и да му кажа - "Чшшш... оланколууу...", обаче тогава - срам голям, мълча и трая. И тоя поплювко... се поклати там, без никъде да си го е вкарал и се изпразни Crossing Arms. И това не е нищо..., ами вика ехидно - "Ке ке ке... девствена си била, а? Бая си широчка, за да лъжеш така, малката!"  Mr. Green Ама че шматка... До ден днешен си мисли, че ме е побъркал хубавичката ooooh!.

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Хайде де, свършиха ли се Муньовците  newsm78

# 58
  • някъде
  • Мнения: 979
той ляга върху мен и започва да извършва разни странни движения без изобщо да си е вкарал члена в мене Laughing Това продължава сума време, чудя се аз как да му кажа, че нищо не прави и да ги направим нещата както трябва,но нищо тактично не  измислих.
Ееее.... е това ме беше срам да разкажа за моя Даньо Tired. И той така... бях на 16 години, девствена и той ми налита на един купон. Казвам му, че съм девствена и хич ме няма в леглото... той - Оооо... сега ще видиш!!! Crazy... и ми налита скоропостижно. И аз - шматка... срам ме е да му кажа 2 тогава..., обаче тоя никъде не си го наврял и като лашкаааа Joy Joy... ужас Embarassed!!! Да беше сега, щях да го изхвърля и да му кажа - "Чшшш... оланколууу...", обаче тогава - срам голям, мълча и трая. И тоя поплювко... се поклати там, без никъде да си го е вкарал и се изпразни Crossing Arms. И това не е нищо..., ами вика ехидно - "Ке ке ке... девствена си била, а? Бая си широчка, за да лъжеш така, малката!"  Mr. Green Ама че шматка... До ден днешен си мисли, че ме е побъркал хубавичката ooooh!.
     Неееееееееееееееееее,стига Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 606
  Вие се шегувате....  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт