Каква марка помпа за кърма да си купя?

  • 5 046
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвах такава и съм много доволна  Peace

# 31
  • Мнения: 742
Аз имах една на Чико и една на Бейби Нова, втората беше с резервоарче за кърмата и биберон-определено ми беше по удобна( да не говорим, че и цената е малка -около 6-7 лв)
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_101&products_id=1776 (така изглежда, но е на Baby Nova)
Моят съвет е да не си купуваш първоначално скъпа помпа - не се знае колко време ще ти се налага да я ползваш...Зная, че е задължително да имаш някаква за всеки случай, но според мен с парите за скъпа помпа може да си купиш нещо по-полезно Hug
Дай боже дори да не ползваш Peace

Моите помпички стоят и сега ще ги изпратя на кръсницата си  Hug
Успех и леко раждане  bouquet

# 32
  • Мнения: 598
Да и моята беше такава, сега се сетих, че се казваше baby нещо си. Има ги по аптеките.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Електрическа. Каквато и да е. Изобщо не се разбрах с кърменето, но доих известно време.

# 34
  • Мнения: 422
мила , ето и моето мнение

купих си Chicco - изобщо не съм доволна    Naughty

накрая пратих мъжът ми до аптеката и ми взе една помпа на Baby Nova - за 4 лв ,май беше като епроведка все едно  ,,,, страшно съм доволна ,,,
не си давай парите за глупости , ще има за какво да ги даваш ,,, моят съвет е да си купиш една такава и да пробваш , аз съм страшно доволна , а и
всички момичета ,аз понеже родих в Сливен , там бяха с такива и от там разбрах , че вършат работа преди да пратя мъжо да ми я купи ,,,,,

успех ти пожелавам и леко раждане ! Hug

# 35
  • Мнения: 1 931
Аз ползвах обикновената помпа от аптеката. Евтина е и върши чудесна работа. Да не говорим, че съм я ползвала малко в болницата докато малката започна да хапва повечко.
Тази на нук от 25лв е съвсем същата само дето цената е друга и опаковката.

# 36
  • Мнения: 2 090
Ето тази ползвах аз
Хубава е и не е толкова скъпа,около 25-26лв е. Peace

# 37
  • Мнения: 493
Аз ползвах Авент и понеже предимно се цедях,защото малката неискаше да суче ми свърши страхотна работа!

# 38
  • София
  • Мнения: 721
Авент Peace

Не разбирам защо пишете да изчака, че можело пък да кърми...аз ползвах помпичката доста дълго време, независимо че кърмех детето си, за мен си е необходимост!

# 39
  • Мнения: 492
Ето тази ползвах аз
Хубава е и не е толкова скъпа,около 25-26лв е. Peace
Моята беше същата. Доволна съм. Peace

# 40
  • Мнения: 5 362
Още един глас за Авент Peace

# 41
  • Мнения: 781
Медела Суинг Peace това е най-доброто  в момента на българския пазар, поне за мен Hug
Ако не беше тази помпа отдавна да съм забравила що е кърмене Peace но не избързвай, виж първо дали ще имаш нужда от помпа.

# 42
  • Мнения: 1 763
На мен Camera ми свърши страхотна работа, а е доста евтина. Наистина най-хубаво е да се кърми, но при мен в началото имаше доста кърма събрана в гърдите, която не искаше да тръгне, много болеше, но помпичката направо ме спаси.

# 43
  • София
  • Мнения: 408
Казват, че авент е хубава помпа. Според мен обаче е напълно излишна. Аз имах най- обикновена- тип спринцовка и честно казано я ползвах точно 2 пъти. най- добрата помпа е бебето, според неговите нужди ще ти се регулира и кърмата. Ако все пак чувстваш напрежение можеш да се изцеждаш с ръка- също по-добър метод от помпата. Искам да отбележа, че продължавам да кърмя и детето ми е изцяло на кърма.

# 44
  • Мнения: 1 919
ползвах Авент-доволна останах!

Общи условия

Активация на акаунт