Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

искам да попитам за този лосион на Ексфолиак,който е Аcne prone skin, аз сам на 20 години,бях чела че козметиката им била за по възрастни,та ако има момичета които са го ползвали да кажат мнението си.. Praynig
Цитирай

София

Разделена е на 2серии -младежка и за жени.Давай смело,мисля че няма да имаш проблем.Аз съм много доволна Peace
Цитирай

София

http://krasotaizdrave.com/bg/view_by_trademark.php?id=40

ето тук са описани много добре и са си разделени по продуктови линии
Цитирай

налага ли се използването ан крем със слънцезащитен фактор,понеже виждам че лосиона има ексфолиращо действие?
Цитирай

София

Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...
Цитирай

Много е хубав. Peace
В началото,когато са възпалени пъпчиците-щипе много./поне при мен/.Около седмица...

крем с висок фактор трябва ли да използвам заради ексфолиращия му ефект?
Цитирай

weltweit

Много е хубав. Peace

Забелязвам във всяка тема питаш това. Ти как мислиш? При условие, че излющваш горния слой на епидермиса и излиза нова, изключително нежна  кожа. Най-добре отиди на дерматолог да ти изпише адекватно лечение. На мен ми отне 2 години безрезултатно мазане с какво ли не и маса пари, а само за 5-6 месеца лицето ми се оправи след спазване на всички препоръки на дерматоложката ми.
Цитирай

Manchester

Много е хубав. Peace

Крем с фактор трябва да използваш задължително, ти за ежедневието питаш, нали? Аз като гледам имат и точно такъв крем със SPF 25, някой използвал ли го е и знае ли каква му е цената? http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=258
Цитирай

София

Много е хубав. Peace

Вече са ти отговорили. Peace

И аз трябва да си купя някакъв слънцезащитен...Иначе според мен не е нужно чак висок фактор като 50 да ползваш.Не е такова силно излющването на кожата.25 ще върши работа...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.