кола маска-косъмчета?

  • 935
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Значи пак имам въпрос относно кола маската и оксъмчетата-на 18.03.08 си направих кола маска на триъгалника-и нали аз си я направих правилно-в смисъл, че косъмчетата си бяха измъкнати с корените и не бяха откъснати!И днес сме 26.03.08 и нали знаете, че като се дръпне самата кожа на триъгалника и се вижда дали косъмчетата започват да поникват и днес забелязах, че са започнали Close -минали са само 9 дни от кола маската, а те вече започват да поникват-тва нормално ли е и при вас така ли е?Като за информация ще кажа, че преди се бръснех там Wink

# 1
  • Мнения: 412
Ехо няма ли кой да ми отговори и помогне CloseТази тема е от вчера вечерта, а отговори още нямаааа Rolling Eyes Close Cry

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами сериозен ти е проблема,явно няма компетентни Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Да, нормално е. На мен козметичката ми обясни, че на това място изникват по-бързо по принцип, а аз на 15-тия ден вече имам косми по краката, съответно на триъгълника - имам някъде още на 9-10 ден. Затова на морето винаги си нося и самобръсначка, да се дооправям, поне до края на почивката Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 393
Правя си кола маска при козметичка и някъде след 10тия ден обикновено започват да растат отново. Нормално е.

# 5
  • Мнения: 412
Ма кара със закъснене, но мноооооого благодаря на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт