Какъв тониращ крем за лице?

  • 16 510
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
С моята приятелка "Търсачката" прегледахме за тониращ крем във форума, но темите са стари, затова пускам нова тема...  newsm56

Скоро ще ми свърши кремчето на Виши и този път може би искам да си закупя тониращ крем. Не ползвам фон дьо тен, само пудра.
Хал хабер си нямам от тониращи кремове!!! Пробвала съм само на LED, защото една приятелка го има. 2 дни се мазах с него, но ми се стори сухичък  Thinking Не се е ронел, но трудно ми се разнасяше и кожата ми не се чувстваше комфортно с него.  Rolling Eyes

Кожата ми е нормална към смесен тип, нямам акне. Искам крем. Лек крем. Тониращ. До 30 кинта  Crazy

Събирам всякакво инфо и предишен опит!  Hug

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хмм, ами в поредното женско списание вчера четох за нов тониращ крем за лице на Лореал, едва ли ще е много скъп. Не съм го ползвала обаче и не мога да дам отзиви.

# 2
  • Мнения: 2 631
Хмм, ами в поредното женско списание вчера четох за нов тониращ крем за лице на Лореал, едва ли ще е много скъп. Не съм го ползвала обаче и не мога да дам отзиви.

Lu-lq, благодаря ти все пак!
Сигурна бях, че ще пишеш в темичката  Wink   bouquet
Ще погледна в нета дали ще го намеря.. Случайно някакво наименование да помниш?  newsm78

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ох, пуста къса памет ама не се сещам  newsm78
Рекламата е в новия Cosmopolitan, ако ти трябва много довечера ще погледна точно как се казва и ще пиша. Помня само, че се предлага в 2 разновидности - за по-светла и по-тъмна кожа.

Ама аз на тия продукти като цяло много доверие им нямам, все имам чувството, че ще изцапам всичко около себе си и няма да има ефект  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 4 749
Aз изпозлвам на Bioderma- Себиум. Доволна съм, за мазна и смесена кожа е. Аз съм с по-суха кожа, но въпреки всичко се чувствам добре с него, а кремове за суха кожа не мога да ползвам,защото ми излизат пъпки от тях или правя някакви алергии.. Close
Не е скъп, 18-19 лева. Няма фактор обаче. Биодерма имат и с фактор тонирани.

не ми се ровеше да търся абсолютно същата снимка, но моето кремче изглежда по същия начин, на кутийката му има отбелязана и точка, че е тониран крем.
http://www.santeshop.fr/images/photos/g/7367034.jpg


Това на Лореал го гледах и аз в списание, пише че е хидратиращ флуид за постепенно потъмняване с малко количество авто-бронзант вътре.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 464
Точно вчера гледах в Бонжура, този тониращ крем на Лореал.
3 вида са. За светла, за тъмна кожа и за всички типове кожа, като последният е с 15 ф-р.
Цената му беше около 19,80-20лв. Peace

# 6
  • Мнения: 2 631
Точно вчера гледах в Бонжура, този тониращ крем на Лореал.
3 вида са. За светла, за тъмна кожа и за всички типове кожа, като последният е с 15 ф-р.
Цената му беше около 19,80-20лв. Peace

Ейй, kopche!  Hug Благодаря за информацията! Той доста евтин...  Grinning
Сега остава и някой да го е ползал и да споедли отзиви!  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 194
Аз ползвам тониращ крем SPF 20  на Mary Kay
http://www.marykay.com/skincare/moisturization/marykaytintedmois … pf20/default.aspx
има го в 4 нюанса - аз ползвам Беж 1 - грамажа е 40мл - цената е 23 лева

ползвам го основно през зимата, защото е подходящ за по суха кожа.

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Малко офф топик: както е писала по-горе illy козметиката на Bioderma, наистина е много добра и аз ползвам техни неща. Ако имат тониращ крем сигурно ще е добър.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 631
illy,
мисля, че ще се въздържа от Биодерм, защото ако не се лъжа, в темата за проверка на козметиката биодерма беше с доста химия наблъскана  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 952
Биодерма е медицинска козметика все пак.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 749
Да, и аз го прочетох, но определено бих г предпочела пред Лореал  Rolling Eyes

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, Биодерма е специализирана медицинска козметика, на мен ми я препоръча козметичката ми и съм доволна.  Peace

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И специално за kafe, тониращият крем на Лореал се казва: L`oreal Nutri Summer Face.

Ето и изображение:

 Hug

# 14
  • Мнения: 2 631
Разбира се, че и аз предпочитам медицинската козметика пред големите козметични фирми... На Биодерм още нищо не съм ползвала...  Rolling Eyes
Факт е, че съм много доволна от хидратиращото кремче на Виши, което довършвам в момента (олиго 25). Лека консистенция и перфектно меко попиване  Heart Eyes Ехх, ако го имаха и тониращ  Twisted Evil

А друг факт при мен е, че в момента ползвам тоалетно мляко за почистване на грим на Л'Ореал и изобщо не съм доволна...  Rolling Eyes  Blush

# 15
  • София
  • Мнения: 9 464
И специално за kafe, тониращият крем на Лореал се казва: L`oreal Nutri Summer Face.
Ето и изображение: Hug
Е, супер, спести ми толкова време търсене на снимка.   Hug
Не можах да се сетя, как се казваше крема. Simple Smile

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
 Laughing Добре, че в офиса донесоха новия брой на Космо, та погледнах в рекламата как се казва кремът. Иначе абсурд да го запомня това име.

# 17
  • Мнения: 2 631
Такааа...
Разгледах сртаници за крема на Лореал. Пише, че не предпазва от слънцето!  Confused

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз си търся тониращ крем за лятото, по възможност матиращ.
Затова ще наглеждам темата!
А преди време съм използвала тониращ крем на Avon, не беше лош, поне тогава, но съм го ползвала през зимата.

# 19
  • Мнения: 1 318
Избягвам да купувам продуктите на Л'Ореал, по-добре провери каква медицинска козметика е подходяща.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 464
Такааа...
Разгледах сртаници за крема на Лореал. Пише, че не предпазва от слънцето!  Confused
Както и по-горе писах, само третият вариант има слънцезащита.
Този, който е за всички типове кожа има 15 ф-р, и съм сигурна, че има и УВА защита, защото успях и да прочета набързо етикета.   Peace

ето аз пък какво изрових: http://www.myshopping.com.au/SP--253683_L_Oreal_NutriSummer_Face_SPF_15_50ml

# 21
  • Мнения: 2 631
Това и аз го четох  Peace
Но виж въз основа на какво написах, че нито един от серията не предпазва от слънцето:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_68&products_id=556

И в крайна сметка скокнах до Бонжур и си купих крема на Лореал за 14.50лв.  Blush

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз препоръчвам някой от тези двата http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/3.php или http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tinted_moisturizer.php
Аз лично ползвам първия и съм доволна.Цените са в диапазона до 30лв.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 631
А да ви питам. На повечето кремове пише да се нанасят на добре шпчостена кожа, но някъде четох, че е добре преди това да се нанесе редовния дневен хидратантен крем.  Thinking
Вие как процедирате?

# 24
  • Временно
  • Мнения: 788
Зависи от типа кожа.Ако ти е суха е добре преди това да се нанесе хидратант.Но ти ще си прецениш най-добре как ти се чувства кожата след една нанасяне!!! PeaceАз лично не слагам,защото съм със смесена към мазна кожа.

# 25
  • Мнения: 2 631
Зависи от типа кожа.Ако ти е суха е добре преди това да се нанесе хидратант.Но ти ще си прецениш най-добре как ти се чувства кожата след една нанасяне!!! PeaceАз лично не слагам,защото съм със смесена към мазна кожа.

Благодаря за отговора! Може би и аз първия път ще го нанеса самостоятелно, за да преценя как го усещам.   bouquet

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз препоръчвам някой от тези двата http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/3.php или http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tinted_moisturizer.php
Аз лично ползвам първия и съм доволна.Цените са в диапазона до 30лв.
Peace

А този , който ползваш, остава ли следи по дрехите ти?

# 27
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз препоръчвам някой от тези двата http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/3.php или http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tinted_moisturizer.php
Аз лично ползвам първия и съм доволна.Цените са в диапазона до 30лв.
Peace

А този , който ползваш, остава ли следи по дрехите ти?


Не съм забелязала.Значи-не.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 464
Но виж въз основа на какво написах, че нито един от серията не предпазва от слънцето:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_68&products_id=556
А ми то още в заглавието в линка, който посочваш си пише: Loreal Nutrisummer Anti- ageing moisturiser SPF 15
Защо се съмняваш изобщо? Thinking

А и честита покупка Hug. Значи е около 15лв. цената?!! Хм, замислям се вече сериозно за това кремче. Thinking
Айде пробвай го и давай отзиви за него! Peace

# 29
  • Мнения: 2 631
Но виж въз основа на какво написах, че нито един от серията не предпазва от слънцето:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_68&products_id=556
А ми то още в заглавието в линка, който посочваш си пише: Loreal Nutrisummer Anti- ageing moisturiser SPF 15
Защо се съмняваш изобщо? Thinking

А и честита покупка Hug. Значи е около 15лв. цената?!! Хм, замислям се вече сериозно за това кремче. Thinking
Айде пробвай го и давай отзиви за него! Peace

Ами като за първи път е добре!  Peace
Много фина и нежна текстура, с лек нежен аромат. Не изсушава! Като за първи път - толкоз!  Flutter

# 30
  • София
  • Мнения: 9 464
Ами като за първи път е добре!  Peace
Много фина и нежна текстура, с лек нежен аромат. Не изсушава! Като за първи път - толкоз!  Flutter
Oх, запалваш ме сега! Mr. Green
А, ти този с 15 ф-р ли си взе, или от другите 2 вида-за светла и тъмна кожа?
Защото, аз на него съм хвърлила око.
А от друга страна, искам да го ползвам заради ф-ра, а ме е страх да не ми потъмни кожата, че да не мога да се гледам после. Close

# 31
  • Мнения: 2 631
Ами като за първи път е добре!  Peace
Много фина и нежна текстура, с лек нежен аромат. Не изсушава! Като за първи път - толкоз!  Flutter
Oх, запалваш ме сега! Mr. Green
А, ти този с 15 ф-р ли си взе, или от другите 2 вида-за светла и тъмна кожа?
Защото, аз на него съм хвърлила око.
А от друга страна, искам да го ползвам заради ф-ра, а ме е страх да не ми потъмни кожата, че да не мога да се гледам после. Close

От този с фактора нямаше и затова си взех за светлата кожа. Крема е бял! Аз очаквах, че ще е като на LED и ще има цвят на фон дьо тен  Crazy, но не е такъв. Нямам представа какво ще се случи след няколко дни или седмици, но съм почти сигурна, че няма да е като автобронзатите, от които ставаш портокалова  Joy

# 32
  • Мнения: 1 312
Ползвам на Лореал и ми харесва много.Действа на кожата ми страхотно,а това за мен е най важно Hug Hug

# 33
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?
ДА.За постепенно потъмняване обаче-ден след ден.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 464
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?
Не не си в грешка. Точно така се оказва, всъщност.  Peace

Момичета, бързам да ви кажа, че сега отскочих до Pharm Expert- понеже ми е тук, най-близко до работата. И там кремчето на Лореал е 12,50лв. !!!
Какво съм гледала оня ден в Бонжур, не знам, от къде съм я видяла тая цена 19,80лв. ooooh! нямам представа.
Но, опредлено цената в Бонжур е по-висока, това със сигурност мога да кажа, защото цена 12,50 за крем с фактор, няма как да забравя. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 73
Да се похваля и аз го купих 12.70 го взех само че този които е за тъмна кожа втори ден го ползвам за сега съм най доволна че не ми маже по дрехите, а за тена ще пиша след няколко дни Laughing

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, кой от всичките, които обсъждаме тук, освен на Лореал, има фактор? На LED има ли?

# 38
  • Мнения: 2 631
На мен на LED ми дойде много сух!  ooooh!
И си е като ФДТ  Crazy
Мисля, че имаше, но не съм сигурна, не искам да те подвеждам.  Blush

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Моята кожа, особено през лятото, е склонна към омазняване, така че може би ще ми е добре.

А друг да предложиш? Mr. Green Bioderma, La Roche Posay?

# 40
  • Мнения: 2 631
Моята кожа, особено през лятото, е склонна към омазняване, така че може би ще ми е добре.

А друг да предложиш? Mr. Green Bioderma, La Roche Posay?

Нека другите да ти предложат, аз не съм много веща в кремовете, особено тези тониращите!   bouquet
Все пак ако чуя добро предложение, ще ти го споделя!  Hug

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Чудя се също и за City Block и Super City Block на Клиник...  newsm78
Ако някой има отзиви за тях, да казва!  Party

# 42
  • Мнения: 33
Аз имам SVR с минерални филтри и фактор 50. Тониран е, цветът много добре се слива с кожата, но мисля, че май е подходящ за по-светли кожи. Като покривност е доста плътен. Голям плюс е, че няма парфюм в него. Аз го ползвам около очите хем като слънчева защита, хем за прикриване на кръгове и други красоти. Grinning
Дано съм била полезна. Ето и снимка:

Цена 23лв/50 мл.

# 43
  • Мнения: 24
Здравейте,

Вчера си взех едно кремче на LED - DuoSkin, което най-вероятно е различно от това, за което говорите. Предсталява мн. течна емулсия, която бързо попива. Кожата ми е адски суха, 2 пъти съм го ползв2ала и като че ли съм доволна. А и цената е прилична 14лв - 40 мл.

# 44
  • Мнения: 2 211
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed

# 45
  • Мнения: 24
Предполагам да..Мн. съм заблудена.От два дни чета темата и не виждам, че говорите за тониращ, а не тонизиращ крем  Banghead  Че и дадох своето "компетентно" мнение  Embarassed

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed


Тониращият крем е крем с лек цвят, не е с покривност на фон дьо тен. И може да няма фактор.


Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

# 47
  • Мнения: 2 211
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed


Тониращият крем е крем с лек цвят, не е с покривност на фон дьо тен. И може да няма фактор.


Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

Благодаря, че просвети невежите, като мен. Заинтригувахте ме, може и аз да си купя. Ще следя темата, за да се информирам.

# 48
  • Мнения: 33
Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

Няма с по-нисък фактор. Моята кожа по принцип е нормална и за зимата този крем не ми беше достатъчен, ползвах го върху друг. Въпреки високия фактор кремът изобщо не е мазен сигурно, защото не съдържа химични филтри.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 12:29 от Era

# 49
  • Мнения: 21
Момичета, кой от всичките, които обсъждаме тук, освен на Лореал, има фактор? На LED има ли?
На  LED кремчето което е тонирано е без фактор , но е антибактериален (за мазна и склонна към акне кожа) . LED имат други кремове с фактор , но не са тонирани.
 На Биодерма  имат тониран  с фактор 50+ , в 2 тона е.Аз съм много доволна от тях : по-светлия използвах зимата , а по-тъмния - лятото.  Медицинска козметика са и са с добра покривност.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 749
Сетих се, че Авен имат кремообразна пудра с висок фактор 50 +. Най-лесно се избира тонирано кремче като отидеш в една добре заредена козметична аптека и ти покажат всички. Peace


някаква статия за тоналните кремове :
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1256&lang=1

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Era,   bouquet

stefiela, този на Bioderma с фактор 50 матира ли кожата?

# 52
  • Мнения: 2 211
50 SPF не е ли твърде висок за лицето?

# 53
  • София
  • Мнения: 4 749
Напротив, точно лицето има по-голяма нужда от висок фактор.

# 54
  • Мнения: 2 211
Напротив, точно лицето има по-голяма нужда от висок фактор.

Благодаря   bouquet Тогава ще го пробвам това SVR  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 4 749
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace


Да, и аз така мисля!  Peace
Затова търся тониращ, с по-нисък фактор и матиращ. Моята задачка май е сложна  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 4 749
Хехе, да. Хем матиращ, хем с фактор е сложно. Моят е такъв, но без фактор. Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хехе, да. Хем матиращ, хем с фактор е сложно. Моят е такъв, но без фактор. Simple Smile


Мда, сложно е. Може би ще се спра на Клиник в крайна сметка.
А твоят го пробвах, хубав е, но ме спира само това, че е без фактор.

# 59
  • Мнения: 2 211
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace

Имам слънчева алергия и прекарвам доста навън, така че е ОК.

# 60
  • Мнения: 2 631
Ами под тониращия крем си нанасяте хидратантен с фактор и готово!  Laughing  Sunglasses

# 61
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пак да се изкажа - и Ейвън са пуснали нов тониращ крем за лице. Има мостричка в последния каталог. Като се намацам ще споделя резултата Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 4 749
Ами под тониращия крем си нанасяте хидратантен с фактор и готово!  Laughing  Sunglasses

E, то като ще правя хиляда врътки, за какво ми е този тонален? Като ще е така по-добре леко ФДТ-че. yes

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ами под тониращия крем си нанасяте хидратантен с фактор и готово!  Laughing  Sunglasses

E, то като ще правя хиляда врътки, за какво ми е този тонален? Като ще е така по-добре леко ФДТ-че. yes


Мда, illy, права си.  Peace
Аз и затова си търся по моите изисквания.  Laughing За да избегна врътките  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 4 749
Мимита, според мен Сити блок звучи перфектно. Дали няма тестерчета в магазина им на Витошка? Все пак не вярвам да сбъркаш с него. Wink

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, според мен Сити блок звучи перфектно. Дали няма тестерчета в магазина им на Витошка? Все пак не вярвам да сбъркаш с него. Wink


Би трябвало да има тестерчета, просто през тези дни не ми остана време да мина от там.
Ще пробвам Сити блок и Супер Сити блок и ще реша.  Peace
Ще дам отзиви после!

# 66
  • София
  • Мнения: 4 749
Ще чакаме  Hug

# 67
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Аз препоръчвам някой от тези двата http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/3.php или http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/lumene_tinted_moisturizer.php
Аз лично ползвам първия и съм доволна.Цените са в диапазона до 30лв.
Peace
Ползваш ли пудра след тониращия крем?
"Лъсва" ли ти лицето или матира добре?
Аз поръчах да ми го доставят в парфюмерията, но не знам дали и двата ще доставят.

# 68
  • Мнения: 165
охх и аз искам да си купя тониращо кремче,но се чудя какво да бъде Tired

# 69
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
На мен на LED ми дойде много сух!  ooooh!
И си е като ФДТ  Crazy
Мисля, че имаше, но не съм сигурна, не искам да те подвеждам.  Blush
От къде в софия мога да си го купя кремчето на LED, колко парички струва?
Аз съм със смесена кожа и по опиканието мисля, че ще е подходящо за мен, а и в топлото време по-бързо лъсвам.

# 70
  • Мнения: 1 318
На Avon има такъв крем - взех си и съм много доволна.

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
На Avon има такъв крем - взех си и съм много доволна.
Кой е точно крема?

# 72
  • Мнения: 274
Аз съм доволна от новия на L`oreal, ползвам го вече 10 дена и определено не съжалявам,че си го купих.

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Аз съм доволна от новия на L`oreal, ползвам го вече 10 дена и определено не съжалявам,че си го купих.
Използваш ли и фон дьо тен?
Лъсва ли кожата?

# 74
  • София
  • Мнения: 289
Аз съм доволна от крема на Bioderma.
Ето този : http://www.bioderma.com/uploads/tx_biodermaproducts/photo_maxcreme50__gd.jpg
Преди време бях с крема на SVR, но определено на Bioderma e по добър.  Peace

# 75
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
В големите аптеки ли се продават кремовете на Биодерма?
Подходящ ли е за смесена кожа?
Каква е цената?
В софия в центъра някоя аптека да го предлага?

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм доволна от Биодерма  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 4 749
В големите аптеки ли се продават кремовете на Биодерма?
Подходящ ли е за смесена кожа?
Каква е цената?
В софия в центъра някоя аптека да го предлага?

Биодерма има в доста аптеки. В Ремедиум, в аптеката в Сити центъра, във всички, в които има медицинска козметика.
Цената е към 25-30 лева.

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На Avon има такъв крем - взех си и съм много доволна.
Кой е точно крема?

И да допълня въпроса - тониращ или автобронзант е клемът на Avon?

# 79
  • Мнения: 1 318
Avon Solutions Hydra Radiance се казва. Осигурява деликатен тен, предполагам има малко количество автобронзант, но при мен ефектът е наистина много добър. Има UVA/UVB защите SPF 10.

# 80
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз съм доволна от новия на L`oreal, ползвам го вече 10 дена и определено не съжалявам,че си го купих.
Използваш ли и фон дьо тен?
Лъсва ли кожата?

Не лъщи, но според мен е малко гола вода. Не дава тен особено силно, дори и след цяла седмица ползване.

# 81
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Аз се спрях на Биодерма или на Лумене.
Днес ще пътувам до София и ако си закупя кремче ще споделя мнение след няколко ползвания!

# 82
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Shirley-Ann, мерси   bouquet
Днес ще прегледам каталога и ще реша. Не искам обаче автобронзант, та затова се чудя още.

# 83
  • Мнения: 1 318
Моля, моля Hug
Но ефектът не е като след автобронзант, много хубаво изглежда кожата след това.

# 84
  • Мнения: 2 631
Аз съм доволна от новия на L`oreal, ползвам го вече 10 дена и определено не съжалявам,че си го купих.
Използваш ли и фон дьо тен?
Лъсва ли кожата?

Не лъщи, но според мен е малко гола вода. Не дава тен особено силно, дори и след цяла седмица ползване.

На мен пък точно това ми харесва!! Каквато съм с бяла кожа, остава да ми се почерни лицето и да ходя като отсечена по улиците... Както вече и по поли и къси ръкави се ходи...

# 85
  • Мнения: 274
Аз съм доволна от новия на L`oreal, ползвам го вече 10 дена и определено не съжалявам,че си го купих.
Използваш ли и фон дьо тен?
Лъсва ли кожата?

На мен не ми лъсва кожата, понякога слагам ФДТ, но в повечето случаи излизам рано сутрин и не слагам,защото ме мързи  Mr. Green

# 86
Аз съм доволна от крема на Bioderma.
Ето този : http://www.bioderma.com/uploads/tx_biodermaproducts/photo_maxcreme50__gd.jpg
Преди време бях с крема на SVR, но определено на Bioderma e по добър.  Peace
Биодерма е невероятна медицинска козметика- няма аналог в БГ.Предназначена е за проблемна кожа.Не е само козметика ,а и лекарство.Именно с това е доста по - добра от останалите козметики.

# 87
  • Мнения: 2 448
И аз не бях ползвала такова чудо, но свекървата /!  Simple Smile/ взе, че ми подари такъв на AVON. Аз  не я долюбвам тази марка много много, но кремчето се оказа свястно. Със SPF 20 , не лъщи, лесно се размазва и прави лек тен.Бих си го купила отново. Peace

Общи условия

Активация на акаунт