Защо мъжете си кръстосват краката?

  • 8 689
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?

Когато им се изпотят тестисите залепват един за друг и за тва-онова наоколо и им става некомфортно и целта е ясна - да си върнат комфорта и също да се уверят, че всичко си е на мястото.

Отивам да дочета темата докрай. Laughing

знаех си че съм прецакан, някои имат явно по 2 чифта ....

# 91
  • Мнения: 1 006
Какво казах, бе хора ? hahaha Гледам, че се веселите.

Имах предвид, че при изпотяване им се позалепват атрибутите и имали нужда от преподреждане.

Labrador , дай Боже всекиму по два чифта. Голям кеф. Joy

# 92
  • Мнения: 2 926
И аз не се кефя на мъже с кръстосани крака,женствено е.

# 93
  • Мнения: 120
И аз не се кефя на мъже с кръстосани крака,женствено е.

Моля?

# 94
  • Мнения: X
Значи от споделеното дотук излиза,че мъжете си кръстосват краката,за да могат да им се изпотят орехчетата и за да могат после да си ги понамесят и да се уверят,че са там Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 4 447
Значи от споделеното дотук излиза,че мъжете си кръстосват краката,за да могат да им се изпотят орехчетата и за да могат после да си ги понамесят и да се уверят,че са там Rolling Eyes

Именно:

1. Кръстосване
2. Сплескване
3. Изпотяване
4. Проверка
5. Драпане
6. Мирисане (пак проверка)

# 96
  • Мнения: 165
хахахахахха, умрях от смях от тая тема. Що си кръстосвали краката?!?!, голяма тъпня....
Все ми е тая що го правят, нали са мъже. Не търси логика при тях. Все едно да се пита що жените обичат бижута.
Много ме кефи вълчо... аз нали съм със снежанка............... Laughing
И мен ако ме нападнат ставам заядлива.

# 97
  • Мнения: X
Вълчо? Заядлив? Никога! Naughty

# 98
  • София
  • Мнения: 442
Значи от споделеното дотук излиза,че мъжете си кръстосват краката,за да могат да им се изпотят орехчетата и за да могат после да си ги понамесят и да се уверят,че са там Rolling Eyes
hahaha   hahaha

# 99
  • София
  • Мнения: 426
защото така им е удобно newsm62

# 100
  • Мнения: 17 546
Одеве в "Часът на мама" гледах Дани Милев, такъв хубав и чаровен мъж, а седнал с кръстосани крака. Ми грозно беше пък! Така може да седи само някой мазньо...

# 101
  • Мнения: 139
E и аз ще си кажа мнението тук Simple SmileЕдин мъж,който обожавах навреееееметоооо си кръстосваше краката и страшно му утиваше, изглеждаше някак си още по респектиращо.Той беше много висок,слаб,носеше само костюми,имаше много изразителни ръце с дълги пръсти и описваше с тях някакви си негови фантасмагории във въздуха докато говореше. Мисля че беше много красив в тази си поза........

# 102
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Зачетох тази интересна тема, честно казано, средата й я пропуснах.
И останах изумена, шири се нещо неизказано, че който мъж си кръстосва краката бил гей, че било грозно  newsm78 Едно време беше грозно жени да си кръстосват краката, ама кой ти помни.
Малко елементарни ми се струват тези заключения.

Общи условия

Активация на акаунт