Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора
Здравейте, нова съм и искам да ви приветствам всички от този прекрасен форум. Когато не бях регистрирана само четях като имах въпрос и винаги почти намирах отговор.
Искам да ви попитам какво мислите за дебелите и косматите, но добродушни мъже? Имам предвид, би ли ви спряло да обичате такъв човек, да живеете с него и т.н.? Бихте ли се срамували от него? Искам да кажа, че имам наблюдения, че някои хора колкото са по-срамежливи, толкова са по-добри бащи и съпрузи. Бихте ли оставили такъв мъж, ако ви ухажва само заради външният му вид? Бихте ли тръгнали с него? Бихте ли заживяли с него, ако ви дава цялото внимание от което се нуждаете, обич, грижовност...? Дано не съм ви объркала, но ме интересува мнението на повече хора, а тук намирам (както споменах) отговор на почти всичките си въпроси. Blush Love
Цитирай

не бих излизала с такъв мъж, нито бих му давала някаква надежда, че между нас може да има каквото и да е. може да е наистина прекрасен човек, може да се държи наистина невероятно, но самият факт, че не ми харесва на външен вид ми е достатъчен, за да не му обърна внимание  Naughty

за мен външността е от голямо значение  Peace
Цитирай

Варна

Те повечето мъже с времето надебеляват, тъй или иначе, а може да се обезкосми, тъй че - стреляй.
Цитирай

София

Искаш да оправдаеш пред себе си, причините да го обичаш или не, чрез постовете на други ли?
Цитирай

out of space

ако ме отблъсква физически- няма как да стане. колкото и да е мил, добър и всеотдаен няма да мога да издържа всеки път като ме докосва и да потръпвам от отвращение...
Цитирай

София

Те повечето мъже с времето надебеляват
И им порастват косми в носа и в ушите...
Цитирай

Варна

Познавам дебеличък, космат, но страшно хубав и чаровен мъж, който слага в джоба си всички атлетични кавалери.
Ако ти е хубаво с човека -  Hug, ако имате атмосфера -  Peace
Другото са предразсъдъци.
Цитирай
Искаш да оправдаеш пред себе си, причините да го обичаш или не, чрез постовете на други ли?

Ами, не не искам това. Просто не знам как да постъпя. С него се чувствам спокойна и ми харесва, когато сме заедно, но може би много се интересувам от мнението на останалите. Малко звуча като някоя 15 годишна пикла, която не знае нищо за живота и не знае какво иска. Съжалявам. Просто си задавам въпросите във форума.  Blush
Цитирай

Бих го епилирала и вталила със секс Mr. Green
Но една леля не би постъпила така Naughty
Цитирай

С годините външният вид започва да има все по- малко значение.
 Разбира се, трябва да има някаква химия и физическо привличане, но никога не бих избрала партньор  само по външния вид.
Цитирай

тракийка съм

Авторката говори за обич.
Значи зад тлъстините и космите,
тя най-вероятно е открила нещо,
което другите не виждат.
На това му се казва любов.
Цитирай

София

Просто си задавам въпросите във форума.  Blush
Аз не критикувам въпроса ти. Просто това си помислих.
Цитирай
Имам в предвид, че до сега съм имала готини гаджета, но пълни мухльовци. Просто така съм си ги избирала явно. Когато излизаме с това момче, се чувствам като принцеса. В смисъл, че каквото искам това става. Без да се налагам. И в тези мигове си спомням за "Красавицата и Звярът". Той толкова добричък... И прекрасното момиче... Двамата съвсем различни... Но тя може да е щастлива завинаги, ако остане с него.... и т.н. Абе, такива работи си мисля.  Love
Цитирай

Galaxy 13197853088

Колко време мислиш че ще изтраяш?
Цитирай
С кое? С него ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора