Лятото дойде и СИЛИСТРенки мечтаят вече да са на море!

  • 15 578
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • България
  • Мнения: 181
ЧРД за идеалния мъж на Светли! (с малко закъснение). Да расте много здравичък и щастлив, да бъде гордостта на мама и тати!

# 271
  • България
  • Мнения: 181
Ехо..... къде сте пораздвижвам темичката .... ама то сама не може.
ние бяхме малко болни с ангина и първо го мъчих с хомеопатични, но два дена нямаш Т и после пак наново - така, че не се разминахме без АБ. Днес ходихме на контролен - ОК е Кокито- има все още хрема, но май пък аз ще се разболявам. То по-добре сме зимата отколкото сега - вече трети път сме болни.
benighted ходихте ли на концерта на Металика? Ако да разкажи....

# 272
  • Мнения: 4 514
Аз си бях уикенда в Силистра, да видя хлапетата, много са ми пораснали.  Heart Eyes Гуши-муши два дни и хайде пак на работа.  Sad
Ирен, още нищо не съм  направила по твоя въпрос, имам едни гадни преводи да правя, а само вися във форума да си следя темите, в които пиша.  ooooh! Ужасна съм.
На Металика ходихте ли?  Grinning

# 273
  • Мнения: 2 274
Ходихме на Металика и то с децата! Супер беше и момчетата много се накефиха. Боил заспа на последната песен преди бисовете. Иначе от началото на концерта не спря да дивее - куфя, крещя, пя, истински метъл мамин  Joy!
Ани, на моя мъж друго му хрумна - иска на къмпинг около Бургас. Та ако имаш инфо за хубави бунгала в Арапя, Градина, Златна рибка, Смокиня, Юг и т.н. - сподели, щото инфото ми е, че са ужасни, а палатката ни е в Силистра  Mr. Green!

# 274
  • Мнения: 4 514
Ами... по-добре минете през Силистра да си вземете палатката.  Joy Не знам какви са условията за деца в тези бунгала. Чакай да звънна на систъра, тя е на "Смокиня" сега. След малко ще докладвам.
Ох, не си вдига телефона. По-късно ще пиша.

# 275
  • България
  • Мнения: 181
Ехо........, ехо ....... #Crazy........ newsm78

# 276
# 277
  • Мнения: 2 274
Леле как ме мързи да си допиша историятааааааа  Joy!
За Германия на кратко - беше супер готино, хванахме намаленията там и накупих дрешки и играчки за децата на смешни цени - риза Зара за баткото 7 евро, дънково яке и суитчер на Зара за малкия - 19 евро, робот Бионикъл на Лего - 5 евро  Crazy! Кво да ви обяснявам - народни цени. Огромен страхоте сладолед - 50 цента  ooooh!! Кво да ви кажа, прииска ми се да не си тръгвам никога. Пътуването комфортно и всичко им е уредено - няма блъсканица, никой не ти се прави на интересен. Е, вярно че в центъра на Мюнхен имаше доста фасове по тротоарите, но на сутринта всичко е чисто и лъснато. Единственият минус е че храната в ресторантите е скъпа, обаче пък в магазините храната е на нашите цени, че и по-евтино! Ходихме да разгледаме един замък, който се оказа в Австиря - на Лудвиг втори. Построен е като замък от приказките, а вътре е със сцени от различни немски легенди, дори има една изкуствена пещера вътре  Mr. Green! Тъй като замъка се намира високо в Алпите, но има извори още по-високо, за това това е била една много модерна за времето си сграда с постоянно течаща вода. Замъкът се казва Нюшванщайн /как само изглежда с български букви  Joy/-доколкото разбрах се превежда нещо като Нов лебедов замък. Тъй като Лудвиг умира много млад, а и не са им стигнали парите / за краткия си живот построил ако не се лъжа 7 замъка/, за това сега продължават довършителните работи по проектите съставени от известен тогава архитект и самия крал. Останах очарована!
Единият ден пък ходихме до едно огромно езеро и плавахме с корабче. Направихме малко плаж, топнахме се във водата и си направихме един лек -6 километров преход през гората около езерото, за да отидем до едно симпатично заведение да хапнем джоланчета и да пийнем бира  Mr. Green!
Ами това е на кратко. Доволна съм, че отидохме, макар и само за 3 дни. Щеше ми се да имах още 1 ден за шопинг, но все пак...
В събота тръгваме по пещери, а другата сряда отиваме в Поморие. В крайна сметка решихме да сме на квартира, но не в Бургас  Mr. Green, нищо че всяка вечер ще сме там Simple Smile!

# 278
  • България
  • Мнения: 181
Я да си разкажа премеждието от тази вечер: Ние нали ще ходим на море, та купихме на Кокито голям надуваем басейн и пояс за плуване. Сигурна бях, че ще му харесат, защото той обожава да се къпе и въочще водата. Да но не ....   Само като ги видя - истеричен рев   Тази вечер решихме да напълним басейна с вода и да го изкъпем в него, само че вдигнахме целия блок на главата си ... рев и пак рев, не може да се успокои детето.... Какво да правим??? Дали на плажа ще му харесат??? Ами ако и там реагира така??? Вашите деца как реагираха? леко съм притеснена, че нещо това моренце няма да се получи....а така ми се иска да си изкараме без подобни премеждия....

benighted ами пак да отидете до германско - за по дългичко, че да имаш време и на нас да купиш нещичко, на тез народни цени... Laughing

# 279
  • Мнения: 50
Супермама,не се притеснявай за това.Миналата година купихме басейн,лодка,пояс и от тези надуваемите възглавнички за ръцете.Реших и аз да изпробвам басейна в нас,но настана един рев........................После на плажа като видяхме,че другите деца имат и те и той свикна.Даже искаше сам да влиза с лодката в морето.И други майки имат този проблем.Benighten,звиждам ти за почивката.И аз купувах преди от Зара,но не съм доволна много.Ноелиа като се роди ми бяха подарили 6 роклички от там и като ги изпрах на ръка така се свиха,че и за блузки не ставаха.На етикетите пише,че са произведени в Индия и Китай.Иначе били бутикови дрехи и за това са толкова скъпи.Глупости!И преди съм купувала от там и всичко е било боклук.Поне тук в Испания.Коко си купува от Спрингфилд и на етикета пише,че са произведени в Тайланд.И тук има страхотни намаления.Започват от 1.07. до 31.08.Има страхотни опашки и всеки граби като луд и за около 2/3 дни всичко хубаво е свършило.Но обикновено цените са завишени и с намалението ти идват на нормална цена.Лично за едни маратонки на АДИДАС забелязах,че преди струваха 84 евро.После ги бяха вдигнали на 127 евро и офертата беше ,ако купиш 3Х2.Ами като ги сметнеш аз си плащам маратонките на цената на която са ги продавали преди намалението.Почти всички дрехи си ги купувах от Силистра и са по качествени.В това се уверих вече.Пазаря само от вуйчото на Нела/магазина детския до бившето РЕМИ на пазара и съм много доволнА.Надявам се скоро да се запозная с мамите от форума.До края на месеца си идваме в Силистра и ще пиша да си чукнем среща.Миналата година заради Крис не мърдах от Дунавската градина.Искам и на куклен театър да го заведА.
Лек ден на всички! Hug

# 280
  • България
  • Мнения: 181
Ей, Krispin къде се изгуби?... Навестявай по - често темичката, а то и на живо ще е още по -добре.... Ох дано се справим с този басейн - защот днес пак правих опити, също безуспешни!

# 281
  • Мнения: 2 274
Мацки, заминаваме за 10 дни, ама като гледам вие май ще изпишете темата до тогава. Чудя се дали да пусна нова преди да тръгнем  newsm78! Лошото е че не съм измислила заглавие  Thinking! Ако някоя има идея да казва!
Криспин, а защо си мислиш, че дрехите на повечето известни марки се шият в Европа? няма такъв филм: Зара, Н&М, С&А, Бенетон, Манго, Фокс - всичко се шие в Азия на ишлеме с материали на производителя! Рядко пъти някои от нещата се шият в България. Аз имам дрехи на Н&М и на Манго шити тук, а са купени от Испания  Mr. Green! Въпреки всичко по време на намаленията в Западна Европа цените на тези дрехи са много по-ниски отколкото по време на намаленията в Бг!!!
Относно басейните и морето - не сме имали проблем, но съм чувала от други майки, че децата им по-трудно свикват с "голямата вода"  Mr. Green!

# 282
  • Мнения: 616
Ето ти идея"И силистренски хлапета се цамбуркат във морето"
Абе мами коя ми е пратила много поздрави по детегледачката че не разбрах.  bouquet

# 283
  • Мнения: 2 274
Хайде на новата тема силистренски дами, прекрасни!
Ето я тук! Направо не вярвам на очите си, че имаме тема за пролетта, за лятото и сега втора лятна  Mr. Green! Е, вярно че ни липсва зимната, ама нищо  Joy!
хайде, хубаво лято, чудни почивчици и здрави дечица от мен   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт