Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Лозенец

Искам да питам, има ли някой който да си е регистрирал фирма онлайн на страницата на търговския регистър и дали наистина е онлайн или се е налагало и друго?  newsm78
Цитирай

Мисля, че ако имаш електронен подпис, няма проблем да стане по този начин.
Цитирай

рядко вкъщи

И аз мисля,че трябва да имаш електронен подпис,иначе не виждам как ще стане newsm78
Цитирай

въпроса е при наличието на електронен подпис дали е успешна регистрацията?
Цитирай

София

Peace Абсолютно може да е успешна регистрацията. Съвсем друг е въпроса, че трябва да се въоръжиш с цялото си търпение, за да изчакаш регистрацията. Ние чакаме вече 38 дни  ooooh!
След подаването на документите онлайн, можеш да си проверяваш какво е положението без проблем. Но става адски бавно. Направиха го много тъпо с този търговски регистър  #2gunfire
Цитирай

Peace Абсолютно може да е успешна регистрацията. Съвсем друг е въпроса, че трябва да се въоръжиш с цялото си търпение, за да изчакаш регистрацията. Ние чакаме вече 38 дни  ooooh!
След подаването на документите онлайн, можеш да си проверяваш какво е положението без проблем. Но става адски бавно. Направиха го много тъпо с този търговски регистър  #2gunfire

Peace Само, ако ми позволиш да добавя, че е много важно и да отправяш по някоя молитва софтуера да не се скапе, докато си правиш онлайн регистрацията. Smile
Цитирай

София

Laughing Peace Виж , за това бях забравила. Ама не знам кое е по- малкото зло........ да ти се скапе софтуера или да се редиш два пъти на оная умопомрачителна опашка, ако са на хартиен носител  35

Да не спамя повече. Успех на byby   Peace
Цитирай

София, Лозенец

Благодаря ви момичета...май ще пробвам все пак по интернет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.