количка cosatto

  • 1 522
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 384
има ли някой наблюдение за тези колички и по точно за диабло.Днес я гледах и ми хареса-широка е лека и маневрена.,но като марка нищо не ми говори.

# 1
mai ima6e izkazvaniq 4e bila dobra..tyk 4etoh mila

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз Диабло много я харесвам,готин дизайн PeaceА Косато са добра и качествена марка.

# 3
  • Мнения: 59
Каде я видя,на живо?Аз само в нета сам я виждала и много ми допада,цената каква е?

# 4
  • Мнения: 373
На мен тази марка адски ми харесва .Не съм я ползвала досега,но съм се насочила към един летен модел на Cosatto. Цената на тази ,която аз гледах, беше около 200лв. Продават ги в магазин Baby Planet Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 384
АЗ Я ГЛЕДАХ ВЧЕРА В БЕБЕ + на бул.Пейо Яворов' но имаха само в черен цвят и беше 450 лв като става и за новородено,страшно лека беше а във винено червеното сигурно ще е оше по хубава.

# 6
  • Мнения: 7 384
а във бебе планет има намаление на количките на инглесина 15% и много ми хареса и zippy,но не ляга до долу,но става и за малко бебе нали няма да стои цял ден в количката?

# 7
  • Мнения: 622
А какво стана с Pogo-то нещо изчезна от пазара?

# 8
  • Мнения: 4 717
на мен ми е много грозен метала, от който е направена рамата
и никак не ми се струват леки
тук се предлагат, но не са предпочитана марка

пуснете снимки, ако се сдобиете, и дано да останете доволни Peace

# 9
  • Мнения: 137
Аз съм с Cosatto Diablo от близо 2 месеца - вишнева на цвят. Доволна съм - лека, маневрена, лесно се сгъва и разгъва, широка, има зимно чувалче и  дъждобран. Единствено кошът за багаж ми е малко малък. Взех я от м-н 9+ в Пловдив и струваше 350 лв.

Общи условия

Активация на акаунт