Използвате ли епилатор за лице?

  • 30 970
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 322
Защо се чудите - имам приятелка, която си маха с най-обикновен епилатор косъмчетата на горната устна.

# 31
  • Мнения: 649
Е айде сега... сякаш с кола маската не е стрес за кожата.
На един принцип са - и двете премахват космите от корените.



Не съм съгласна, епилатора къса косъма!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 481
Много ми е смешно как подскачате като ухапани "Аууу, как може!". Момичето задава въпрос, целта й е да получи информация, а не да бъде наплюта.

Имам приятелка, която си маха космите над горната устна с епилатор. От солариума й се получават пигментни петна на мястото на епилираното и изглежда кофти, но е дебелоглава и я мързи да ползва кола маска или лентички.
Затова не препоръчвам.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз също нямам косъмчета по лицето, освен 4-5 по-тъмнички които се мотаят по мустачките, но ги махам с пинсета...

 Peace
Тъкмо се чудех дали не ходя мустаката, но сега съм по-спокойна, че има и като мен  Wink

# 34
  • Мнения: 649
Е стига де " драм състава" да престане! Всеки го е казал в смисъл как може да си го представи, да се лющи с тва чудо!! Всеки има право да се възмущава никой не е плюл авторката.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 23:23 от Mi6ina

# 35
  • Мнения: 369
Е стига де " драм състава" да престане! Всеки го е казал в смисъм как може да си го представи, да се лющи с тва чудо!! Всеки има право да се възмущава никой не е плюл авторката.
Благодаря Ви за мненията.Ще помисля по точно кой метод да приложа. Hug

# 36
  • Мнения: 824
Ами удивих се,не може ли.Естествено,че не си ходя с косми,но има кола-маска за тая работа,има на лентички,има козметички и има пинсети ако щеше.Моят епилатор също има приставки,но никога ня бих ги пробвала.За мен не е нормално.Явно аз не разбирам.

Дано не си се удивила толкова,колкото аз като прочетох първия ти пост!Що за простотия е да пишеш,че не можеш да повярваш,че има хора,които имат такъв въпрос!
Но ти си блондинка,простено да ти е!

# 37
  • Мнения: 779
 и още 1 съвет,ако искаш да се сдобие6 с мустаци-ползвай епилатор    Sick #Crazy newsm78
 
 

 

# 38
  • Мнения: 1 224
и още 1 съвет,ако искаш да се сдобие6 с мустаци-ползвай епилатор    Sick #Crazy newsm78
 
 

 
хахахха  Joy

# 39
  • Мнения: 2 388
С епилатор си мисля, че ще е доста болезнено. Не ползвам и не мисля, че бих се престрашила.
В зависимост от нуждите ти бих те посъветвала да си избереш някой от другите методи, които са посочили момичетата. Simple Smile

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 779
АИЯ недей с епилатор, най-малкото, че този епилатор го ползваш предполагам и за други части на тялото, а с кожата на лицето шега не бива, може да се инфектира, да ти избият пъпчици и други подобни неприятности. Най-добре използвай лентички(кола маска), аз ти препоръчвам да си вземеш на Leocrema, в пакета има и кърпички, с които обтриваш кожата след като си приключила със 'скубането'. Прави тази процедура вечерно време най-добре, за да може кожата да си отпочине и на сутринта няма да има и спомен. Ако не можеш сама, отиди първо на козметик, за да видиш, че е лесно и няма страшно.Peace Но още веднъж - недей с епилатор, с лентичките е далеч по-хигиенично и също така бързо и лесно. Peace

# 41
  • Мнения: 177
По темата- не ползвам.
Браун има епилатор, който има специална приставка за епилация на лицето. Лично аз не бих я ползвала въпреки това, защото както някой вече беше споменал, епилатора понякога накъсва косъмчетата.
От личен опит мога да кажа, че скубането с пинсета също не е най-добрия вариант.
Мога да препоръчам "трайното" обезкосмяване(всеки трябва да прецени за себе си- дали фото епилация или лазер) или кола маска при козметик.
Лентичките, които са студена кола маска, на мен никак не ми се отразяваха добре- ваъзпаляваше ми се кожата, пъпки, рани и прочие. Да не говорим, че също накъсваха космите.
Важно е да се отбележи- при жени с фино окосмяване, какъвто и метод да приложите, резултата ще  е задоволителен. Ако космите са по-дебели, то само топлата кола и "трайното" обезкосмяване биха могли да помогнат.
Това е мое лично мнение, изградено на базата на над 10 годишно ходене по мъките и какви ли не преживявания, с което не задължавам никого.

# 42
  • Мнения: 961
По темата- не ползвам...
Мога да препоръчам "трайното" обезкосмяване(всеки трябва да прецени за себе си- дали фото епилация или лазер) или кола маска при козметик...
Peace

# 43
  • Мнения: 636
Ъ?????
 Shocked Shocked Shocked
Звучи много садо-мазо. Не е за мен Naughty

# 44
  • Мнения: 2 211
Развеселихте ме с тая тема. За лице използвам само пинсета. Направо си е лудост това за епилатора, ако ще и 8 приставки за лице да има. Не искам да ми пораснат мустаци като на Панайот Хитов.

Общи условия

Активация на акаунт