Euroline-кредитна карта

  • 7 053
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
От 5 месеца се ядосвам с тези хора.Ако има други със същия проблем,може би ще ми помогнат да стигна до истината.
Ето за какво става въпрос.През ноември ми преиздадоха  Euroline картата,поради изтичане срока на старата.Донесе ми я куриер и ми каза,че ще получа новия си ПИН-код по пощата.Като аз си мисля,че ще е с препоръчано писмо и т.н.Нищо подобно!Чакам аз месец-два.Няма ПИН-код.Отивам в местния клон на Пощенска банка и там ме посъветваха да си пусна молба за преиздаване на кода,защото явно се е изгубил по пощата. Shocked
Така.Приемаме ги тия,то не ни е за първи път #Cussing outПускам молба.Чакам.Накрая отидох в пощаща и попитах пощальоните.Те отговориха,че наистина е получен и са го оставили върху пощенските кутии във входа.Ама защо,бе джанъм, там.Аз кутия нямам ли си?И така и този път дръвце.Няма го никъде прословутият код.
Отивам отново в клона на банката.Така и така,казвам.Ами...нищо не можем да направим, пуснете нова молба..Пускам на 20 февруари,като посочвам изрично писмото да се достави до клона на банката,за да не се изгуби отново.
Преди две седмици звънях и ми казаха,че кодът е пуснат,обаче тук го няма.
Писмата, по принцип, пътуват три дни в България.Аз чакам вече месец и само беснея.Попитах и в София на телефона за клиенти какъв е реда в такива случаи и как бих могла да си потърся правата,но и там и в клона на банката при нас ми отговориха,че трябва да чакам.Те не знаели какво мога да направя. newsm78 Питам,ако отида в София, на място, ще ми го дадат ли?-Не.
Можело да напиша жалба,но пък грешката била у пощите,не в тях, или да напиша нова молба и пак да чакам.
Така ме въртят вече 5 месеца и започвам  да си мисля,че докато не извикам "Господари на ефира" няма да си ползвам картата.
Трябва да спомена и ,че не дължа нищо на въпросната банка.Плащам си редовно,като лоялен клиент.
Защо,бе мили хора, в тая наша България, никой не си размърдва з......а, докато не се намесят медиите.

Въпросът ми е дали някой е имал подобни проблеми и как бих могла да си получа ПИН-кода,за да я ползвам най-накрая тази карта.Имам крещяща нужда.
Благодаря,че прочетохте гневното ми писмо  Hug

# 1
Сори, но си избрала най-дървената карта. Два пъти съдбата ти намеква, че е тъпа тази карта, а ти пак искаш да си я вземеш и ползваш. Откажи се, докато е време.

# 2
  • Попово
  • Мнения: 687
аз имам същия проблем, но това не ме спира да харча от парите  Mr. Green обади се на номера който е на гърба на картата и им се скарай едно хубаво  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 390
Ренка,може би е така.Я ми подскажи коя да ползвам  Mr. Green

Сега видях,че два пъти съм пуснала темата.Това е защото отначало нещо стана и со помислих,че не е излязла.Извинявам се ,за което!

# 4
  • Мнения: 390
Обаждах се няколко пъти.Бях любезна отначало, а после им казах,че вече не знам какво ще направя,да очакват всичко.Но не мога да харча.Старият код не става.

# 5
  • Мнения: 1 492
После ще се чудиш как да се отървеш от тях. И тогава няма да ти е лесно Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Изплати си всичко, което дължиш и бягай от тези!  #Cussing out
Има и други кредитни карти, но с такава висока лихва, колкото на  Euroline - няма!  Sick
Че и ако закъснееш и ден с вноската - тогава да видиш какво става и каква лихва за закъснението прасват!  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 2 388
За мен най-неизгодната карта от този тип. Радвам се, че успях да се откопча от тях, напрво борба си беше.

# 8
  • Мнения: 417
ТаnidN ти не раезбра ли че нашата държава е една голяма ЧАКАЛНЯ Twisted EvilИ мъжа ми има такава кредитна карта и смятаме да я закрием newsm78 Да явно трябва да се намесят медиите за да си поразмърдат з.......

Успех  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 17
Някои хора май не разбиорат механизма на тази кредитна карта и затова говорят такива работи.
Предимството на тази карта е че може да се пазарува както на вноски, така и директно.
Отрицателното е че месечната лихва от 18,50% се начислява ежеднвно, и ако си купувал нещо на вноски и не си внесеш месечната вноска на полупката в деня на купуване, а по-късно изгаряш с повечко парички. Причината е, че месечната вноска, която е изчислена с няква лихва вече, се сваля от кредитния лимит, и вече върху това тече ежедневно месечната лихва. До колкото знам имаше наказание от 10 лв. ако не си внесеш минималната месечна вноска (в извлечението си я пише).
Ако се пазарува директно с отнемане от кредитния лимит има гратисен период без лихва.
Друга карта която да позволява два вида пазаруване, не познавам. Някой ако знае карта с по-малки лихви да сподели Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 390
icobgr го е обяснил най-точно.Имаш кредитен лимит за закупуване на стоки от доста магазини и също толкова за теглене в брой.Събират се доста парички.Може също да зареждаш и от бензиностанции,което до сега не съм ползвала, само знам че може.Лихвата наистина е голяма за теглене в брой, но пък съм ползвала преференции при купуване от магазини.Преди 2 години си купих така телевизор и ми излезе изгодно сравнително.
 Само,че не ми е целта да им правя реклама,а да разбера как да си взема ПИН-кода и да накажа този, който не си е свършил работата. #2gunfire За това ми е думата.

# 11
  • Мнения: 491
Всяка револвираща кредитна карта, издадена от която и да е банка в България има същите опции и почти същите лихви. Naughty

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Сигурна ли си че пин не е като на старата.Обикновенно не се сменя при преиздаване на пластиката.  И няма  друга карта  с лимит покупки кеш и покупки на вноски. Картата е Вече Ел американ.И повечето кредитни карти са на тази лихва от 18-19 % Освен ако не са издадени при специални условия Тогава могат да са значително по-ниски.

# 13
  • Мнения: 491
Може ли някой да ми обясни какво значи лимит за покупки кеш и покупки на вноски? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 479
Сори, но си избрала най-дървената карта. Два пъти съдбата ти намеква, че е тъпа тази карта, а ти пак искаш да си я вземеш и ползваш. Откажи се, докато е време.
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт