Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

София

Кой омекотител ви допада най-много? Като миризма, като трайност? За сега най-доволна съм от светлосиният Ленор и жълтият и светлолилавият Силан. Но започнаха да ми омръзват и трите аромата, иска ми се нещо новичко. Споделете вашите предпочитания.
Цитирай

София

Минах през какви ли не марки и модели, но най-доволна съм от Ленор спринг /светлосиния/. Допада ми и като аромат, а и дрехите май са по-мекички с него. И е с дълготраен аромат - сега, като извадих пролетните дрехи, все още си миришеха /а съм ги прибрала преди поне 5 месеца/.
Цитирай

Варна

Ползвам предимно Ленор - светлосиния и розовия. От  Semana Angel  съм много доволна , с него разнообразявам.
Цитирай

Стара Загора

Мога да кажа от кои не съм доволна. Не ми харесват на Фрош - нито омекотяват, нито ароматизират като Ленор, Силан и Семана.
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Единственият, който ми харесва в последно време е белият Angel на Semana. Всички други са ми сладникави или прекалено натрапливи.
Цитирай

Sofia

Преди използвах Ленор, но нещо не съм доволна от него, Силан(хибискус) също го развалиха въпреки, че в момента ползвам от него мисля да го сменям.
Цитирай

софия

аз ползвам Ленор,Силан не помня цветове,но винаги взимам нещо различно от предишното.
Цитирай

Варна

Аз купувам синия Силан,засега той най ми харесва,и е със силен аромат.
Цитирай

Бургас

Силан-св.зеления,лилавия,синия....няколко цвята ми харесват.
Цитирай

там от където съм

Най-доволна съм от синия и черния Ленор допадат ми тяхните аромати и са доста по-трайни от останалите.Като ми омръзнат сменям с Коколино розовия също съм доволна. Peace
Цитирай

При любимите ми същества

И на мен най- много ми харесва черния Ленор с много приятен и траен аромат е.
Цитирай

Най-много ми допада Coccolino.
Цитирай

Варна

Харесвам всички видове на Семана. На Ленор не мога да понасям черният  Sick Бях си взела на Коколино един лилав... въобще не ми хареса.
Цитирай

силан според мен най-добре омекотяват и ароматизират едновременно. семаната само ароматизира хубаво и доста трайно, но откъм омекотяване не е така добре.
последно ползвах черния ленор (който за мое щастие се оказа че не е черен, щото аз си мислех, че и самата течност е черна Embarassed) и бях много доволна, вчера си взех новия ленор тропикал фреш, но съм изпрала само една пералня с него и нямам отзив засега Peace
Цитирай

bg

Най-много харесвам светлосиния Ленор,като ми омръзне ползвам Малиция.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора