Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

Някъде прочетох, че стройкото е започнало вчера и е до 01.04. Някой ходи ли вече? Има ли интересни неща. Дайте да напишем кой какво си е харесал.
Цитирай

гр. София

И аз тази сутрин видях реклама по телевизията,но за съжаление не мога да отида по-рано от събота,когато ще бъде фраш.
Цитирай

Някъде на път....

О, ще го посетя, може за половин час да е, но- там сме!  Peace
Цитирай

София

И аз искам да отида....но вероятно също ще е през уикенда. Много ми е неприятна блъсканицата, но няма да успеем по-рано...Ако някой има информация ще е чудесно да я сподели Smile
Цитирай

София

И мен ме притеснява , че през уикенда ще е лудница. Надявам се утре след обяд да отида.
Цитирай

София

И ние ще ходим в неделя когато ще е лудница, но друг почивен ден нямаме.
Цитирай

гр.София

Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.
Цитирай

София

Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.
Цитирай

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.

Мисля, че бъркаш. Това за дървообработващата техника е изложението в ЕКСПО, а Стройко е в НДК.
Цитирай

София

Бъркаш ДА ето инфо за СТРОЙКО-то
http://stroiko.eu/news.html
Цитирай

София

Бях на Стройкото днес и малко се разочаровах. Като че ли предни години е било по-разнообразно. Стори ми се, че преобладава обзавеждането за бани и фирмите, вносителки или производителки на паркет и ламинат.
Цитирай

Abu Dhabi

днес ходих, пак си е лудница, много врати, доста естествен паркет, и като цяло нищо ново. може и да бъркам де, но аз лично не свърших много работа.
Цитирай

Вчера ходих, има много неща, зависи какво ти тряба. Ние капарирахме едно шкафче за баня и хидромасажна вана. Някои фирми дават добри отстъпки. Определено изложението е интересно за хора, които строят или обзавеждат нещо. За разходки едва ли е най - подходящото място, макар че повечето хора точно за това ходят по изложения. Събота и неделя при всички случаи ще е лудница. Смятам в понеделник обаче пак да отида, че сме си набелязали още няколко неща.
Цитирай

гр.София

Ей,добре че сте вие!Изкарахте ме от заблуждение!Защото и аз следя всякакави такива изложения,тъй като ми предстои обзавеждане и съм го объркала с това в ЕКСПО!Знаех си,че тук хората знаят най-добре.
Цитирай

USA

През уикенда мисля и аз да отскоча Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора