Детски празник - работна тема 2

  • 13 775
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Христина, не ми се влиза в излишна риторика.  LaughingВчера, к се породи този "спор" не беше късно. Можеше да редуцираме офертата, напр. съгласно предложеното от Сия и аз да доплатя разликата, именно защото не съм участвала активно в подготовката, поради фактическото си физическо отсъствие. Категорично не очаквам да ми се поставят задачи, но също така категорично няма да се занимавам с купуване на сладки тип "Сълзица".

Ако изобщо има някакво значение, само да вметна, че някои мои познати четат този подфорум, биха могли да бъдат изключително добър проводник към спонсори, но звученето нещо не им допада.

Ако разбирането ми за подхода към нещата е в драстично противоречие с възприета константа от СНБМ, мога просто да се оттегля. Има достатъчно организации, к се нуждаят от вида помощ, който аз предлагам.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 708
В Неделя съм на лице с мъж и 2 бр деца, за Събота ако успея да дойда ще съм сама, но не потвърждавам със сигурност за тогава.
Доли, аз бих могла да помогна на Пепи с продажвата на билетите и рисунките, стига да не се е заел някой друг с това вече.
Пумпелина ще подготвят награди, подходящи за избраните дечица според възрастта им

# 62
  • Мнения: 2 388
извинявайте за въпроса, но искам да знам дали от нашата ясла има наградени? От тези 4 рисунки с по-голямият формат, за да им кажа да дойдат?

# 63
  • Мнения: 472


Не че не искаме фирма - момичетата търсиха дълго време телефона на миналогодишната фирма......

Извинете, че се намесвам, но повечето от хората занимаващи се с това мероприятие знаеха, че аз миналата година се занимавах с кетеринга и ми е много странно как не са успели толкова време да се намери телефона на въпросната фирма.....
И миналата година имаше идея да се купуват различни сладки и да се занимават наши членове с черпене и сервиране. Слава богу фирмата за кетеринг свърши чудесна работа и имаше много вкусотии.

Съгласна съм изцяло с мама Саня....за другото коментара ми е излишен...............

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 11:47 от Nasinda

# 64
  • Мнения: 325
Здравейте момичета,
аз малко късно се включвам, но съм на линия да помагам в събота, а в неделя ще дойда с моето пате Simple Smile. То вече почти нищо не е останало за помагане, но това за което се сещам - имам много голяма кола, и ако има нужда да се пренасят някакви работи от точка А до точка Б съм на линия.

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Насинда, благодаря за подкрепата!

# 66
  • Мнения: 1 517
Извинявайте ако греша, малко небрежно четях за кетъринга, но доколкото си спомням, до последния момент разчитахме на една фирма (може би точно тази от миналата година), която накрая, когато не оставаше никакво време, ни направи оферта за 500 лв, което, разбирате, е крайно неприемливо за целите на събитието. Нямам време да чета предни теми за подробностите, може и да греша, но нещата стоят поне приблизително така. Затова е наистина глупаво да се карате, още повече да обиждате хора, които положиха доста труд през последните няколко седмици.

# 67
  • Мнения: 1 828
Eли напълно права си.
Момичета, тази тема е за обсъждане задачите по подготовката на празника и ще помоля да се съредоточим върху това, т.к. днес е четвъртък, а празника в неделя  Peace

Мента чудесно предложение. Кажи къде живееш. Може би ще е добре да се чуеш с Велмар и да й помогнеш с тортата, която трябва да се вземе от Овча Купел в неделя. Пиши и ако искаш на лични.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Не се карам и никого не обиждам. Засега отношението ми е Дори почтително. 500лв. не са огромна сума за 100 деца и 50 родители. Можехме и да я редуцираме до 300лв. напр., к е повече от поносимо.

Не съм имала намерение да настоявам за сервитьори с бели ръкавици на това събитие.

Предложила съм помощ, к съм преценила за удачна и вчера все още беше и реализуема.
Няма да режа торти, да подреждам сладки и соленки, да разливам сок - затова и в БГ отдавна съществува абсолютно достъпен обслужващ персонал. В този смисъл не виждам с какво др може да съм полезна за Празника.

# 69
  • Мнения: 4 970
Moмичета, хайде да престанем вече с тази тема.Станалото- станало.Едва ли някой умира от желание да се прави на келнер, но - това е положението.Не това е важното в случая Hug
Мента, пиши бързо къде живееш, че да те включа  в транспорта Wink

# 70
  • Мнения: 5 401
Не че не искаме фирма - момичетата търсиха дълго време телефона на миналогодишната фирма......
Извинете, че се намесвам, но повечето от хората занимаващи се с това мероприятие знаеха, че аз миналата година се занимавах с кетеринга и ми е много странно как не са успели толкова време да се намери телефона на въпросната фирма.....

Отговарям понеже е цитиран моят пост: няколко поредни дни, в старата тема, Доли публикуваше един списък със задачки, в който с червен текст се питаше "кой ще поеме кетъринга". И никой не й отговори! И освен това няколко пъти си казахме, че за почерпката бюджета е 150 лв, не повече...

Повече няма да се включвам в този спор! Не време да си разваляме настроението и да си изпускаме нервите точно преди събитието!

Весело настроение на всички и МИР!   bouquet

# 71
  • Мнения: 325
Писах на velmar на лични  Peace

# 72
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не виждам смисъл да се спори по темата с кетъринга, мама Саня е права по принцип, но тъй като вече сме го решили, няма смисъл да го променяме, а и вече време не остана, но да си кажа, че ако Саня се беше върнала в Понеделник щях изцяло да застана зад нея. Саня не се ядосвай излишно, просто нещата твърде много напреднаха иначе предложението ти е чудесно. Peace И момичета не я обвинявайте, че късно се е включила - сега се е върнала, сега се включва и предлага каквото може.
 Виждам, че вече доста сме се поизнервили покрай всичко, но това не е повод да се караме, а още по малко обиждаме или засягаме от по остри изказвания (писания за да сме точни) така, че както вчера моя син ми изръси ни в клин, ни в ръкав: спокойно!  Hug ама егати дългото изречение измъдрих!

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Покрай предложението на Мента се сетих, че и аз мога да съм полезна с едно, две МПС-та.
Предлагам да помогна в придвижването на майки, деца или бременни, които в неделя няма да разполагат с удобен транспорт.

# 74
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
аз още се чудя как да дойда в неделя. Ще съм с две мамуни.

Саня, има много работа в неделя, освен храни и напитки. аз лично не разбрах вчера какво точно имаш предвид.

И пак помнете, че комуникацията във форума не е като очи в очи и нещата се поизкривяват Peace

Общи условия

Активация на акаунт