Бог да я прости моята баба..................

  • 3 763
  • 36
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Сигурно си спомняте Cry Cry Cry Cry,ами...моята баба ве4е е ангел,в понеделник ве4ерта напусна този свят за да отиде при ,детето си,майка си.....ДАЛЕ4 ОТ НАС Cry Cry Cry
А на нас какво ни оства ...само да пла4ем.........ниЩо дрго не ни остава.НЯМА Я.
Моля се само господ да прости греховете и....казват 4е вси4ки имаме грехове,е тогава и тя трябва да има,вьпреки 4е се опитахме да се сетим за такива и не успяхме да намерим Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Какво ни остава на нас????Снимки спомени...........гробиЩа Cry Cry Cry Cry
Да полудеем_аз сьм на пьт.Моля те господи грижи се за нея,както тя цял живот се грижи за нас.

# 1
  • Мнения: 2 563
Светъл й път!

Моята майка си отиде съвсем скоро. Вярвам, че ме пази отгоре!

# 2
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ооох , миличка Вал - много , много съжалявам и те разбирам ...Когато моята баба почина загубих най- обичащият ме душеприказчик , след нея рака ми отне и приятелката , която ми биши като сестра ...Болката е голяма , несправедлива , но освен да ги изпратим с достойнство и да ги помним с любов , какво друго ни остава !
Целувам те ! Поплачи си - олеква ...

# 3
  • Мнения: 3 521
Вал, искрено съжалявам за загубата ти. Голямо гуш и не се предавай - баба ти е отишла на по-добро място.

# 4
  • Мнения: 2 786
Моите съболезнования, Вал.
И аз наскоро изгубих баща си ... болката е неописуема.

# 5
  • Мнения: 259
Мойте най искрени съболезнования. Знам 4е боли много, но с времето ще се нау4иш да живееш с тази болка, ти си силен 4овек и ще успееш.
Моми4етата отдавна 4акат новини от теб. Надявам се скоро да пишеШ при нас.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Val, съжалявам   Cry

Да почива в мир  Flowers Rose

# 7
  • Мнения: 7 914
 Flowers Rose за баба ти
 и голяма  Hug за теб  Hug Hug

# 8
  • Мнения: 780
Вал, Бог да я прости женицата. Съчувствам ти силно и те прегръщам. Cry

# 9
  • Мнения: 64
Вал, плачи колкото и когато ти се плаче. Поне ще ти олекне.
Когато моята баба почина, имах чувството, че съм изгубила цялото си семейство. Тя ме беше отгледала от къс месо, та чак до 27-мата ми годишнина беше до мен. Тя ме беше кръстила в църква, като 7-месечно бебенце. Хич не й пукало от разни комунисти, грабнала ме и ме занесла в храма, защото "детето трябва да е кръстено".  Беше ми за майка и за баща. Почина от рак на гърлото преди повече от 5 години. Не можеше да се храни през последните 3 месеца от живота си, караше само на течности и лекарства. И най-накрая Господ си я прибра... Поне прекрати мъките й...
Аз плаках цяла година, а оттогава нататък я чувствам като заминала на далечно пътешествие. Един ден и ние ще идем на такова пътуване. И ще се срещнем във Вечността. Тя не е спряла да съществува, Вал, просто Смъртта е Врата към друго измерение, към свят, в който хората си почиват от Живота. Затова на български се казва: "Тя почина." - т.е. - "тя отиде да си почива".
Ако искаш да направиш нещо за душата й, отиди в Православна църква, и поръчай името й да се спомене 50 пъти за упокой по време на Света Литургия. Аз направих това за моята баба. И след това, тя ми се яви на сън - щастлива и сияйна - и ми каза: "Не се притеснявай за мен, бабинко, аз вече се чувствам много добре тук."

# 10
  • Мнения: 64
Също така, Вал, можеш да приготвиш и раздадеш "за Бог да прости" от любимата й храна. Раздай на близки и непознати. Това е един красив начин да напомниш за нея. Защото за българските баби приготвянето на храна бе свещенодействие - в него те изливаха цялата си Любов, за да нахранят и душите и телата на своите деца и внуци.

# 11
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Искрени съболезнования, Val!
Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 64
А на нас ни остава да се грижим за децата си, по-късно и за внуците си, така, както нашите баби са се грижили за нас. За да се прелее тяхната Любов чрез нас в децата ни, а после - в техните... Така Веригата на Живота няма да се прекъсне.
ДНК е диск с информация, на който четем получените от предходните поколения файлове. И на който записваме своите...
После предаваме диска на следващите...
А бабите ни гледат отгоре с мъдра усмивка...

# 13
  • Мнения: 3 098
Моите съболезнования,Вал!
Да по4ива в мир!
Няма да се опитвам да те успокоявам,тъй като знам,4е празнотата и болката са ужясяващи,трябва да ги изживееш и превъзмогнеш.

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Val,

 Hug Болката е за тези, които остават на земята. Един ден ще сте отново заедно.
 Добре са те посъветвали за православната църква. 

Общи условия

Активация на акаунт