бонбони Солано

  • 1 841
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Какво мислите за тези бонбони....понеже никак не мога да устоявам на сладкото,дали те могат да ме "залъжат"? newsm78

# 1
  • Мнения: 54
Аз редовно си купувам от тях и много ги харесвам, особено след като са без захар, въпреки че имат куп въглехидрати. Но ако обичаш шоколад едва ли ще те залъжат.   Wink

# 2
  • Мнения: 1 318
В момента смуча такъв бонбон с вкус на кафе - мен ме прилъгват, определено. Любими са ми с кафето.

# 3
  • Мнения: 2 211
Тези бонбони не са ли с аспартам?

# 4
  • Мнения: 4 916
Тези бонбони не са ли с аспартам?

Да  Peace

# 5
  • Мнения: 2 211

Тогава, мнението ми за тях е изключително негативно. Не се тровете момичета, по - добре някой килограм в повече отколкото МНС!

# 6
  • Мнения: 68
kakво е МНС ?? newsm78

# 7
  • Мнения: 2 211

Множествена склероза.

# 8
  • Мнения: 190
И аз съм с tety... Не пийте нищо с аспартам, не яжте нищо с аспартам! По-добре две-три парченца шоколад, отколкото някакви отрови. Това, че трупаме килограми не е от няколкото парченца шоколад или сметаната в кафето... 30 калории са все пак в едно парченце шоколад, голям прас!

Вредно е, недейте!

newsm11 no

# 9
  • Мнения: 1 432
Изяж пар4е 6околад ,вместо този бонбон-отрова  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Искам да попитам за този аспартам дали се съдържа и в Орбит Дропс? Също е без захар, но и двата вида бонбони са на един производител. Аз тъкмо си купих първата кутийка Солано и като прочетох тук ги хвърлих!

# 11
  • Мнения: 4 170
Здравейте!
Искам да попитам за този аспартам дали се съдържа и в Орбит Дропс? Също е без захар, но и двата вида бонбони са на един производител. Аз тъкмо си купих първата кутийка Солано и като прочетох тук ги хвърлих!
Да, има го и там.Аспартам има и в колата....

# 12
  • Мнения: 2 211
....Аспартам има и в колата....

Мисля че, Кока - Колата е със захар, а Кола Лайт е с аспартам.

# 13
  • Мнения: 480
Всъщност изомалт=аспартам ли е?Защото никъде не виждам да пише аспартам?

# 14
  • Мнения: 685
За информация: аспартам
беше обсъждано в друга съседна тема...

Общи условия

Активация на акаунт