Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора

София

Отдавна се каня да ви питам, отбягвате ли контактите с хора със соцален статус различен от вашия, когато към вас има проявен интерес от тяхна страна? По-скоро ме интересува  отношението ви към тези които са по-по- от вас (пак казвам в материално отношение, не в друго).  Много съм далеч от идеята да превърна темата в мерене на атрибути, които нямаме, надявам се да не избие натам.
Цитирай

София

Зависи въпросният човек дали и доколко проявява такт. Ако ми определя срещи в заведения, които не мога да си позволя, вероятно ще го отбягвам.
Цитирай

В сигурни ръце

Да.Всички хора,които срещам имат надпис на челото със социалния им статус!
Цитирай

Не, не ги отбягвам. Излизам и с хора под и с хора над моето материално положение. Но ми е интересно да ги изучавам по мой си начин.
Цитирай

Варна

Никого неотбягваме,стига да ни е приятна компанията.
Цитирай

По-по-най в обкръжението ми са само познати, приятели не. Не ме влекат нито интересите им, нито темите им на разговори, нито нищо.
Цитирай

София

Не, но повечето ми приятели са горе долу с моя материален статус- нито зле, нито много, много добре.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Не ме интересува какъв е материалният им статус и въобще имат ли такъв... има по-важни неща!!!
Цитирай

Минзухар, я да видя дали правилно съм разбрала питането ти. Нещо от сорта ли е въпроса ти : Бихте ли и поддържали социални контакти с човек, който харчи на вечер по 500 лв в заведение, а мвие самите печелите 300 лв месечно?
Цитирай

Ами повечето ми контакти в момента са с хора , които са по-по материално от мен, но никой от тях не ме е притеснил с поведението си,Дори и да ме канят на заведения, за които се предполага, че не са по джоба ми, черпят ме.  SmileГоворя и за приятелки и за приятели.А за тези, които не са ми толкова близки и виждам, че са доста над нивото ми, старая се да ги избягвам, за да не изпадам в кофти ситуация или те да се чувстват неловко.
Цитирай

Пловдив

Не ,не избягвам хора с по-висок материален статус от моя,но и не се натискам ако за някой този статус е по-важен  от личните качества!Ако някой парадира на всяка цена с по-доброто си материално положение ,то тогава предпочитам по- приятна компания! Peace
Цитирай

Никога контактите ми не са се базирали на социален статус и материално положение.
Цитирай

Самоков

Не, не отбягвам по-бедните от мен. Материалното състояние на хората не е критерий за мен. Избирам си обкръжението по съвсем други изисквания.  Laughing
Цитирай

Сред приятелите си нямам такива със по-различен статус от моя.
Цитирай

София

Дори и да ме канят на заведения, за които се предполага, че не са по джоба ми, черпят ме.  Smile
Да, но на мен би ми било унизително, примерно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора