Отчет на набор 2003 - 21

  • 11 118
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Ей, ние вече сме здрави.
Бързо оздравяване на болничките     bouquet
Сега започнаха с лудориите отново. Вчера мъжът ми взе сина с него следобед при баба му. Аз останах с дъщеричката - голям живот беше  Simple Smile . Спретнахме къщата, сготвихме, починахме си. Като се върнаха за пет минути вече нямаше и следа от оправянето - Живко урагана върна всичко на мястото  Laughing !
 Но си ги обичам  такива каквито са  Heart Eyes

mirena71 , аз давам на Живко Апровит + и съм много доволна. Съдържа пчелно млечице, Ехинацея и витамини. Много го харесва.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 10:20 от MamaGalka

# 16
  • Мнения: 3 042
На нашия антибиотик пише, че е за скарлатина. Сигурно и вашият е, не се тревожи, прочети упътването. Няма сърбеж, обривът е по корпуса и слабините, той вчера изби, още не е преминал. За ЕКГ не съм чувала аз. Ще сверяваме часовниците с теб тази седмица Heart Eyes
Някой друг да е карал скарлатина?

# 17
  • Мнения: 7 201
Mam4е, можеш ли да ми препоръчаш  имуностимулатор?
Сега на есен му изписаха Рибомунил.Еми,много съм доволна. PeaceПие се 6 мес. по схема на есен или на пролет--тъй че именно сега е момента.Допитай се до ДжиПиТо ви.Той е за бактериални инфекции и наистина не се е разболявал от такава smile3520, а само варицелата и ГРИП-а. Praynig

# 18
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на болничките!!!!  Praynig
И в сашовата градина днес ще гледат театрална пиеска "Пролетна игра".  Wink

# 19
  • Мнения: 2 732
Здравейте и от мен!
НА БОЛНИТЕ БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ !

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Миналата година февруари боледува Пепи от скарлатина. Пи антибиотик 10 дни, но какъв беше честно казано не си спомням. Взеха му гърлен секрет след като спря антибиотика. Доктора каза, че ще ни прати на ЕКГ, но и така и не го направи. Знам, че скарлатината се преболедува по-тежко при възрастни и дава усложнения-сърце и бъбреци. Но ако се лекува адекватно и на време би трябвало да няма усложнения. При нас поне беше така. Тогава много деца от групата на Пепи я бяха хванали и ние не я пропуснахме естествено Crazy, както и варицелата по-миналата година.
В неделя вдигна Т и то около 39 градуса, но за 24 часа се оправи и сега е добре, но на градина чак другата седмица ще го пусна. Явно някакво бързо грипче изкара. Но все пак съм доволна от здравословното му състояние, защото от септември миналата година не е боледувал, а редовно посещава ДГ.

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 219
Памполина, ето два линка за скарлатината
http://pramed.com/scarlatina.htm
http://www.med.primasoft.bg/tips_for_all/infections/articles/skarlatina.htm

# 22
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Здравейте и от нас в новата темичка!
Почти използвам поздрава за "запис"!
Да се оправят дечицата-това е най-важно Praynig Другото са бели кахъри!
Специални поздрави на бургаските майчета и наборчета от нас Blush

# 23
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
И аз да се запиша, че да не изпусна края на темичката  Peace
Болните да оздравявават. Днес е Благовещение /Благовец/ и като заговорихте за бебета - да се чуват благи вести за това!  Hug

# 24
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Ха, дано.  Praynig
Аз явно по Благовещение съм забременяла. Нали, като светата майка и аз на Коледа се замъчих.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 125
Хоп и аз в темата  Simple Smile. Честит празник на всички Hug

Някакъв нов вирус или "опашка" на стария Соломонов тръшка народа, тръшна ме и мен в събота с 39,8 Т. Три дена без да стана...някакъв кошмар. Моля се Али да не се зарази, че повече болничен не мога да взимам  Tired

Ще го пробвам и аз този Рибомунил   Peace

# 26
  • Мнения: 14 133
Да си отиват веднага всички злини и болести!!!  Crossing Arms  Praynig

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Честит Празник!   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Аз пък на Благовещение казах на майка и татко,че съм бременна(малко късничко,но пък не ми личеше та ги изненадох),и майка ми подари икона с Благовещение.Без да искам бях избрала този ден.
 Иначе по въпроса с бебетата,моите са на такава вълна,че в градината се родиха доста братчета и сестричета и единия каза че иска братче ,а другия сестриче

# 29
  • Мнения: 14 133
  Иначе по въпроса с бебетата,моите са на такава вълна,че в градината се родиха доста братчета и сестричета и единия каза че иска братче ,а другия сестриче
Добре, че и Сашо не го е похванала същата вълна, да иска братче или сестриче.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт