Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

България и никъде другаде

Скоро си купих този хидратиращ продукт,защото имам проблемна кожа-разширени пори и по 1-2 пъпки винаги. Има ли момичета сред вас,които са го ползвали и могат да споделят мнение?
Цитирай

София

Моя приятелка с проблемна кожа го ползва вече 2-3 години и е много доволна от ефекта. Друг продукт, в съчетание с него, е скинорен. Скинорена го ползва вечер, а нормадерма-сутрин.
Цитирай

В света на една приказка

Аз също не съм го ползвала, но моя позната с много мазна кожа и акне го използва и е доволна! Peace
Цитирай

Skinoren-a го ползвам при поява на пъпка,но той направо ми гори кожата
Цитирай

Варна

Skinoren na Виши ли е пак?А каква  ецената на двата продукта?  Smile
Цитирай
Ползвах го преди време, не ми действаше никак добре. Аз по принцип съм разочарована от Виши, преди години бяха много по-добри.Сега нещо са ги скапали (мое мнение).
Цитирай

София

Skinoren е на Shering.Има хиляда теми за Нормадерм, всяка седмица има! Някои са по 5 страници. Ако искате си ги потърсете.
Цитирай

В тези теми прочетох крайно противоречиви мнения(за и против). А кой друг такъв продукт може да ми препоръчате?
Цитирай

Аз въобще не съм доволна. Не само, че не ми премахна пъпките, но и ми излезнаха нови.
От както го спрях, кожата ми се изчисти.
Цитирай

София

И аз съм от доволните потребители.На този продукт предлагат мостри в аптеките, просто си вземи и го пробвай.
Цитирай

Ползвам го и аз но няма нещо ефект
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

Записвам се да следя темата, че се двоумя да си купя Виши.
Цитирай

в първия момент като го ползвах ми избиха страшно много пъпки, но след това май бях доволна. повече ми харесва от neutrogena например, който ползвам сега. май ще се върна на виши. съветвам те преди за го почнеш да отидеш на почистване на лице, за да не се получи първоначалния ефект като при мен и да се откажеш бързо-бързо.
Цитирай

Пише, че ефектът се постига за 1 месец
Цитирай

Пише, че ефектът се постига за 1 месец
ми да, нали тр да те зарибят Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора