хайд парк

  • 76 881
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 715
Желаещите да си поговорят с тититу, да ми пишат на лични.

# 76
  • Мнения: 4 138
какво ще кажете за едно отворено писмо до някоя медиа. по-големшка. от всички ни.

# 77
  • Мнения: 1 843


Говорих около 40 минути с един редактор от Часът на мама. Ангажира се с някои обещания.

какво ще кажете за едно отворено писмо до някоя медиа. по-големшка. от всички ни.

Не знам. Вече губя почва под краката си. Но помията си е помия, не мога да я нарека чорба. Напоследък взе да се излива на цели казани.

# 78
  • Мнения: 3 715
Гледала съм предаването 2 пъти и двата пъти прецених, че не е за моите скромни умствени възможности, така не смятам изобщо да се тормозя, още повече, че идват празници. Има си определена аудитория, която му се кефи и ни най-малко не мога да се състезавам с нейните представителки от крилатия вид.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 444
ku[d]ku[d]yaka, права си и наистина на който не му харесва да не гледа. Има обаче нещо друго, това предаване малко или много сформира общественото мнение и за някои е пътеводител едва ли не.Например: имаше една тема за младите майки, показаха една 21 годишна манекенка с три деца, първото родила на 15 години.Показаха филмче за нея, огромната и къща с камина, хол на нива, детска стая с всякакви екстри за децата и т.н.Тя разказа една розова приказка, как срещнала истинската любов на 15 и планувано забременяла, как още работи в Б-я и чужбина като модел и т.н. все хвъркати, крилати, розови сапунени мехури.Моята реакция беше смях и възмущение, но приятелка на голямата ми дъщеря /19/, която беше отличничка и имаше огромни амбиции, завърши гимназия с отличен, учеше за изпити и изведнъж се влюби в 28 годишен батко. Сега втора година живее с него на квартира, чисти, готви, мие, пере, работи в нощен бар, мизеруват, нон стоп я критикува пича и дори я шамаросва профилактично и тя за мечтите и амбициите си да учи и завърши висше само говори, реално няма как да ги осъществи.Нито време има, нито сили, нито пари, да не говориме че любимият няма да го позволи, макар на думи да я подкрепя не пропуска да я смачка психически, че е тъпа и тем подобни.....................е, това момиче за съжаление затъна от неправилно влюбване в ранна възраст.Говориме и, говориме, но тя все твърди че има време и ще постигне желаното.Въпросното предаване за нея беше успокояващо и окриляващо, има за пример на голямо благополучие кифлата с трите деца на 21 години.Това е възмутително и ужасно, че е пълно с празноглави млади момичета, които взимат пример от подобни предавания и е много важно да се подбира правилно тематиката им, за да не затъват неопитните и лековерните момичета следвайки примера на разни показани в предаванията празноглавки.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 517
Предаването е глупаво, спор няма, но сигурно се гледа от някои жени и не малко. Писмо до медиите - аз съм за, ама кой ще ни обърне внимание при такива светила в осиновяването като Тити и великия психиатър, който наговори куп глупости. Историите ни не са интересни. Бях много бясна, мислех да предложа да пуснем една темичка във форума им, ама размислих - смисъл няма - всичко при тях е повърхностно, всичко. Тъжно ми е и ми е мъчно и май-повече се сърдя на психиатъра - как може за 5 минути да се наговорят толкова много глупости.

# 81
  • Мнения: 3 715
Съгласна съм, че е жалко, още повече, че въпросната манекенка ми е известна и знам историята, но от съвсем друг ъгъл. Човекът, който й прави децата не живее с нея, отбива се два-три пъти в седмицата, колкото да й направи поредното дете, а определено може да й бъде баща, след раждането на второто си дете, тя избяга от него и заряза децата при майка си, която е учителка в един малък град. Избяга с някакъв в Англия, където се забърка в разни неприятни истории, говореше се даже и за наркотици, върна се след месец, много съжаляваща и разкаяна, изкара този, с когото е избягала виновен за цялата ситуация. Децата й ги гледа майка й, на няколкостотин километра от нея, тя прави "кариера". В общи линии жалка история и смешна история. Само че не това са показали, доколкото разбирам.
Да, наистина, предаването е глупаво, нереално и напудрено, обаче силно се съмнявам, че ще се промени. Това се търси от аудиторията. А тя определено не е особено претенциозна.

П.С. Забравих да кажа, че дипломата й за средно образование не е взета с ходене на училище, а като кандидатстваше в един колеж, дори не можа да каже кое училище е завършила, щото не погледнала какво пише на дипломата.
Съвсем на клюкарлък го ударих, ама кво да правя, то само като се говори за това предаване и прихващам от тяхната простотия.

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 20:42 от ku[d]ku[d]yaka

# 82
  • Мнения: 2 172
Да се включа в клюкарлъка и аз.Това със здравата прегръдка от психиатъра беше добъре, ефектно инфо за хора, дето не го знаят smile3555. Ама тези дето имамат малко повече опит с хиперактивни деца знаят, че не е панацея. Пък това дето му го довели били умничко, бързо и адекватно реагирало, ма хич не било хиперактивно!!!Те си личали cry.
Пък Тититу какво да го виня. Не е луд този който яде баницата,а този който му я дава smile3560.

Хубаво, че някой пуска чат пат линк, че хич не го засичам това предаване Laughing

# 83
  • Мнения: 921
То, ако Дар не беше питала, хич и нямаше и да се разтърся за за линк. Нямам достатъчно свободно време за подобни  бози. Сега съжалявам, че отделих от времето на детето си за да гледам предаването.  ooooh! Ама тя Дар е виновна, затова ще я глобя с една мастика на срещата през Юни. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 11 908
Писах, писах много дълго и се изтри.Момичета, защо се връзвате?То днес е най-тъжния ден за християнския свят иначе и аз щях да напиша какво точно мисля за Тити Благородния от "неистовите " му почитателки, ама не си заслужаваСамо ми е чудно, как социалните са дали заключение за годност на кандидат осиновител,дето се е решил на осиновяване"Суперслучайно"/определението е на самия Тити/.Явно има много скудоумен народ, щом такива елементарни предавания имат живот.Някакви лелки, дето се имат за много фешън мами и за големи арабийки, познавачки на правните аспекти на родителство, осиновяване и какво ли още не, че и от психология отбират,тръгнали да правят предаване, ами да са живи и здрави.Аз се радвам, че в обичайния час на предаването съм на работа, т.е. без телевизор.
Животът е толкова многообразен и непредсказуем, а проблемите в действителност са изключително сериозни, че сега ще седна аз да чакам, да ми изчислява Тити процентите кой по какви причини осиновявал.И да ми се изказва "компетентно",че за ромки ли не беше, че за законопроекти ли не беше, ама яяя колко хубаво съм го забравила вече предаването.
Ето, Танчето хубава приказка каза нещо за лято и мастика, Дар не се ослушвай и аз гледах предаването и мен ще черпиш, като потърпевша!
Хайде, целунете си слънчицата/ако спят- големите си Слънчовци/, тези дето нямаме слънчица да си ги сънуваме и уютни празнични дни на всички!

# 85
  • Мнения: 1 843
Да знаете на мен колко ми е нелепо, че вместо да си свърша работата, се занимавах с гледане на тъпня и телефонни разговори...

Но от друга страна, скоро ще разберете, ако не сте разбрали вече, как тези предавания за домакини, рефлектират баш върху слънчицата ни... утре, когато тръгнат на детска градина и на училище!

А народа, гледащ стръвно този формат, вчера разнежени ме питат: Гледа ли, гледа ли? Даваха страхотно предаване за дечицата!
Днес с почуда и неразбиране, клатеха глави на моята реакция: Помия, помия!
И с право.
Все пак по БТВ ги дават тези неща... А въпросният народ е от детската градина на Ирина...

П.П. Мастика мога да черпя и по бутилка, ама от сърце. Глоби ми омръзна да плащам. И данъци.  Wink


Още няколко минути до края на този тъжен ден и ето ви нещо от думите Му:

И дойдоха в Капернаум; и когато влезе вкъщи попита ги: Какво разисквахте из пътя? А те мълчаха, защото по пътя бяха се препирали помежду си кой е по-голям? И като седна, повика дванадесетте и каза им: Който иска да бъде пръв, ще бъде от всички последен и на всички служител.  Тогава взе едно детенце и го постави посред тях; и като го прегърна рече им:  Който приеме едно от тези дечица в Мое име, и Мене приема; и който приеме Мене, приема не Мене, но Този Който Ме е пратил.

Библия - Марк (глава 9, 33-37)

# 86
  • София
  • Мнения: 1 444
В този контекст
Весели празници момичета, да са ни живи и здрави децата и сплотени и обичащи се семействата!!!

# 87
  • София
  • Мнения: 9 517
Писна ми. Писна ми хората да ръсят глупости, а когато ти кажеш, какво мислиш, да се намери някой, който да ти трие сол на главата, щото си бил нетолерантен. Писна ми някои да се правят на ощипани госпожици, когато им кажеш право в очите, какво мислиш. Писна ми да съм силна и когато някой отпише детето, което са му предложили, да му съчувствам и да го тупам по гърба, без да изказвам мислите си - какво ли му е в този момент на това дете. Писна ми Дар да се изказва по-добре от мен, а все едно ми е чела мислите. Писна ми. Ми това е, ха да видим сега, Мате как ще омиротвориш моя гняв, пък бил той справедлив или не.
На някой пука ли му, че аз се почувствах зле, когато прочетох описанието на отказаното дете - мургаво, с тъмни очи и дълги мигли - циганче и не го искам. Ми нали утре тази жена или друга като нея ще срещне моят мургав, с тъмна коса и дълги мигли син, циганчето Исак и ще го гледа през призмата на нетолерантността си? Кой ще защити моето дете от тези жени?
И само за протокола от една друга тема - аз го познах Исак, като го видях, но той ме излъга - седна в мен и ме прегърна с ръчичките си, все едно ме е чакал цял живот. После по този начин прегръщаше кой ли не - тогава разбрах, че това не е защото ме е харесал, това е начин на оцеляване. Не му се сърдя, той наистина е моето дете, но това стана ясно доста по-късно.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 19:42 от Фоксче

# 88
  • София
  • Мнения: 1 444
Фоксче
аз бих ти казала да не ти пука, не можеш да промениш хората, простотията им, неграмотността, снобарщината, тесногръдието и т.н. Не си струва яда, защото същата тази ощипана патка ще прочете написаното от теб и нищо няма да разбере...................такива ги е имало, има и ще ги има и за жалост са много повече от стойностните и широко скроени хора с големи сърдца. На мен пък ми писна да ми е писнало, да се ядосвам за хорското малодушие и големи думи.
Едно разбрах след страхотното житейско изпитание, на което съм подложена от две години и половина-хората на които мога да разчитам и които си струват мислите ми дори се броят на по-малко от пръстите на едната ми ръка, всичко друго е фалш, пунт и пластика и драм състав.За това гледам да са ми живи и здрави децата и здравето си-душевно и физическо, за да мога да ги гледам и да съм им от полза.Всичко останало мога да даря с една комбинация от трите ми страхотно лакирани и оформени палеца........................
Горе главата, обичай децата си и на тези, които не харесват огромните тъмни очи на Исак, покажи тази комбинация и давай напред с усмивка.

# 89
  • София
  • Мнения: 9 517
Мерипопинс, така е, но има само два проблема - нямам време да поддържам маникюр  Wink и не мога винаги да бъда до детето си. Но то въпросът не е там, въпросът е, че когато поставиш Въпросът и вечно се намират много недоволни - бас ловя, че много скоро тук ще се навъдят 5-10 потребителя, недоволни и гневни. Ама я да видим саир най-накрая, тя таз тема нали е за това.

Общи условия

Активация на акаунт