Нещо ново, нещо, което ни радва!

  • 5 624
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
Здравейте мами!Дано темата да ви е интересна и да споделяме идейки.Подобно на тази за придобивките в кухнята, предлагам да споделяме придобивките за домовете ни като цяло-това, което ни радва, от които имаме нужда, глезотийките, които отдавна сме искали.
Аз ще започна:
1.Взех отпечатъчета от ръцете и краката на Гого и ги сложих в шарени рамки-стана наистина страхотно Heart Eyes
2.Отдавна искам нов килим за детската и машина за хляб-незнам дали ще я използвам, но искам.
3.Търся си табелка за вратата, но като тези от едно време-"Образцов, хигиеничен дом" CrazyЗа това приемам идеи всякакви.
4.Днес ще ходя за великденска украса.
5.От Бриколжа си взех страхотна рамка за снимка-с Бъгс Бъни и приятели-малко, но много ме радва.
6.Най-после се сдобих с абажур за спалнята Laughing
Ако се сетя за нещо друго ще пиша

# 1
  • Мнения: 114

1.Взех отпечатъчета от ръцете и краката на Гого и ги сложих в шарени рамки-стана наистина страхотно Heart Eyes


С боя ли го напрви?
И аз бих искала да си направа такава рамчица на моето котенце
би ли споделила как точно
и с какво?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 041
На мен темата ми харесва, та се записвам  Simple Smile Напоследък нямам нови придобивки, но се надявам скоро пак да "влезем в серия"  и да се похваля! Wink

# 3
  • Мнения: 1 986
Направих го с обикновени водни боички на лист А4.Намацмах му хувавичко ръчичките или крачетата-С повечко боя, за по-наситен цвят и хоатично ги лепвахме на листа-Жоро беше страшно доволен Mr. Green Mr. Green Mr. Green
От едно фото купих шарени рамки и....готово.
Когато се прибера ще снимам и ще покажа всичко Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 211
Засега единствено се сещам, че идва Великден и ще се захващам с някаква украса (само да мине проклетата пролетна гадост.. умора Tired). После като цяло ми се ще и повече пролетни неща да сложа из нас - разни китки и украшенийца - много вдигат настроението!
Иначе от какво имаме нужда.. от шкафче за баня - но искам да е дървено (нали се установи, че е модерна баня като обикновена стая и сега сме на такава вълна). После пак в банята ще сменим ужасната стъклена мивка, по която си личи всяка капка вода Sick - ще сложим друг плот, не стъклен Sick и ще заменим самия умивалник с бял!! Това за вътре. На двора миналата съб. и нед. съдих цветя - направихме си алпинеум, но не го довършихме. Сега сме си взели още цветенца и тоя уикенд ще садя цветенца Heart Eyes На слънце!
Това засега, не се сещам друго. Но темата ми подейства много ободряващо и ентусиазмът ми взе да се връща! Благодаря, D_e_s_i_t_o   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 986
 Hug Hug Hug
Много се радвам, че темата ми ви хареса и да знаете, че чакам идейки за табелката.
Забравих да се похваля, че имам и нови цветенца за вкъщи-дано да оцелеят  Wink
Откъм идеи за покупки съм много богата-мъжа ми казва, че сигурно първата ми думичка е била "искам", а втората "трябва" hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 8 999
В темата за новите придобивки в кухнята съм се отчела, но тук мога да добавя едни весели възглавници от Метро, за дивана. Имах огромна нужда да си подпирам нещо на кръста или под главата като се размажа пред телевизора, та тези възглавки ми дойдоха добре. При това са в новия ми любим цвят - резеда и цикламено, на цветя. Сдобих също и една стъклена поставка за телевизор - като голяма табла с механизъм за въртене. Така, когато сме в хола, връткаме телевизора към диваните, а когато сме в трапезарията, връткаме към масата /хол, кухня и трапезария са ми в едно помещение/.
За банята си купих една стояща метална поставка за тоалетна хартия и четка /хич не ми се искаше да си дупча плочките/.
Хм, какво още - не се сещам, но със сигурност нещо изпускам. Аз съм някакъв див манияк и непрекъснато нещо си купувам. А! Сетих се! Купих си памучно чердже за баня, сложих го пред вратата в банята и така всеки талибан с мокри крака е принуден да стъпи там, преди да излезе от банята! Реших проблема със стъпките в коридора. Черджето ми е ярко оранжево и е с дебели къси ресни. Прилича на таралеж.

# 7
снимкииииии Давайте и снимки, да си завиждаме-благородно естествено Mr. Green

# 8
  • Мнения: 211
baibibi спомена за възглавници.. Това е моята страст Heart Eyes Сега пускам линк към стаята ни (пусках го преди в една др. тема).
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5308146
Ето, лилавата и тая до нея съм си ги шила сама Sunglasses Другите две - розово-оранжевата и зелената са от.. Практикер.. не помня точно, но бяха по 4 лв! Това е една от най-добрите ми находки Laughing
Та както спомена baibibi, ще отида да проверя и в Метро, щом казва, че има весели възглавнички Heart Eyes

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Еее, много се кефя на такива позитивни теми!   bouquet

По-късно ще се включа!  Peace

# 10
  • Мнения: 114
Направих го с обикновени водни боички на лист А4.Намацмах му хувавичко ръчичките или крачетата-С повечко боя, за по-наситен цвят и хоатично ги лепвахме на листа-Жоро беше страшно доволен Mr. Green Mr. Green Mr. Green
От едно фото купих шарени рамки и....готово.
Когато се прибера ще снимам и ще покажа всичко Heart Eyes

ехаааа супер
и аз ще го направа непременно
Темата ми допада
ама да има и снимчици а  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 152
Ох, и на мен мнооооогооо ми харесва темата!
Аз имам мания по разни аксесоарчета - цветя и пеперуди. Скоро си купих от Аико цветчета навързани на връвчица и ги окачих на пердето в едната стая, а пеперудите на пердето в другата стая и по цветята. Много сладко се получи.  Mr. Green

Друга моя стихии са хавлии за баня и спалното бельо - при всяка възможност купувам.  Flutter

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Сравнително ново-шкафче за баня и капак за тоалетната чиния с мидички. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 393
Няма много нови неща при мен за момента.В застой съм.Последното е от преди 2месеца- сложихме стъклена врата на кухнята. Надявам се скоро да мога да се похваля и с други придобивки. Grinning

# 14
  • Мнения: 3 641
Хайде и аз да се похваля! Една приятелка ми подари красиви изк. цветя , сега трябва само ваза да им купя, но много ми отиват на цветовете на хола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт