Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 март 2008, 13:16 ч.

Иван Ангелов - Най-големият!

• 23 280
  • 607
  •   1
Отговори
  • Добрич

"Роден е в Бургас. От първи до осми клас учи в Айтос, след това - в музикална паралелка в СОУ Димчо Дебелянов в Бургас.
Миналата година е завършил оперно пеене в Националната музикална академия. В момента следва магистратура по същата специалност.
Има доста награди, като една от тях му е много на сърце - първо място за стари градски песни. Харесва Лучано Павароти, Джордж Майкъл, Майкъл Джексън, Фреди Меркюри и др.
Хобито му е да играе на компютърната игра ФИФА.
Миналия сезон беше в публиката, откъдето подкрепяше съквартиранта си Теодор Койчинов.
Сега нашумя още на кастингите заради прекомерно артистичното си поведение, което често кара журито да го упреква, че вреди най-вече на самия себе си.
По време на малките концерти беше преместен в друг хотел, а някои медии вече го наричат "скандалният Иван".

В концертите досега е изпълнявал:

Just a Gigolo на Луи Прима/Дейвид Лий Рот - http://youtube.com/watch?v=hwllMDvXLIk
Things на Боби Дарин/Нанси Синатра и Дийн Мартин - http://youtube.com/watch?v=8v8gAFRZR-w
Se bastasse una canzone на Ерос Рамацоти - http://youtube.com/watch?v=dFSFUsNTJn0
Change The World на Ерик Клаптън" - http://youtube.com/watch?v=hHyYal9HrnY

Ако желаете, нашето момче да стигне до самия финал, го подкрепете на : 0900 555 66 за БТК и 158 66 за всички мобилни оператори!

Позволих си да отворя нова тема, защото доста хора в темата за Музик Айдъл претендираха, че я обръщаме в тема само ЗА и Против Иван, та нека тук да си го обсъждаме нашироко.  Wink Пък и смятам, че стана толкова популярен, че една нова тема само за него си е баш на мястото!  Wink Peace
Подканвам всички фенове и нефенове на Ванката да изказват мнението си свободно тук!   bouquet

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 15:31 от kadrokosa

# 1
  • София
Ще следя темата  Peace

# 2
  • ВАРНА
Иван Ангелов - Най-големият какво? палячо, комплексар... ooooh!
не го харесвам Naughty

# 3
  • София
Иван Ангелов - Най-големият  ШУТ  Tired  ooooh!

Не е оригинален, а отегчителен, жалък и досаден.

Не ме забавлява, а ме натоварва леко.

# 4
  • София
Браво за новата тема!
Щом не им е приятно на останалите, че другата тема се превърна в тема само за него- нека си има отделна. Въпреки, че всичко се върти върху това, че някой го оплюва и после някой го защити и обратното-някой каже нещо хубаво и се намира кой да каже противното. Но то в точно това се състои свободата да си изкажеш мнението! Аз не виждам някой да е спрял някого да напише каквото иска!
А това, че се коментират мненията-не виждам нищо лошо, ако се спазва добрия тон!

# 5
И някой да каже после, че няма заговор срещу Иван:

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_36305919

Нападките срещу него се планират от рано. Joy hahaha
Няма значение как се е справил и какво е показал, Фънки казва отрано че щял да го захапе. Joy
Което да го разбираме, че отново ще бълва простотии в национален ефир...

# 6
  • София
Според мен нямаше нужда от отделна тема.
Сега кво - в другата само ще го плюят ли?

# 7
  • София

Не, ще плюят "стилистите"  Laughing

# 8

Кучетата си лаят, керванът си върви. Joy Да го плюят колкото си искат

# 9
  • София

Много ми харесва как  пее, но вече се изчерпа репертоара му,въпреки че си е такъв

# 10
  • София-в сърцата на моите деца
Това е човек, който не уважава музиката/защото се гаври с нея/, зрителите , публиката ! За мен  Иван става за клоун, за мюзикъли и .........цирка! Вероятно може и да пее! Аз не разбрах!! Peace

# 11

Много ми харесва как  пее, но вече се изчерпа репертоара му,въпреки че си е такъв

Изчерпаха се доводите на противниците му. По-богат репертуар от този на Иван няма никой. Mr. Green Иван се доказа във всички жанрове на музиката, а в артистичните си импровизации е толкова изобретателен, че може да измисля за поколения напред. Mr. Green

# 12
Аз пак искам да кажа нещо, което споделих вчера. На последния концерт Шанел пя из-клю-чи-телно фалшиво, а това не се спомена изобщо. Същата вечер Фънки каза на Иван, че бил фалшив в Жиголо. Доколкото видях, той присъстваше и на изпълнението на Шанел...Нека, като ще е гарга- да е рошава. Когато трябва да критикуват някого - да го правят безпристрастно- но да няма отношението на дружинната ръководителка, която си работи по мнение и толкоз! Шанел е послушна, няма да я стресираме, ама Иванчо, миличкия да си плаща за поведението- ще го тъпчем!

# 13
  • София
Трябва да участва в По-по -най...на един акъл ще е с участниците и взаимно ще обменят сценичен опит  Mr. Green

# 14
Брейй, ще гледам довечера, но ако Фънки смята пак така да изпростява, няма да го харесвам вече..

ЗА Иван съм!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт