Частна детска градина

  • 795
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
От Септември мисля да запиша малката на градина ще е на 2,6год.
Искам да е близо до Банкя -Люлин, Гора Баня, може и близко до бул.опълченска, че ще има кой да я вози до там.
Да е с добра материална база и най-важното за мене да са мили с детето?

# 1
# 2
  • Мнения: 5 103
нищо конкретно не намерих

# 3
  • Мнения: 181
Моят ходи в Чудна къщичка в Люлин 2, много съм доволна, има си отделна тема за нея, имат и сайт.

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Аз не съм от София,  но да споделя  скоро  Деметра беше пуснала тема за тяхната детска градина която ме беше впечатлила  много за  съжаления в нашия град няма нищо подобно но  ти можеш да видиш темата и  и градината
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234236.0;all
http://waldorfbg.multiply.com/journal/item/10

# 5
  • Мнения: 1 029
Не знам дали вече си се ориентирала, но мога да ти споделя за градината, в която водя дъщеря ми от скоро. Намира се в кв. Бъкстон, сравнително близо до Околовръстното и бул. Цар Борис ІІІ, в чудесна нова къща, с огромен и прекрасен двор. Имам добри впечатления от момичетата, провеждат се интересни занимания и различни игри, обстановката е много приятна, обзавеждането е ново и изцяло съобразено с изискванията на системата на Монтесори (разбира се и самите занимания).
Ако се интересуваш мога да взема и координати за повече информация.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Не знам дали вече си се ориентирала, но мога да ти споделя за градината, в която водя дъщеря ми от скоро. Намира се в кв. Бъкстон, сравнително близо до Околовръстното и бул. Цар Борис ІІІ, в чудесна нова къща, с огромен и прекрасен двор. Имам добри впечатления от момичетата, провеждат се интересни занимания и различни игри, обстановката е много приятна, обзавеждането е ново и изцяло съобразено с изискванията на системата на Монтесори (разбира се и самите занимания).
Ако се интересуваш мога да взема и координати за повече информация.

За коя става дума?

# 7
  • Мнения: 4 877
С риск да бъда леко натрапчива и досадна, искам да те поканя в нашата темичка "Клуб на родителите, ориентиращи се към частно образование за децата си" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=286564.0

В по-предна тема има анкета за ЧДГ (виж в подписа ми), а в "клуба" много мами сме минали през ЧДГ, а други -  все още са там и могат да те посъветват. Има и доста инфо събрано.
Заповядай!  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз лично ссъ сигурност ще я посетя. От мног овреме гледам темите, но тепърва ще трябва да намеря повече време да прочета инфото.

# 9
  • Мнения: 4 877
marissha, заповядай! Наистина за 1 месец събрахме много инфо и може би трудно се чете вече всичко - 4 теми са. Обикновено в края на темата или в първите постове на всяка нова съм обобщавала инфото от предните.
Ако не ти се чете - директно питай. Имаме си правило, веднага да помагаме я със съвет, я с инфо или поне ще ти кажем къде да прочетеш или коя мама да питаш за повече информация на ЛС.

# 10
Казвам здравей на всички мами! Ето, че и аз реших да се присъединя към вас. Моята бърбурина смени доста детски градини. Тя е с много твърд характер и това май не се харесваше на предишните й учителки. От 7-8 месеца е на градина в Малечко и ходи с желание. Обича всички госпожи и вечер като се прибере слушаме с часове нейните разкази за изминалия ден в градината.  Вече съм много щастлива от факта, че  малката се чувства добре и получава нужното внимание от госпожите!

Общи условия

Активация на акаунт