Music Idol 2 /7/

  • 18 481
  • 605
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 966
Доста далеч от първия айдъл.Общо взето лошо изпълнение на почти всички.Иска ми се да харесам някой и да го направя свой фаворит,но уви още няма такъв.Днес единствено ми харесаха стилистите.Много добре изглеждаха всички.Най зле според мен беше Ана,направо ми идваше да си запуша ушите.Също и Нора с това викане,беше ужасно изпълнение.Деница с това "р" показа,че и тя не е за айдълка.Иван - голяма лиготия.Искаше да бъде сериозен,но се притесни от това,което показаха и искаше да го замаже понякакъв начин.Песента на Азис - за мен е страхотна песен и като текст и като изпълнение от Азис.Изпълнението на Тома,като цяло ми хареса,но за мен излезе като подигравка към Азис.Но като цяло "Мюзик айдъл" бие по рейтинг "Пей с мен",макар спокойно да можеш да го гледаш на другият ден по фокс лайф от 18 ч.

В общи линии това е и моето мнение по въпроса за концерта тази вечер.
Съжалявам че, ще го кажа но, всички бяха пълна скръб с изключение на Стоян който единствен не се изгаври с песента и все пак беше себе си. Всички останали повече искаха да покажат колко много мразят жанра поп фолк, отколкото да се представят добре. Съжалявам но, за мен това е непрофесионално и даже ако бях гледала единствено този концерт, щях да кажа че, всички трябва да си тръгнат.


А Иван- мислех, че няма да запее. Аз лично не бих. Защо видеото на Пламенчето се даде след изпълнението й? Какъв беше проблема и при него така да направят..... Факт е, че те умишлено го предизвкват. Факт е, че когато нещата излезнат извън сценарии "опусимите" не могат да реагират.

Реакцията  към Иван беше "айде, айде", а тази при избухването на Преслава ......  newsm78 ама те изобщо успяха ли да реагират!

И аз така мисля.Това беше много долно и  гадно от тяхна страна да пуснат коментарите и записа преди изпълнението му.Целяха да му съсипят настроението и да се провали.
И донякъде успяха...

Иначе като цяло-голяма излагация беше концерта.
Тома много ме изкефи.
Хареса ми и Шанел.
Тази АНа се чудя за какво я държат там като само крещи и врещи.Много ми е дразнеща.
Мария също не ми хареса.

# 571
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
Ми слаб ще е концерта. Участниците не са отишли да показват, че я могат чалгата. Май само на Пламена  й идва от вътре, но.....определено Тома, Деница и Нора си остават най-добрите за мен.

# 572
  • Мнения: 781
Не трябваше да изменят аранжимента на никоя песен. Както каза Дуцко- каквото за всички това и за твб. Много непрофесионално.
Скритата камера, както я нарекоха опусумите: кому е нужна? Защо е всичко това? Единствено ме накараха да НЕ гледам "шоуто" им. Кьорав смс няма да видят от мен.

Слави някой спомена. Слави е професионалист. Би се самоубил, но такива извращения няма да допусне.
 И накря репликите за Елена...... Изобщо идиоти, завършени изроди!

# 573
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Виждам, че и тук има доста хора, които харесват Иван. Аз вече започвам да си мисля, че той може да стигне до финала на МА (а защо не и да спечели). Имам странното усещане, че и в гъза да си бръкне, ще има много хора, които ще кажат "Ауу, колко е сладък и готин".

# 574
  • Мнения: 3 271
Имам странното усещане, че и в гъза да си бръкне, ще има много хора, които ще кажат "Ауу, колко е сладък и готин".

Ами щом и след днес има такива  ooooh!
Иначе споделям общото мнение, че сценария е прекалено тенденциозен към него, прекаляват наистина, но и той НИЩИЧКО не прави, за да промени нещо. Не мен ми се изтърка. Вече даже не ме дразни, скучен и безличен палячо ми е. Това ме изненада в реакцията ми днес.
Харесах много стоян, за първи път не беше дърво. Деница си беше чаровница, въпреки, че определено песента не й пасваше колкото другите.
Във визитката й Дони си призна, че за някои хора подбира песните. Отдавна беше очевидно! Грозно е.

# 575
  • Мнения: X
Във визитката й Дони си призна, че за някои хора подбира песните. Отдавна беше очевидно! Грозно е.
Аз този момент не го разбрах. Какво значи "досега"? Че то нали имаше само един концерт преди този, на който Дони подбираше песните? Преди това участниците си ги избираха сами. Мен тогава ме хвана яд на Соня, че за малките концерти си избираше такива сложни и нетипични песни.

# 576
  • Мнения: 803
Във визитката й Дони си призна, че за някои хора подбира песните. Отдавна беше очевидно! Грозно е.

Именно. Това най-много ме дразни в Айдъла. Че е тенденциозен от самото начало. Не трябваше на определени хора да сменят аранжиментите. Нали задачата е поп-фолк. А не поп-фолк с рок аранжимент (примерно). На всички ни е ясно, че това е може би най-слабият им концерт, но те се СЪСТЕЗАВАТ. А при всяко състезание условията трябва да са равни. Всичко да е строго регламентирано. А не да си подбутваме някой от самото начало.
Ужасно грозно е да вменяват роли - този е лошото момче, онзи е романтикът, третата е музикално чудо. Оставете на зрителите да преценят. Мен това ме обижда - все едно правят опити да дирижират стадо. Айде, драги зрители, вижте го тоя простак. Или, о Боже, колко си перфектен (нищо, че си пял като прегракнал, надрусан моряк).
Въобще, от предаване на предаване, нещата съвсем изпростяват. За мен лично този сезон на Мюзик Айдъл е пълен провал. Съжалявам за участниците, които са повярвали, че това може да им е шанс в живота. А самите те, не разбират как всяка вечер ги резилят и то съвсем нарочно.

# 577
  • Мнения: 959
Ми слаб ще е концерта. Участниците не са отишли да показват, че я могат чалгата. Май само на Пламена  й идва от вътре, но.....определено Тома, Деница и Нора си остават най-добрите за мен.

Да, те не са отишли за да покажат че, могат да пеят чалга. Но формата на предаването е такъв че, трябва да покажат че, могат да пеят всичко. И след като им е дадена такава задача би трябвало да се постараят.  Така мисля.

Sehnsucht много добре казано. Peace

# 578
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Millena, и мен не ме дразни Иван, точно скучен ми е. Интересно ми е просто в колко дупки още може да си бръкне този "толкова невероятно талантлив сладур". А Стоян аз много не го харесвам, но мисля че много работи, за да се представи добре, а и е много възпитан, прекалено май за нашата страна.

# 579
  • tardis
  • Мнения: 329
Във визитката й Дони си призна, че за някои хора подбира песните. Отдавна беше очевидно! Грозно е.

Именно. Това най-много ме дразни в Айдъла. Че е тенденциозен от самото начало. Не трябваше на определени хора да сменят аранжиментите. Нали задачата е поп-фолк. А не поп-фолк с рок аранжимент (примерно). На всички ни е ясно, че това е може би най-слабият им концерт, но те се СЪСТЕЗАВАТ. А при всяко състезание условията трябва да са равни. Всичко да е строго регламентирано. А не да си подбутваме някой от самото начало.
Ужасно грозно е да вменяват роли - този е лошото момче, онзи е романтикът, третата е музикално чудо. Оставете на зрителите да преценят. Мен това ме обижда - все едно правят опити да дирижират стадо. Айде, драги зрители, вижте го тоя простак. Или, о Боже, колко си перфектен (нищо, че си пял като прегракнал, надрусан моряк).
Въобще, от предаване на предаване, нещата съвсем изпростяват. За мен лично този сезон на Мюзик Айдъл е пълен провал. Съжалявам за участниците, които са повярвали, че това може да им е шанс в живота. А самите те, не разбират как всяка вечер ги резилят и то съвсем нарочно.
Peace

# 580
  • Мнения: 46
Millena, и мен не ме дразни Иван, точно скучен ми е.

Едва ли, ако ти е скучен ще си направиш труда да пишеш!!!

Дали те скандализира или отвращава е друг въпрос, но да го наречеш скучен .......

# 581
  • Мнения: 3 271
Millena, и мен не ме дразни Иван, точно скучен ми е.

Дали те скандализира или отвращава е друг въпрос, но да го наречеш скучен .......

Ами да, скучен. Когато една роля се изиграе прекалено много пъти става скучна. В началото ме скандализира, да. Издразни ме, повъзмущавах се. И днес се изумих колко безличен и... как да кажа... ами скучен ми се видя. Нищо ново, нищо различно.

Стоян наистина се постара много. Има глас и в началото го харесах. Даже загледах изобщо предаването веднъж като щраках каналите и го хванах как пее Синева - невероятен глас и се загледах. После си казах как може да пее толкова хубаво и да няма грам чувство. И така се загледах Simple Smile Тогава се "запознах" с Иван, който каза, че той може да преминава мярката, защото е най-големия. Ей тогава ме издразни. С родителите си ме скандализира. После изгледах кастинги (не само негови) и т.н. и му разбрах и възприех ролята. Това е било преди 10-15 дни. И вече ми е скучен.

Нора не я бях чула, сега гледах записа. Много зле Sad А предишната седмица ми хареса.

# 582
  • Мнения: X
Както се казваше в една стара приказка: "Не можеш да убедиш хора, които са виждали розови слонове, че те не съществуват!" Mr. Green

Обяснявам аз, че превключвам канала като се появи Иванушка, а те ми викат: "Не превключваш, лъжеш. Тайно си влюбена в него, ама не си признаваш!"

Честно, само заради вас се интересувам от него. Просто вие, неговите фенки, сте ми интересни двеста пъти повече! Абсолютен психологически феномен!  ooooh!

# 583
  • Мнения: 3 271
Както се казваше в една стара приказка: "Не можеш да убедиш хора, които са виждали розови слонове, че те не съществуват!" Mr. Green

Не знам в каква връзка е, но го обичам този лаф Simple Smile

# 584
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Millena, и мен не ме дразни Иван, точно скучен ми е.

Едва ли, ако ти е скучен ще си направиш труда да пишеш!!!

Дали те скандализира или отвращава е друг въпрос, но да го наречеш скучен .......
Всъщност не бих искала въобще да го обсъждам, не си заслужава според мен. Писах за него, защото забелязах, че много хора го харесват, стана ми любопитно...това е. Да ме скандализира - С какво? Нищо скандално не виждам в неговото поведение. Всеки ден по улиците можеш да срещнеш хора, които се държат по подобен начин, бъркат си в носа например, секнат се, кое му е скандалното, човещинка Wink Да ме отвращава - също няма с какво.

Общи условия

Активация на акаунт