Смятате ли, че сте модерна жена?

  • 3 545
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 011
Старомодна съм в разбиранията си, в отношенията си с хората, в семейството също. Живея в мир със себе си, което е най - важното.
Това да имаш или не съдомиялна не е мода, според мен.

# 46
  • Мнения: 757
модерна до лудост,това съм аз

# 47
  • Мнения: 9 865
Аре пуснете ми съдомиялната, кво сте я захапали. То след време и силикон да имаш няма да е мода, а необходимост.
Комплексирана съм на тема съдомиялна, кво искате, нямам къде да я сложа... кухнята ми прелива.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 640
Много ми се ще, ама тц...     обикалям около модерното.

# 49
  • Мнения: 6 167
Смятам, че съм много модерна жена, да.
Е, нямам бой той и на моменти ми харесва да ме ухажва мъжа ми по по-старомоден начин, но определено съм модерен
тип.

# 50
  • Мнения: 186
Какво значи "модерен"?Модата се мени постоянно.Ако сега си модерен-утре не си.Това значи ли,че трябва постоянно да се променям?!Не мисля.Никой не може.Това че съм си купила най-новия модел обувки в никакъв случай не ме прави модерна.Модата е начин на мислене,следователно "модерните" мислят по различен начин всеки сезон.Дали има такива? newsm78 Не вярвам.

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Комплексирана съм на тема съдомиялна, кво искате, нямам къде да я сложа... кухнята ми прелива.

Така кажи. Ако си наистина модерна, ще изхвърлиш печката и ще сервираш готова храна в красив блестящ порцелан.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Не. Омъжена съм, не бях бременна на сватбата, нося халката си и казвам на свекърва си "майко" Simple Smile.
Но така ми харесва и се чувствам добре.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 17:13 от Tedulina

# 53
  • Мнения: 1 897
Дали съм модерна-незнам.Определено се влияя от модните тенденции(не само в облеклото).
Но имам и собствени мнение, вкус, стил и усет за нещата, през които пречупвам всички модни течения.

# 54
  • Мнения: 2 386
Аз съм евъргрийн.

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Имах се за модерна...умна, образована, поддържана, независима, със собствено мнение. С годините ставам все по-старомодна Thinking Започвам да ценя традициите, семейните ценности, класиката в облеклото и бижутата и въобще всичко онова, което като малка съм имала за скучновато. Ей на, в момента пека козунаци Mr. Green

# 56
  • Мнения: 446
Да, смятам се...

# 57
  • Мнения: 2 407
Надявам се и се старая.

# 58
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Май вече съм по-скоро старомодна.
Може би остарявам, знам ли  Thinking
Но харесвам по-класически дрехи, изчистени, баз камъчета и брокат по дрехите. Прическата ми сега е доста старомодна също, не си слагам черно-опушен грим, никога не съм била на кичури.
Обичам да обикалям антикварни магазини, да копувам стари книги, кукли от порцелан.
Харесвам старите мебели от масивно дърво...

Цяла леличка съм  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 205
Не се интересувам от модните тенденции- не ,не съм модерна жена

Общи условия

Активация на акаунт