Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Пускам темата тук, за да я видят много хора! Не познавам лично майката, но все пак ако има мами от Сливен, които искат могат да помогнат!

23-годишна родилка от Сливен се нуждае спешно от кръв А + , алармираха в Дарик близки на жената. Елеонора Колишева Денчева е претърпяла тежка операция и се нуждае спешно от кръвопреливането. Близките на Елеонора се обръщат с молба към всички, които могат да дарят кръв да го направят в Кръвния център на бившата трета поликлиника в Сливен.
Цитирай

всички ли могат да дават кръв,защото аз съм същата група но съм 100км.и кръвното ми е ниско 60/90
Цитирай

София

Не знам, Звезделина. Може би с това кръвно няма да ти разрешат да дадеш кръв. Дано има майки от Сливен, които да помогнат.
Цитирай

София

Не знам, Звезделина. Може би с това кръвно няма да ти разрешат да дадеш кръв. Дано има майки от Сливен, които да помогнат.
НАна, а дали не е по-добре да пуснеш тема и в "Отчетни"? При град Сливен?
Цитирай

София

НАна, а дали не е по-добре да пуснеш тема и в "Отчетни"? При град Сливен?

Пуснах я и там, естествено. Първо там. Но тук влизат повече хора и затова реших и тук да я пусна.
Цитирай

София - най-после у дома :)

Praynig Praynig Praynig Дано скоро се похвалите с добри новини, първо съм много далече, второ съм 0(-)
Цитирай

София

Няма ли начин да дарим кръвта в София и да се транспортира към Сливен???????Аз искам да даря.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.