Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Здравейте бъдещи майки бременна съм в 4 месец а вече имам доста оплаквания,имам ужасни болки в гърба чак ми спира въздуха много бързо се измарям дори и когато седя чувствам че не ми достига въздух понякога моля ако има някой с подобен проблем да ми пише.Благодаря
Цитирай

София

даааааааааа,така е-лесно мама не се става Laughingколко кг. наддаде до сега,работиш ли,движиш ли се,........
Цитирай

на лунната пътека

Ами и на мен не ми достигаше въздух още в четвъртия месец и сега също Confused, гърбът не ме боли но аз правя редовно йога и смятам че тя страшно ми помага за предотвратяване на болките в гърба.  Peace
Цитирай

Popovo

Ами какво да ти кажа , освен " Добре дошла в света на бременните !"
Повръщане , болки къде ли не , ниско кръвно налягане , отекли крака , променливи настроения , киселини и КАКВО ЛИ ОЩЕ НЕ !!! Така е - споко. Пожелавам ти лека бременност и успешно раждане . Hug Hug Hug
Цитирай

в Надежда-та

Ми ..... нормално
Леко бременеене Hug
Цитирай

под голямата лоза

Всеки път, когато отидех при мойта докторка
с поредното оплакване, че едикъде си ме боли,
тя ми казваше: "Момиче, та ти си бременна- нормално е!" Crazy
Плами, споко- това си е направо диагноза... Wink
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Нормално е,с напредване на бременността все по ве4е оплаквания ще имаш Mr. Green
Цитирай

Тепърва се почва... при мен проблемите се увеличиха след самото раждане. Тогава болките , в сравнение с тези по време на бременността ми бяха в пъти по-големи - кръст, гъз, крака, гърди .... всичко ме болеше месеци наред и преди и след раждането...
Цитирай

Аз бях така само в големите жеги и малко преди да родя.Но и аз мисля,че е нормално!Спокойно!Опитай да почиваш повече.Аз спях всеки ден следобяд  Blush ,което не ми се беше случвало никога.
Успех !   bouquet
Цитирай

Съвсем нормално си е. Peace
Аз се задъхвах само като се качвах на първият етаж.
Цитирай

Така е.Това е нормално.Аз бях и с ниско кръвно и много нисък хемоглобин и постоянно ми причерняваше.Не се притеснявай после всичко минава и се забравя.Лека бременност! Peace
Цитирай

Белгия/София

Нормално е, не се притеснявай.  Smile
Цитирай

Lords Valley

Нормално е, не се притеснявай.  Smile

да,да.
Цитирай

Стара Загора

Ами какво да ти кажа , освен " Добре дошла в света на бременните !"
Повръщане , болки къде ли не , ниско кръвно налягане , отекли крака , променливи настроения , киселини и КАКВО ЛИ ОЩЕ НЕ !!! Така е - споко. Пожелавам ти лека бременност и успешно раждане . Hug Hug Hug
   Peace Hug
Цитирай

preggo preggo preggo - Ами така е - рядкост са жените, които са щастливи да имат бременност без оплаквания!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора