Рехабилитация на дете след пневмония. Къде???

  • 4 043
  • 5
  •   1
Отговори
  • SOFIA
  • Мнения: 16
От болницата , в която лекуваха сина ми ни препоръчаха рехабилитация докато тече домашното лечение, но личната не знае къде работят с деца. Знаете ли къде можем да отидем? Имаме направление.

# 1
  • Мнения: 59
Четох за санаториум в гр.Сандански, мога да предложа и телефони 0746 32478 и 0746 30834. Не съм ходила, но събирах информация - там има процедури за белодробни, най-добре се обади ! Simple Smile

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Чак рехабилитация?! Дъщеря ми прави пневмония две години подред. и двата пъти ми изписват само курс за подсилване на имунитета и за възстановяване на организма.

# 3
  • Мнения: 433
Прави се дихателна гимнастика,която е много полезна.Ако нямаш възможност да я доведеш в Сандански (за 10дни най-малко) потърси поликлиника където има физиотерапия или специалист кинезитерапевт.Навремето имаше към всяка поликлиника в София ,но сега не знам. newsm78

# 4
  • Мнения: 200
Моята дъщеря през януари направи жестока пневмония с възпалена плевра, белодробни були , съмнения за малък излив. На 02,05,08 ще я водя в св.Влас  има болница за рехабилитация на белодробни заболявания. Предписаха и лечебна гимнастика и още една процедура която лекар ще определи каква е като не приемат. Казаха че условията са много добри , на столово хранене е цената на двойна стая е 50лв в цената е включена и 2 процедури на ден. Ако някои се интересува от телеф. мога да кажа утре или да си ги намерите ч/з google , аз така го намерих. Успех и здраве на всички

# 5
  • Мнения: 2 211
Знам, че в "Детско здраве" правят рехабилитации, но само толкова. Обади се да попиташ за подробности.

Общи условия

Активация на акаунт