Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! На нас ни е още рано за захранване, но аз искам да съм информирана предварително. Попрочетох някои нещо, но нещо не ми е ясно. Значи, когато дам на детето пюре от един зеленчук и то свикне с него, ще изяжда почти цяло бурканче. Обаче, като реша да му давам друг зеленчук, в началото ще яде по една-две лъжички и останалото хранене само с АМ ли трябва да бъде или да си давам от пюрето, с което вече е свикнал? Или пък да му давам от другия зеленчук по друго време, но така няма ли да се заместят много бързо две хранения?
Съжелявам, ако повтарям тема, но точно това не можах да го намеря.
Цитирай

София

Прибавяш 1-2 лъжички от новия зеленчук към зеленчука с който вече е захранено,като количеството на пюрето си остава същото,което сте достигнали с първия зеленчук.Постепенно увеличаваш количеството на новия за сметка на количеството на познатия зеленчук.
Цитирай

Обяснили са ти вече. Аз процедирах така и с кашите и с плодовите пюрета. От новия вид прибавям няколко лъжици към вече познатото.
Цитирай

София

Прибавяш 1-2 лъжички от новия зеленчук към зеленчука с който вече е захранено,като количеството на пюрето си остава същото,което сте достигнали с първия зеленчук.Постепенно увеличаваш количеството на новия за сметка на количеството на познатия зеленчук.
по-точно не мога да го кажа Peace
Цитирай

София

И аз процедирах така. Peace
Цитирай

Варна

Или даваш първо 1-2 лъжички от новия зеленчук и дохранваш със стария. Всеки ден увеличаваш новия за сметка на стария.
Цитирай

Стара Загора

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.