Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Анкета

Коя комбинация ви се струва по- привлекателна?

(Гласуването приключено: чт, 19 май 2005, 15:44)

Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?
Цитирай

Ами втората за тази анкета. Иначе не е гаранция, че като дупето е малко, жената е секси. Wink
Цитирай

Sofiа

Цитат на: arrows
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?

същата работа и при мен, но за мен е по-предочитаният вариант.
Няма против обаче варианта малко дупе + тънко кръстче и крака до сливиците  Mr. Green
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ми...де да знам. Май по-добре да има някаква талия, а?
Цитирай

Sofiа

Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете
Цитирай

София

Ами...аз предпочитам да има талийка... Rolling Eyes
Цитирай

София

Абе аз талия имам ама поголемичка от преди и съм се разширила в ханша и сега само 1 чифт панталони ми стават  Twisted Evil (нали си купивах все тесни да съ скси  Very Happy )!

Дали таза ще се прибере ааааааааааа ......................

Или надеждата умира последна  Sick  Praynig
Цитирай

предпочитам жената да си прилича на жена, т.е. с талия! мъжете също харесват поваче този вариант, освен извратеняци като моя, ама на него не му се е паднало малко дупе /поне с мен/ Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Цитирай

Цитат на: Valery
Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете

хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green
Ей сега и Лиллито да се включи и zаформяме банда "грации +3"
Цитирай

хм, къде е опцията "иzтрий мнение"?
Цитирай

Гласувах за малкото дупе - за себе си го предпочитам. Но за мъжете смятам, че е по-привлекателно, ако жената има талия.
Цитирай

София

Определено да има талия....
Кога се връща предишния размер на талията и дали въобще ще ми се върне?Сега е с 7-8 см по-голяма....уж правя нещо по въпроса,ама...
Знаете ли,най-странното при мен е,че ханша ми е май дори по-малък отколкото беше преди да забременея,а нали казват,че си връща предишният размер 1 година след раждането?Моят от родилният дом като излязох беше 99,5,сега е 95,5 ,а преди беше 96см!Чудя се какво става! Shocked
Абе започва да се очертава нещо като талия при мен,ама с тези стрии по корема,за какво ли ми е талия,като не мога да се пусна по къса блузка.
Ох,много разхвърлен постинг стана,ама като ми летят мислите насам натам...
Цитирай

Цитат на: arrows

хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green

не зацепвам, пояснете моля!
Цитирай

София

Абе талия си требва... ама имам една позната с тънка талия и огромен задник... мноооого грозно  #Silly
Та по-добре си е дупето да е малко!
Цитирай

nad_tab, малко ОФФ: защо имаш коронка и такъв надпис? от известно време се каня да те питам...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора