стройко 2008

  • 4 505
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 058
Някъде прочетох, че стройкото е започнало вчера и е до 01.04. Някой ходи ли вече? Има ли интересни неща. Дайте да напишем кой какво си е харесал.

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз тази сутрин видях реклама по телевизията,но за съжаление не мога да отида по-рано от събота,когато ще бъде фраш.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
О, ще го посетя, може за половин час да е, но- там сме!  Peace

# 3
  • Мнения: 734
И аз искам да отида....но вероятно също ще е през уикенда. Много ми е неприятна блъсканицата, но няма да успеем по-рано...Ако някой има информация ще е чудесно да я сподели Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 058
И мен ме притеснява , че през уикенда ще е лудница. Надявам се утре след обяд да отида.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние ще ходим в неделя когато ще е лудница, но друг почивен ден нямаме.

# 6
  • Мнения: 2 143
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

# 7
  • Мнения: 2 587
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.

# 8
  • Мнения: 461
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.

Мисля, че бъркаш. Това за дървообработващата техника е изложението в ЕКСПО, а Стройко е в НДК.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

Бъркаш ДА ето инфо за СТРОЙКО-то
http://stroiko.eu/news.html

# 10
  • Мнения: 682
Бях на Стройкото днес и малко се разочаровах. Като че ли предни години е било по-разнообразно. Стори ми се, че преобладава обзавеждането за бани и фирмите, вносителки или производителки на паркет и ламинат.

# 11
  • Мнения: 9 894
днес ходих, пак си е лудница, много врати, доста естествен паркет, и като цяло нищо ново. може и да бъркам де, но аз лично не свърших много работа.

# 12
  • Мнения: 178
Вчера ходих, има много неща, зависи какво ти тряба. Ние капарирахме едно шкафче за баня и хидромасажна вана. Някои фирми дават добри отстъпки. Определено изложението е интересно за хора, които строят или обзавеждат нещо. За разходки едва ли е най - подходящото място, макар че повечето хора точно за това ходят по изложения. Събота и неделя при всички случаи ще е лудница. Смятам в понеделник обаче пак да отида, че сме си набелязали още няколко неща.

# 13
  • Мнения: 2 143
Ей,добре че сте вие!Изкарахте ме от заблуждение!Защото и аз следя всякакави такива изложения,тъй като ми предстои обзавеждане и съм го объркала с това в ЕКСПО!Знаех си,че тук хората знаят най-добре.

# 14
  • Мнения: 852
През уикенда мисля и аз да отскоча Thinking

# 15
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз ходих снощи, обикаляхме с една приятелка почти 2 часа. Да ви кажа, не съм впечатлена, като че предни години имаше по-интересни неща. На мен нищо не ми грабна окото, въпреки че започваме довършителни работи и обзавеждане на апартамент. Ами това е, но все пак да не ви отчайвам, може би ако търсите нещо конкретно, ще го намерите. А и отстъпки дават на доста места.

# 16
  • Мнения: 1 058
От колко часа отварят сутрин.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От колко часа отварят сутрин.
От 10 трябва да е.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 103
 Ей това Стройко наизуст го научих вече. Същите фирми на  същите места година след година. Плюса е, че всичко е събрано на едно място, минуса че може да ти се завие свят не само от шаренията и многото стоки, а най-вече от лошата климатизация на НДК-то. Направо вредни трябва да им дават на работещите там, защото няма въздух.

# 19
  • София
  • Мнения: 23
Ценното на Строико са отстьпките, които фирмите дават и важат и след изложението.

# 20
  • Мнения: 682
Честно казано, това с отстъпките е много добро като идея, но е твърде европейско за нашия балкански манталитет. Ние посетихме Стройкото, с идеята да се възползваме от отстъпките. Ами какво да ви кажа - бяхме харесали мека мебел на една фирма; в магазина струва 1800лв., на Стройкото ни беше обявена цена 1930лв., като ни казаха, че като за нас ще бъде 1900лв. Сами си направете изводите.

# 21
  • Мнения: 9 894
аз гледах врати и ламинати; никой не ми предложи отстъпка. Дори единствения ламинат, който харесах, беше у,ж с отстъпка, но всъщност вече не го поризвеждали и го били намалили наполовина, платена подложка, платени монтажи, абе всичко платено. И се отказах.

само от Зоната ми дадоха някаква листовка за отстъпка.

# 22
  • Мнения: 178
Общо взето човек трябва да си отваря очите и да не се предоверява, когато има промоции и отстъпки, а да провери. Струва ли си обаче въобще да се купува от фирми, които спекулират по този начин.

# 23
  • Мнения: 2 143
И аз вчера ходих,не съм особено впечатлена,може би защото тепърва търся идеи за обзавеждане.Има адски много за баня-около 4 етажа е само за баня.В Зоната е повече обзавеждането за дома,там поне няма за бани.Харесах си инфрачервена сауна,не са много скъпи,само дето не знам тая инфрачервена светлина колко е опасна и колко полезна?!

# 24
  • Мнения: 852
От колко часа отварят сутрин.
От 10 трябва да е.



От 10 до 19ч работят


# 25
  • Мнения: 88
Аз ходих вчера,но не съм никак доволна.Както са казали други нищо по-различно от миналите години.Даже ми направи впечатление, че броят на фирмите предлагащи кухни е доста по-малък,както и на фирмите предлагащи мека мебел.Май май вярно преобладават естествения паркет и обзавеждането за баня.

# 26
  • Мнения: 1 058
И аз ходих. Трябват ни много неща и затова набелязах само няколко като за начало, но отстъпки никой не предложи. Харесах си покритие за стълбите, взех няколко брошури за парапети и за дворни врати. Ходихме ходихме и слънчеви колектори не видях.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 658
Не само,че нищо по-разлино нямаше,ами и много фирми ги нямаше.

# 28
  • Мнения: 178
И аз ходих. Трябват ни много неща и затова набелязах само няколко като за начало, но отстъпки никой не предложи. Харесах си покритие за стълбите, взех няколко брошури за парапети и за дворни врати. Ходихме ходихме и слънчеви колектори не видях.
Имаше слънчеви колектори на Солар еко систем. На нас цените им нещо не ни харесаха.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 493
До сега на Стройкото имаше и отстъпки - сега мнг малко фирми имаха някакви си 5%  newsm78

# 30
  • Мнения: 852
Не съм очарована нещо Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние ходихме и не сме очаровани, само една мека мебел харесахме на доста добра цена, но в момента спорим аз искам дамаска мъж ми иска кожа / естествена/ .

Общи условия

Активация на акаунт