Декупаж 17

  • 40 146
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 065
gudzy, много са ти елегантни последните творби  Wink
kkaatt, още предния път си мислех, че щях да ти казвам нещо, но... Сега се сетих- кутията ти е прекрасна, харесвам я и така.
kris70, много са ти хубави нещата. За да не те е срам ей сега ще си покажа сабото да видиш ти какво е гънка  Mr. Green. Много интересен завършек на чашите (към гърлото имам предвид).
ria, присъединявам се към клуба "Втори, по- добър живот за чехлите"  hahaha
и профила с по- малко гънки  Grinning а ето и гънките   Blush
Вторият е с по- малко гънки, защото си взех бележка от първия  Grinning

# 61
  • Мнения: 525
gudzy не мога да се нагледам на пукнатините на рамката- толкова са равномерни!С какво кракле ги направи?

ria и chiges страхотни чехли!Съжалявам,че нямам подходящи стари за декупаж.С какво лепило ги лепихте, лакирвахте ли отгоре и ако да с какъв лак?

kris70 много добри първи опити!Няма от какво да се срамуваш.

DjastaPrasta какви са тези камъчета на шишето?Много добре изглежда!

# 62
  • Мнения: 1 065
Аз лепих с обикновен медиум, може и универсален да се води, не знам. Отгоре една ръка (за сега) акрилен лак.

# 63
  • Мнения: 139
Благодря,че ме окрилявате момичета!Скоро ще ви покажа новите си напъни.
chiqes-страхотно сабо!Какви маргаритки само!  bouquet

# 64
  • Мнения: 662
gudzy не мога да се нагледам на пукнатините на рамката- толкова са равномерни!С какво кракле ги направи?
Кракле тип Ц 200 Mr. Green

# 65
  • Мнения: 440
Лелеее какви чудесии сте направили,подмладени саба и етажерки  #Crazy,великолепни картички на DjastaPrasta   bouquet.Произведенията на de'Belladona и Радинка са прекрасни както винаги Kissing Heart  а,розовата серия на gudzy просто ме плени reverance и бурканите на geniko са много свежи coolcool. kkaatt много е хубав фона на чинията с термометъра,ще споделиш ли как го постигна  Praynig Flowers Bouquet.
Ако съм пропуснала някого моля да ме извините  Hug,но съм изостанала с 5 страници и едва смогнах да ви изчета и разгледам.Мойта муза я хвана липсата нещо , а имам страхотна нужда от нея в момента Tired.
Добре дошли на новите попълнения green eyes ,Mirkata ,Rakovina,kris70 ,хубаво сте си научили уроците и сте ги приложили на практика  newsm51 Hug - ще се радваме и занапред да ни радвате с красотички
Спорна и успешна седмица на всички!

 

# 66
  • Мнения: 4 390
Ау, това с декупажирането на обувки, чехли и прочее, ми се вижда ужасно трудно! Shocked Завиждам ви за майсторлъка!  bouquet
Беладона, мнооого са красиви всичките ти работи, както винаги!  bouquet
gudzy, си е gudzy - творческа натура и чевръста в ръцете - какво по-хубаво от това... Много са хубави и последните неща, които си показала!  bouquet
DjastaPrasta - на теб има ли нещо, което да не ти се удава, бре, жена?  bouquet
kkaatt, и аз съм любопитна за фона, много е интересен!  bouquet
Маринка, с някои салфетки много трудно се работи, особено ако се ползват цели и то на неравна повърхност. Зор си е. Hug Какво представлява златната мъгла и как я правиш? Flutter
От мен Rolling Eyes, първият ми    златен   трансфер.
Идея и изпълнение се разминаха тотално, но няма значение. Опитът е важен. Laughing

И няколко  джиджавки за  за предстоящия базар.

# 67
  • Мнения: 167
фона не е нищо особенно просто на снимката  нее излязъл такъв какъвто е в действителност
сребърна релефна пасна и върху нея  златиста боя - каато тук там  среброто прозира. Товае !

# 68
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Момичета, страхотни сте, толкова красотии сте сътворили smile3525 smile3525 smile3525. Гледам, гледам, всичко ми харесва, нямате равни. И новодошлите, май само така се пишат, че са- браво  newsm74 newsm74
Няма да ви изброявам поименно,че както винаги пак съм ви изпуснала края.
Аз покрай базара, нямам време да влизам във форума. Скоро ще покажа нещичко от мен.

# 69
  • Мнения: 165
Kkaatt, и аз щях да питам за фона , но видях че вече са ме изпреварили. Опитах номера с краклето “тип Ц200” и стана. Пробвах го върху едни духани яйца които сега майсторя. Искам да благодаря на всички Ви за топлото посрещане Hug . Сигурна съм , че с ваша помощ ще оттук нататък ще вървя напред и ще постигам по- добри резултати.

# 70
  • София
  • Мнения: 316
gudzy,мн. ти е симпатична и приятна цветната колекция. smile3525.Кажи моля те по-подробно какво е това кракле тип Ц200?Откъде?
Тази идея със сабото на ria и chigesnewsm74.Изпълнението също е без грешка. smile3501
Djasta Prasta,и картичките и нещата ти за базара са страхотни.
Дивиана,мн. свежарски са великденските ти неща,но и етажерката си я бива,а и чинията на marinap ме грабна.
deBelladona,твори ли твори красоти  bouquet
Браво за дъската на vaniya , за творенията на Rakovina,особено бутилката,за трансфера на kkat.
Да побутна темата с няколко яйца за Великден http://niberk.multiply.com/photos/album/1/Decupage#46

# 71
  • Мнения: 662
Генико,разсмя ме Joyяйцата са ти супер,ще правиш ли нещо за базара?
И тук е мястото да кажа който иска нека заповяда в събота в къщи да творим за базара
Пиша за пореден път как става нацепване с лепило Ц 200:
1.акрилна боя-съхне/това са пукнатините/
2.Ц 200-съхне
3.Друг цвят акрилна боя-това е основния цвят,желателно е да се нанася бързичко и без да се повтаря,почти веднага се напуква.
Аз нанасям 1 и 2 вертикално,а 3 хоризонтално и пукнатините стават горе-долу квадратнички

Дивианка,супер са ти нещата,тия пеперуди салфетчица ли са?
Направила съм още доста неща,но ще чакам Уел да дойде в събота да ги снима с нейното фото,че така ме изкритикува за лошите снимки,че вече не смея да снимам Mr. Green

# 72
  • Мнения: 37
Привет на всички, скоро не съм писала но направо се изумих от всички неща които сте направили!
RIA- НАПРАВО НЕВЕРОЯТНО -със какво лепиш салфетките върху сабото/предполагам че е кожено/, за да не паднат или да се напука.
Mimes-картичките са страхотни и аз се опитдам да правя декупа върху картон но нищо не ми се получава EmbarassedКак го правиш би ли споделила ако не е тайна
Има ли някой идея от къде могат да се купят дървени яйца за великден???

# 73
  • Мнения: 278
Влизам само за да ви хвърля едно око
ама вие ме направихте разногледа #Crazy #Crazy #Crazy Shocked
Прекрасни сте, прекрасни.
Няма да изброявам, защото има опасност да пропусна някой, а това, което видях е доста по обем Simple Smile
Вие сте моята гордост Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Творите неспирно и неуморно
Аз нищо не мога да покажа Embarassed Sad Времето съвсем не стига, но колкото да ви кажа ПРИВЕТ и да се порадвам на творенията ви има Simple Smile

Добре дошли на НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ Hug Браво, момичета !!!!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 231
chiges, супер са!  bouquet
Ама твоите чехли са направо крехки девойчета пред моите ветерани. Laughing

Дивиана, браво за трансфера и джиджавките!  smile3501
Завърши ли етажерките?

geniko, аз май предния път забравих да ти кажа колко много ми харесаха творенията ти!  love001

Tomygic, с най-обикновен акрилен лак ги лепих. Няма проблем идеално се залепиха и едва ли ще се напукат, защото сабото е така направено, че не се сгъва при ходене.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт