Зародиша не отговаря на размера...

  • 7 801
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
Vesselka75 "utre shte hodai na 3-d ehograf..."
Къде в Пловдив има 3D ехограф?
Надявам се всичко при теб да е наред и да си имаш здраво и  усмихнато бебенце!

# 16
  • Мнения: 5 393
И при мен има разминаване между термина по менструация и термин по ехограф.По принцип ми е на 18.Септември обаче лекарката го гледа често бебока и  премести термина на 10ти-било по големичко Confused Не се притеснявай Grinning Успех

# 17
  • Мнения: 6 472
Не се шашкай! Отиди на друг ехограф и както вече са ти казали - най- важното е да има сърдечна дейност. Ако има нещата ще се оправят:)

# 18
  • Мнения: 1 303
Днес ми направиха аборт:(имах силно кървене цяла нощ и днес приключих.Зародиша е бил спрял да се развива,нещо не е бил наред...по-добре сега от колкото по-нататък.Д-ра вика да си направим с мъжа ми генетични изследвания,за всеки случай.Сега  се притесних за това:(

# 19
  • Мнения: 6 315
Много много съжалявам! Пожелавам ти никога да не се повтаря и много скоро да се похвалиш, че си бременна и да имаш едно прекрасно бебенце!

# 20
  • Мнения: 46 510
Съжалявам, че ти се е случило ... така е било писано. Дано всичко от тук нататък да е наред. Стискаме палци за изследванията!

# 21
  • Мнения: 781
Днес ми направиха аборт:(имах силно кървене цяла нощ и днес приключих.Зародиша е бил спрял да се развива,нещо не е бил наред...по-добре сега от колкото по-нататък.Д-ра вика да си направим с мъжа ми генетични изследвания,за всеки случай.Сега  се притесних за това:(
Съжалявам за това което ти се е случило. Нарича се "Мисет" и е по-добре да се случи по-рано, когато плодът има някакъв дефект, отколкото в по-късните месеци....при всички случаи е неприятно и много тъжно Cry, но горе главата и аз преживях подобна ситуация, преди няма и две години - бях в края на третия месец...всичко мина и замина Scatter А това за генетичните изследвания според мен е презастраховка и най-малкото за което да се притесняваш в момента! Когато се случи при нас, моя доктор ми каза, че е често явление и въобще не спомена  за такива изследвания..., но ей на имаме си вече малко, сладко бебче /да ни е живо и здраво/ Simple Smile да не говорим и че в последствие разбрах колко много наши приятелски семейства са минали през този кошмар Close Съвета ми е да изчакате поне шест месеца и да действате отново с пълна сила Grinning

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Същото беше и при мен. Не се притеснявай. Никой не може да каже кога точно си забременяла. Може да е дори когато би трябвало да ти е минала овулацията, както беше при мен. В началото лекарите дори се притесниха че имам извънматочна бременност защото не виждаха плод. Пък той бил малък още. Определиха ми точните седмици чак като отидох да ми правят амниоцентеза.  За лекар аз ходих при доста добри но не мога да те посъветвам защото са в София.

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ООООО Веселка много съжалявам. Не бях дочела темата. Аз си направих генетични изследвания и амниоцентеза. Пиши ми ако искаш на лични да ти разкажа повече.

# 24
  • Мнения: 5 393
Много съжалявам Веселка   SadСъчувствам ти макар да не знам какво точно преживяваш в момента.Искрено се надявам скоро да чуем весела новина от теб.Това за изчакването 6 месеца и аз съм го чувала-една приятелка преживя същото миналата година.За генетични изследвания обаче не е споменавала.Горе главата.Стискам палци. 

# 25
  • Мнения: 488
Веси, много съжалявам за това, което ти се е случило! Но не се отчайвай, това може би е за добре, просто природата си знае работата и явно този зародиш не се е развивал както трябва, затова не тъжи, знам, че ти е тежко, но всичко е все още пред вас!
Спокойствие, любов и след 6 месеца с нови сили действайте и скоро да се похвалиш!  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 303
Здравейте,благодаря за милата подкрепа! Weary
колко време след аборт може да се опитва отново забременяване?
а за 3-д ехографа,казаха ми че в Алфа медикус-мед. център в Пловдив имало такъв,но така и не стигнах до него.

# 27
  • Мнения: 781
Писах вече по-горе, но ще повторя....хубаво е да се изчака поне 5-6 месеца след аборта. Ние пробвахме на шестия, стана и втората ми бременност си мина по мед и масло Simple SmileПожелавам ти същото!!!! Сега поглеждайки назад се убеждавам, че всяко зло е за добро-ето имам си Христо и не мога да си представя по-сладко и обичано от мен бебе освен него, просто така е трябвало да се случи ConfusedУспех и пиши ако нещо още те интересува  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 068
Веселка, изключително много съжалявам, че е трябвало да преживееш това. Разбирам как се чувстваш. Аз имам два спонтанни аборта досега и сега съм бременна за трети път.
Колкото до генетичните изследвания няма какво да им се шашкаш толкова. Принципно се препоръчват при два и повече спонтанни аборта или при двойки над 35 години. Ние с мъж ми си направихме такива изследвания в София в Майчин дом. Всичко си ни излезе наред. Просто природата така е била решила за предишните две бременностти.
Сигурна съм, че и при вас всичко ще си е наред и следващия път ще се радваш на една прекрасна бременност и най-сладкото бебе накрая!

# 29
  • Мнения: 4 068
Ох, забравих да питам-къде се намира този медицински център с 3Д ехографа в Пловдив и каква е цената на прегледа? Ако знае някой де.

Общи условия

Активация на акаунт