Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 март 2008, 23:02 ч.

отностно пола

• 1 707
  • 56
  •   1
Отговори
здравейте на всички - искам да попитам на вас познаха ли ви пола на бебето защото при мен единият доки казва момче а другия момиче на кой да вярвам незнам   newsm78 

# 1
  • Габрово
На мен ми казаха пола още в 4-тия месец и познаха. Wink

# 2
  • Велико Търново
При мен 6 различни доктори видяха едно и също Peace
Щом ти не знаеш на кой да вярваш ние от къде да знаем newsm78

# 3
  • София
Довери се на този с по-добрия видеозон   Grinning
И при мен беше така  Peace

# 4
Познаха ми го, но аз си ходех само на един доктор.

# 5
Познаха го, да.

# 6
  • Пловдив
И двете докторки, които ме гледаха, казаха че е момиче и познаха. Не можеш да си сигурна кой доктор е прав, не зависи само от апарата....... Дано да е това, което ти искаш Peace

# 7
Познаха го да...и при двете бременности още в 4-я месец Peace

# 8
  • София
Да, всички го познаха. Heart Eyes

# 9
  • В сърцето на Пламен
Да, всички го познаха. Heart Eyes
Peace

# 10
  • vidin
Първият път доктора позна пола, за второто ще разбера след около 2м., дали е познал, но вече 3 пъти ми казва едно и също.

# 11
  • Варна
Първо в 19 г.с. ми го казаха и след това друг д-р повтори вече казаното Simple Smile и двамата са видели правилно  Laughing

# 12
  • Варна,морето,сините вълни...
И на мен ми го познаха,лекарката още в на4алото на 4етвьртия месец ми каза,4е е мом4е и после всеки пьт ми го потвьрждаваше Hug

# 13
Моето беше повече от сигурно - генетичните изследвания си казаха тежката дума. Макар че и при ултразвукови прегледи лекарите винаги познаваха.
Пък elena_elena да не се чуди да вярва или не, ми да се радва на лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 14
  • София
За Дияна позна. Един лекар ме следеше. Сега 3ма казват едно, има време да разбера дали са познали Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт