Нощувка в близост до Солун

  • 852
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 789
Извинявам се за поредната тема за Солун, но не можах да открия нищо с търсачката. Организираме се 3 коли хора за 2-3 дневна екскурзийка до Солун. В тази връзка да ми препоръчате по-изгодна нощувка някъде в рамките на 20-40 км от Солун. Целевата ми цена е 30-35 Евро за двойна стая.

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Отдавна не съм виждала такива цени в Гърция. Кафето е по 4 евро, камо ли нощувка (и ние сме тръгнали натам по цени...)
По-добре спете в Петрич или Мелник

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Отдавна не съм виждала такива цени в Гърция. Кафето е по 4 евро, камо ли нощувка (и ние сме тръгнали натам по цени...)
По-добре спете в Петрич или Мелник

 Ааааа,в грешка си.Има такива цени в Гърция. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 789

 Ааааа,в грешка си.Има такива цени в Гърция. Mr. Green
[/quote]

Сигурна съм, че има, при условие, че преди малко си намерих СПА на 20-тина км от Солун за 30 е/човек, но аз искам да пообиколя с колата, а не да стоя в хотела.

В някоя от темите на този подфорум бях мернала, че някой дава имена на две градчета в близост до Солун, където било по-евтино,  ако някой може да ми каже къде точно бяха споменати, ще съм много благодарна  bouquet.

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583

 Ааааа,в грешка си.Има такива цени в Гърция. Mr. Green

Ееее, тогава Вие сте ... а после и ние ще се възползваме ако имаме път натам Grinning

# 5
  • Мнения: 222
Една приятелка ми беше казала за апартамент в този хотел за 50 евро - две стаи и кухня - за 4 души
http://www.vlmgreece.com/hotel/66712/villa-kiza

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Из цяла Гърция има страшно много малки хотелчета и вили,само трябва да се поровиш из нета. Peace

Общи условия

Активация на акаунт