Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Детето ми е на 1,9 г и от един месец е на ясла, като за тоси месец вече иамаме едно боледуване. Педиатърката ни препоръча да даваме есберитокс н на капки по 15 капки два пъти на ден в продължение на един месец и след това месец почивка. Въпроса ми е към ползвалите този имуностимулатор, в каква схема го давахте на децата си и имаше ли ефект.Благодаря ви предварително за отговорите.
Цитирай

София

Не помня вече схемата, но докато го давах на дъщеря ми, не боледува нито веднъж за 3 месеца, като през това време ходеше на градина. Аз съм много доволна.
Цитирай

Бургас

Аз давах 3*10 капки на ден-3 месеца.Имахме настинки през този период,но като го свършихме след 3 дни беше с бронхит.
Цитирай

Sofia

Давала съм Есберитокс само като е била болна. Доволна съм.
Цитирай

Русе

Давала съм и на двете си деца, на сина ми помня 3 пъти по 13 капки на ден. Не мисля ,че имаше ефект при дъщеря ми.
Цитирай

Пловдив

Давал съм тези капки по същата схема като вашата,но не помогнаха на детенцето ми,тъй като се оказа, че има възпалена и уголемена трета сливица.
Цитирай

varna

давала съм го 2 пъти по 15 капки.Ефект не съм забелязала да има
Цитирай

sofia

аз го давам сутрин по 10 капки преди да тръгнем на градина много съм доволна от него детенце не ми се е разболявало
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.