ФОН ДЬО ТЕН

  • 10 361
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
в момента ползвам "true match"на L'oreal,но Max Factor по-добри

# 31
  • Мнения: 3 050
Нямам никакъв опит с ФДТ-те от скоро ползвам едни на Орифлейм, от серията Джордани. Харесва ми. Бях чувала добри отзиви и за този на Манхатън. Ще следя темата.
Той не е ли за по-възрастна кожа?
Аз гласувах с други защото в анкетата не видях Виши-него си харесвам.

# 32
  • Мнения: 1 885
Много се чудех дали да си купя ФДТ на Криолан за специални случаи. Наистина ли са толкова покривни?

Гласувах за Ревлон, защото с ръка на сърцето ще кажа че за мен КОлорстей е по-добър от Тейнт Айдъла на Ланком, макар че втория е по-скъп около 6 пъти.

Криолан на каква цена  е? Разглеждах саита им днеска, но нямат цени-знаеш ли г/д за какви цени става дума?  bouquet

Зависи кой. Те са няколко вида. Мисля, че са около 70-80лв. бях чела някаде преди време. Не съм разпитвала все още.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 885

Гласувах за Ревлон, защото с ръка на сърцето ще кажа че за мен КОлорстей е по-добър от Тейнт Айдъла на Ланком, макар че втория е по-скъп около 6 пъти.

Аз се бях насочила към този на Ланком, но чувам много добри отзиви и за ревлонския, и се колебая. Ако наистина Калърстей е толкова добър, можеби ще си взема него. В момента съм с Ейвън. Използвам го от мноого време(вече няколко тубички) и съм много доволна, макар да е евтин

Всъщност Тейн Айдъла седи доста естествено на кожата, но много ми я изсушава. Не случайно съм написала, че за мен е така. Просто явно не е подходящ за моята кожа, иначе седи добре спор няма, като това си личи дори на снимки. Всеки трябва да пробва докато не намери своя... универсално страхотен продукт просто няма! Това е положението!

# 34
  • Мнения: 630
Tony_in_love, ти този Калърстей ли използваш http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?Categor … amp;ProductID=135
или старият

Всъщност сега видях, че той този новия, минералния, е като пудра(като новият на Лореал). Не ме устройва определено.
А този на Ревлон, който е за комбинирана кожа с помпичка ли е, защото в противен случай би било много неудобно.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 10:09 от milo_kremi

# 35
# 36
  • Мнения: 35 961
за мен най-добрър до тук е Ревлон КалърСтей за смесена и мазна кожа

база за сравнение: от Импала и Манхатън през Орифлейм и Ейвън до Диор и Шисейдо, т. е. ползвала съм от всеки ценови клас, който ми е достъпен

# 37
  • София
  • Мнения: 4 751
Изхабих вече две опаковки от фдт на Ревлон и нямам намерение да го сменям.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 31 167
Ревлон е перфектния фон дьо тен за мен.

# 39
  • Мнения: 630
за мен най-добрър до тук е Ревлон КалърСтей за смесена и мазна кожа

база за сравнение: от Импала и Манхатън през Орифлейм и Ейвън до Диор и Шисейдо, т. е. ползвала съм от всеки ценови клас, който ми е достъпен
Бубанка, този на Ревлон с помпичка ли е?

# 40
  • Мнения: 35 961
за мен най-добрър до тук е Ревлон КалърСтей за смесена и мазна кожа

база за сравнение: от Импала и Манхатън през Орифлейм и Ейвън до Диор и Шисейдо, т. е. ползвала съм от всеки ценови клас, който ми е достъпен
Бубанка, този на Ревлон с помпичка ли е?

не, този е:



но няма надпис на капачката, просто е черна

# 41
  • Мнения: 121
Похвали за LUMENE  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 318
Определено Шанел!

# 43
  • Мнения: 2 211
Най - доволна съм от Буржоа. Купих си на Макс Фактор Ейдж - Риню, но ми стои като маска на лицето, много е плътен и мазен. Харесвам по - воден ФДТ.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 428
Най - доволна съм от Буржоа. Купих си на Макс Фактор Ейдж - Риню, но ми стои като маска на лицето, много е плътен и мазен. Харесвам по - воден ФДТ.
Абсолютно съгласна!

Общи условия

Активация на акаунт