Що е то филатор за вежди??

  • 14 326
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
 Thinking
Докато се ровех в нета за други продукти, попаднах на "филатор за вежди", но за първи път чувам за таквам машинария  Crazy
Нищо не мога да разбра и от снимката:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_38& … p;products_id=522

 newsm78

# 1
  • Мнения: X
Thinking
Докато се ровех в нета за други продукти, попаднах на "филатор за вежди", но за първи път чувам за таквам машинария  Crazy
Нищо не мога да разбра и от снимката:
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_38& … p;products_id=522

 newsm78
на мен ми прилича на нещо средно между ножче и гребенче Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
А вие филирахте ли несресаните си вежди?  Crazy
На нищо не ми прилича.

# 3
  • Мнения: 1 316
Лелееее, ако трябва и веждите да си филирам Whistling косата си филирах досега Flutter

# 4
  • Мнения: 824
Филаторът ми върши много добра работа.И аз до скоро не бях чувала за такова нещо.Мъжът ми купи епилатор и към него е имало подарък -филатор за вежди.Моят е с батерии.Представлява малко гребенче с фини ножчета между зъбците,с 4 приставки.Ще снимам по-късно,ако има интерес.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
Филаторът ми върши много добра работа.И аз до скоро не бях чувала за такова нещо.Мъжът ми купи епилатор и към него е имало подарък -филатор за вежди.Моят е с батерии.Представлява малко гребенче с фини ножчета между зъбците,с 4 приставки.Ще снимам по-късно,ако има интерес.
Има, има, чакаме снимки и повече инфо Peace

# 6
  • Мнения: 177
Представлява малко гребенче с фини ножчета между зъбците,с 4 приставки.Ще снимам по-късно,ако има интерес.

Виждала съм въпросния уред по магазините за козметика, но си нямам и на идея как се ползва. Така че бих се радвала на снимка, по-ясна от тази в линка. Мерси предварително.

# 7
  • Мнения: 824
Ще пусна снимка като се прибера от работа.

# 8
  • Мнения: 636
Това не е ли по-скоро за мъже, бе мацки? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 695
чакам и аз да видя за какво се ползва  Thinking

# 10
  • Мнения: 824
Зависи какви вежди имаш.Аз го използвам за дооформяне на най-широката част от дъгата.
Т.е.  може да се използва и като ножичка,а не като бръснач/има и такава функция/.

# 11
  • Мнения: 4 916
Това не е ли по-скоро за мъже, бе мацки? Rolling Eyes

Е, то от веждите зависи.

# 12
  • Мнения: 2 631
Аз пък си мисля, че ще разберем що е то, след като Escape ни пусне снимчици  Laughing
Разгледах в Бонжура дали има талива работи, ама нямаше... Явно не е още популярно...  Whistling

# 13
# 14
  • Мнения: 2 631

Е тея вече се изродиха!!!  #Crazy  Close
Тримера бил за бикини зоната, сега пък филатора за вежди.... Май един и същи продукт е маскиран поне с 5 имена  #Cussing out

Обаче също ми се струва, и че твоят е различен от това, което аз съм видяла в първия линк. Моето като че ли е малко като пинсетка..., а не чак с преиставки и четчици...  newsm78  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт