Някой има ли впечатления от Холидей парк ВИВИ в село Осеново до Варна??

  • 3 313
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Гледах им сайта изглежда добре има и джакузи и други екстри...
Някой ако е ходил нека драсне някой ред да се осведомим.
Благодаря предварително!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Не знаех ,че има такъв комплекс в Осеново,може ли линкче?

# 2
  • Мнения: 674
Не знаех ,че има такъв комплекс в Осеново,може ли линкче?
Ами аз не мога да пускам линкчета но напиши в гугърл и ще излезе!!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.vipark.eu/

Изглежда ОК. За лятна почивка там ли питаш, Марианкаа?

# 4
  • Мнения: 674
http://www.vipark.eu/

Изглежда ОК. За лятна почивка там ли питаш, Марианкаа?
Не само за уикенд лятото сме на Слънчев бряг... Mr. Green Grinning

# 5
  • Мнения: 751
Много хубаво изглежда.Ако търсите тишина и спокойствие,мисля че това е мястото. Peace
Малко офф-като отворих сайта си представих че съм в гората.Така хубаво чуруликаха птичките. Heart Eyes
Искам вече да е лятоооо. Tired

# 6
  • Мнения: 11 747
абе, Марианка, то Осеново е за следобедна разходка (макар, че не знам какво има да прави човек там), а Слънчев бряг е като за уикенд!  Mr. Green  Не ги обичам аз тези почивки, толкова близо до вкъщи...

Иначе в този комплекс не съм ходила, но като гледам сайта не ме кефи. Къщи, строени като войници в редици, близичко една до друга. Около комплекса - поле и нищо друго.
Доколкото схванах джакузито е едно и предвид, че е включено в цената на всички почиващи, ще има опашка за него, а вътре ще е 'крак в уста' положението...

# 7
  • Мнения: 7 605
"Редовни български клиенти полzват 50% отстъпка"  Twisted Evil 
Това легално ли е?

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
абе, Марианка, то Осеново е за следобедна разходка (макар, че не знам какво има да прави човек там), а Слънчев бряг е като за уикенд!  Mr. Green  Не ги обичам аз тези почивки, толкова близо до вкъщи...

Иначе в този комплекс не съм ходила, но като гледам сайта не ме кефи. Къщи, строени като войници в редици, близичко една до друга. Около комплекса - поле и нищо друго.
Доколкото схванах джакузито е едно и предвид, че е включено в цената на всички почиващи, ще има опашка за него, а вътре ще е 'крак в уста' положението...

Абсолютно на същото мнение съм.   

# 9
  • Мнения: 1 312
а вътре ще е 'крак в уста' положението...

 JoyПредставих си го Joy
На мен ми изглежда приятно за почивка с дете/оградено е,което за моят дивак е голямо предимство/,обаче това,че ми е много близо също ме спира.
Не е за варненци определено.
А това с 50% и на мен ми се видя странно..
Какво значи"редовни"?

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хмммм,много добре изглежда.
 Това за джакузито освен да е с график със записване,не виждам друг начин. newsm78
 Аз го загледах да подаря на майка ми една програма здраве,че има проблеми с гърба.Но ми се иска някой с преки впечатления да каже нещо. newsm78

# 11
  • Мнения: 8 769
"Редовни български клиенти полzват 50% отстъпка"  Twisted Evil 
Това легално ли е?
Заобикалят закона. Доколкото си спомням имат право да правят отстъпки за редовни клиенти...пък било то и само бг...все пак, очаква се че българинът може да ходи там всеки уикенд, примерно, поради което може да ползва и 50% отстъпка

По повод Осеново-хич не им се връзвам. Първо, че е много близо (то си е село да живееш там и да ходиш във Варна на работа), и второ тия "комплекси крак в уста" не са мислени за българи, нали се сещате....

# 12
  • Мнения: 7 605
"Редовни български клиенти полzват 50% отстъпка"  Twisted Evil 
Това легално ли е?
Заобикалят закона. Доколкото си спомням имат право да правят отстъпки за редовни клиенти...пък било то и само бг...все пак, очаква се че българинът може да ходи там всеки уикенд, примерно, поради което може да ползва и 50% отстъпка

Ами 4ужденец, който живее във Варна, примерно, и иска да си прекарва уикендите там?  Rolling Eyes
(Ритори4ен въпрос е, просто се ядосвам на такива тарикати  Close  Blush)

Общи условия

Активация на акаунт