КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VI

  • 46 590
  • 344
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 658
Момичета помогнете ми да намеря резултати от олимпиадата по биология- нищо не мога да открия ooooh!.
И при нас увеличават бройките на паралелките . В СТроителния откриват втора паралелка архитектура и Хриси е много доволна, че има шанс да влезе. Друга паралелка не иска.

# 61
  • Мнения: 118
Момичета помогнете ми да намеря резултати от олимпиадата по биология- нищо не мога да открия ooooh!.
И при нас увеличават бройките на паралелките . В СТроителния откриват втора паралелка архитектура и Хриси е много доволна, че има шанс да влезе. Друга паралелка не иска.
http://rio-sofia-grad.com/
Влизаш в "Актуални новини".Излязоха днес. Peace
Обаче сега виждам,че си от Велико Търново....но нищо за тези от София...
Аз имам 51 точки и много се кефя!  superuu

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 19:36 от момиченце

# 62
  • Мнения: 349
Здравейте,мацки Laughing.Обикновенно само чета,но реших вече да се включа Grinning Моята щерка мисли да кандидатства тази година,но като я питам къде-отговорът е,когато реша ще ти кажа Shocked.Определено я занимават къде-къде по-важни за нея неща от оценките и  училището,но явно и при вас е така. Та в този ред на мисли се чудя newsm78-тъй като ще настоявам да се премести от кварталното даскало и съвсем не съм наясно къде ще се насочи,а оценките явно ще са и в порядъка на 4-5-6.Къде може да кандидатства изобщо с такъв успех по основните предмети?

# 63
  • Мнения: 138
Мамета,

Привет   bouquet - с извинения, защото отдавна не бях се обаждала, и стана ....съвсем срамота Mr. Green

Добре дошли на новите мами във форума Peace

А на принцесата под прикритие Галче, на камъче и на Крисче - поздрави, че не забравиха да подбутват несериозниците - като мен например smile3538

При нас нещата бавно влизат в ритъм заради голямата ваканция, дето младежът си даде. Върна се от шахматния турнир с радостта на 7-то място във възрастовата група, но щастлив като че ли с лавров венец са го окичили. Няма ревове, няма страдания. Значи пораства... Hug Още не може да се освободи от приятните си емоции на безкрайната игра, на запознанства и приятелства - скайпът пращи, а домашните са на втора линия. Не беше изморен, даже напротив - някак си отпочинал, но...пак се разболя и тия дни наново - лекарства, домашен стационар. Обикновено прави много тежки бронхити - със задъхване и слабост - и този път не ни размина, още повече, че преди да тръгне пак беше разкляфуцан Mr. Green Моля се да се закрепи и да заякне, че съвсем се е свършил  #Cussing out

Камъче, браво на детето за математиката Hug И аз знам, че младежите се стягат в един момент, само че докато той дойде.....все е ръчкане.
Галче - сигурно ще ти прозвучи самонадеяно, но имам усещането, че твоят Пепи ще се справи (неочаквано за теб) добре на изпита ви на 17. Просто интуиция...А рационалният аргумент - отдавна и безкомпромисно сте го натиснали в ученето, така че празнотите ще ги попълни. А и доколкото си спомням, езиците му се отдаваха. Да знаеш, стискам палци  Peace

Сега да подема щафетата и аз - ама Рос и Дидката най се изгубиха. Обадете се мами - че сте добре и че всичко е наред.  Hug
Напоследък ви мисля.... Thinking

# 64
  • Мнения: 4 447
Днес предполагам ще има повече движение в темата  Laughing
Нека първа се разпиша с ПРИЕТ (каквото и да означава това). Наистина толкова инфо дава сайта.

# 65
  • Мнения: 3 479
Къде сте, милички?  Sad
Излязоха резултатите от изпита в АК. Пепи не е приет Sad Разочарован е, аз също, но се надявам, че ще си направи правилните изводи и ще е за добро. Thinking

Камъче, честито Hug
Писали сме заедно.

# 66
  • Мнения: 4 447
Галче,  Hug
Това е само един изпит. От тук нататък - има много възможности. Надявам се да не страда дълго Пепи. Ти също. Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 749
Момичета, аз май не съм писала в темата ви...не, май веднъж писах, за да се оплача от мързеливата ми дъщеря.

Но сега влизам, за да се похваля : Статус: приет!!! Обадих се по телефона, за да питам какво означава (защо не го пишат, мамка им  newsm78) След 1/2 час "заето" на всички посочени телефони, една дама ми каза, че сме приети на ниската такса newsm44 newsm44 newsm44.

Ще се радвам да ходим заедно на родителски срещи с всички вас !  Hug

П.С. Сега само стискам палци да хване успех над 5,00, че каквито оценки е нанизала.... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 447
Поздравления за дъщеря ти, ВаняМ!  bouquet
Аз нямам идея къде е в класацията - ще проверя на място.
Успех 5 все ще вържем  Laughing

# 69
  • Мнения: 138
ВаняМ, поздравления за детенце   bouquet Hug

Камъче - и на твоя юнак браво!!! И сега да не се откажете да ги запишете Peace Peace

А точно с нас няма да имате удоволствието да ходите на родителски срещи, защото ..мачът между нашия младеж и АК завърши с реми - т. е. статус резерва. А нали знаете финансовият статус на статуса какъв е - тая висока летва не ни се прескача, поне не сега.
И за да оправдая иначе авантюрния ни подход към кандидатстването в АК, ще кажа, че ако не беше Дидка, и дотук нямаше да стигнем, защото изобщо не се стреснахме както трябва ( в това числа и аз, де). За специална подготовка пък да не говорим. Единственото нещо, на което все пак се закачихме, бе пробният изпит в ПЧМГ една седмица преди самото събитие в АК. И пак Дидка ни увлече... (Диде, къде си newsm78). Така че колкото, толкова. Даже май и това ни е много....
Обаче, все пак един въпрос - струва ли си да се записваме на пълната такса. Дали подготовката, качеството на обучение и всички несъмнени плюсове на образованието струват...10 000 лв. годишно newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 1 274
ВаняМ, камъче, биситка - поздравления за дечицата ви и за вас!
Обаче тази такса от 10000 лв.  #Crazy хуууууубавичко го помислете  Hug
Къде са най-големите мераклийки Дидка и Росчето, а и Галче newsm78
Дайте инфо за техните дечица - може би вече са "запразнили"  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 749

Обаче, все пак един въпрос - струва ли си да се записваме на пълната такса. Дали подготовката, качеството на обучение и всички несъмнени плюсове на образованието струват...10 000 лв. годишно newsm78

Честно казано ние бяхме решили и на пълна такса да я запишем (никога не съм си и помечтавала за малко, че може да е преди 50-тия). Не че сме "безпроблемни" финансово, но за това бихме се понапънали. 

Просто смятам, че там и средата, и нивото си заслужават.

# 72
  • Мнения: 3 479

Тук съм Laughing, вече се отчетох по-горе.
Всъщност Пепи също е със статус резерва, но аз го приемам като неприет. Смятам, че качеството на образованието в АК не струва 5000 Евро, затова и не го разглеждам като възможност. Като се има предвид, че до завършването на колежа таксата непременно ще преживее един-два скока означава, че общата сума ще надхвърли 25 000 Евро, което не ми се вижда обоснована инвестиция за средно образование.

Допълвам, че и ВаняМ е писала по въпроса и да си кажа терзанията.
От друга страна съм хвърлена в жестоки размисли относно това струва ли си-не си ли струва, поради следните причини: живеем в Стрелбище (т.е. притежаваме едно относително скъпо жилище), караме хубави коли, ходим на почивка в чужбина - дотук добре се справяме финансово, не се оплакваме. Обаче пък отглеждаме и още две деца, които скоро също ще имат нужда от качествено образование. Та се чудя кое точно е правилното и всъщност дали за тези пари няма да осигуря също качествено образование, но на друго място, че и някои екстри като втори език да добавя Thinking

ВаняМ, честито и на теб и твоята щерка. Честит ти и сладък Косьо!  bouquet

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 15:44 от *Галя*

# 73
  • Мнения: 138
Галя,

Напълно споделям терзанията ти, защото и при нас зад шахматиста иде 5-класникът "театрал", а и съвсем не мога да се похваля, че перфектно се справяме финансово, за да можем безпроблемно да инвестираме точно сега, в това училище и в образованието, което то дава. Затова и насочването ни към изпита граничеше с непростима незаинтересованост - нещо като усещане за предизвестена невъзможност. Но нали е състезание - всеки се надява да попадне на добрите места в класацията. След това започва да мисли дали това са разумните места. В момента аз разсъждавам точно върху това - дали постижението на младежа е разумното място.
Хайде, ще го умувам.. А и хладнокръвието ще ме обхване съвсем като ни дойде таткото и въведе повсеместно финансово ембарго, че и глоба  за участие във виртуален (форумен) заговор за финансови разхищения  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 2 708
Хейййй здравейте и честито на всички приети и щастливи мами и дечица, които вече заслужават почивка.
Ние също сме статус резерва Laughing Laughing Laughing, което ама хич не ме слага в размисли, защото нашето участие на този изпит беше на олимпийския принцип - важно е участието. Тя дори не беше написала и едно есе и освен теста от рекламната брошурка (който не си направи труда да опита да реши) друг не беше виждала Laughing Laughing Laughing
Така че, ние продължаваме с подготовката, за изпита през юни, както си ни е и по план, защото при мен дори не стои на дневен ред въпросът и със спонсорираната такса, която също ни е непосилна.

А колкото до липсата на Дидката и Рос, надявам се да ги няма, просто защото някъде пируват и празнуват успеха да дечица. Знам, че те много го искаха и ми се ще да вярвам, че наистина някъде поливат успеха Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт