Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Насред хаоса

Предлагам да обменим съвети за нокаутиране на стреса и на още по-гадната депресия. Всеки изпада в такива състояния, а не можем все да си го изкарваме на другите или да го трупаме в себе си. Например при мен повечето пъти и със завиден успех действат две чашки червено винце (при нужда може и 20) и mp3-ката на голямата щерка в ушите с мелодии от младостта. А при вас?
Цитирай

Срещите с ведри, усмихнати и положително настроени хора.
Цитирай

софия

Ходя по улиците и пия кафе с приятели.Ако не помогне розовото хапче за какво е? Love
Цитирай

Май те ме борят!!! Confused Tired
Цитирай

София

спорт
Цитирай

През девет форума в десети

Например при мен повечето пъти и със завиден успех действат две чашки червено винце (при нужда може и 20) и mp3-ката на голямата щерка в ушите с мелодии от младостта. А при вас?

Мога да напиша дисертация за въздействието на един обикновен млечен шоколад върху женската психика. За тези, които са на диета - просто един път да се нахранят спокойно, без да броят калории и точки.  Mr. Green
Цитирай

Идеалното лекарство е да остана в леглото по пижама, докато ми мине. Рядко се случва, затова обикновено ползвам план Б: Няколко питиета в хубава компания. Първият вариант обаче е по- ефективен за мен.
Цитирай

Springfield, VA

Срещите с ведри, усмихнати и положително настроени хора.

+

Шопинг и пътувания
Цитирай

Лекомисленото пазаруване много помага.Смешно,но аз така съм се преборвала.Веднъж един скъп парфюм,купен импулсивно почти излекува сърцето ми.
Цитирай

Сменям си аватара с по-ведър.
Цитирай

В залата. 
  Понякога и със стрелба.
  С хубав филм.
Цитирай

София

Мисля, спомням си, мечтая, фантазирам, проектирам, пазарувам (нужните неща за осъществяване на проекта)
и после... правя нещо с ръцете си, влагайки емоция.
Това определено помага.

Цитирай

София

Стрелям ,тичам , стрелям , зареждам , стрелям.....и се събуждам ,а телевизорът работи.
Цитирай

София

С рев  Mr. Green
Ако шоколадът, хубавата музика , добрите приятели и другите зареждащи неща на помагат , разбира се  Very Happy
Чувствам се по-добре след това винаги .... стресът бяга панически, пък и депресията се стряска , мъничко  Wink
Цитирай

София

Пръскам пари (и на борсата действа), пия бира, пиша в клюкарника.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора