Мами помгайте

  • 1 957
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Мами бебо е на 8 месеца и има по крачетата нещо като лишеи Cry с какво да ги мажа, помагайте мисля, че се разпространяват , като петънца тук таме
мерси предварително

# 1
  • Мнения: 88
пропуснах да ви кажа, че са сухи и грапави

# 2
Mimcheto, най-добре е да го види лекар !  Peace

# 3
  • Мнения: 523
Да не е направило някаква алергия бебето ти ? Какво е яло ? Лекарят ще ти каже най - точно...... newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Би могло да е някакъв вид дерматит. Най-добре не мажи с нищо и заведи бебока на кожен лекар. Съвсем наскоро дъщеря ми имаше подобни петънца, които аз упорито мажех с крем Здраве, а се оказа, че само влошавам нещата.

# 5
  • Мнения: 4 335
Аз не бих рискувала сама да го мажа с каквото и да било,заведи го да го види лекар,а така и ти ще си по спокойна Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Mimcheto, най-добре е да го види лекар !  Peace
   Peace

# 7
  • Мнения: 752
Прилича ми на дерматит. Нека го види лекар, защото това може да се окаже и сериозно. Пиши какво е казал лекаря! Успех!  Peace

# 8
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз не бих рискувала сама да го мажа с каквото и да било,заведи го да го види лекар,а така и ти ще си по спокойна Peace
Подкрепям напълно Peace

# 9
  • Мнения: 2 757
A buзките му червени ли са? Две от децата ми са така, с червени грапави бузи и сухи крачета. Големият се оправи от самосебе си, чакам и малката да го изтасте. АД мисля, че е. Ако не ви създава особени проблеми не мисля, че е нужно да правиш нещо специално. Мажи сухите места с мазен антисептичн крем и чакай да мине. Но разбира се и с лекар може да се консултираш.

# 10
  • Мнения: 1 483
На Алекс чат пат му става така ,но само на коленете.Аз го мажа с кремчето на д-р.Тайс и му минава.Но най-добре се консултирай с лекар

# 11
  • Мнения: 742
отидете на лекар (както всички са те посъветвали) и настоявай да ви видят, понеже при нас докторката не ми обърна внимание и се бяха размножили т.нар лиши...сухи участъци и грапави...мазахме с Кловейт и за три дни се изчисти детето, но това мазило е адски силно и не се препоръчва за малки деца...

Така, че трябва дерматолог да ви прегледа. Дано не е нещо сериозно!
Успех  bouquet

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
И при нас се получи нещо такова.Водих детето на двама педиатри.Едната каза че обикновенно такива лишеи се получават от домашни любимци,най вече котки.А другата каза че е от козметиката на детето(сапун,прах и т.н).Изписаха ни един мехлем Елком и душ-гел на Др.Тайс.
Минаха.

# 13
  • София
  • Мнения: 928
Аз не бих рискувала сама да го мажа с каквото и да било,заведи го да го види лекар,а така и ти ще си по спокойна Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 331
Мисля, че и при нас има нещо подобно, педката каза, че вероятно е от праха за пране или от олиото за след къпане - да ги сменя, за да се оправи. Иначе изписа Елоком, но не знам дали не е прекалено силен. Като смених сапуна и лосиона като че ли взеха да отминават.

Задължително заведи детето да го видят, всеки случай е уникален   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт