Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Преди две седмици децата ми /близнаци -14г./отидоха на съзтезание организирано от училище.Правили съм им мед.преглед,който е включвал и кардиограма.Вечерта като се прибрах от работа сина ми каза,че му се е подула леко гърдата /лявата/ и напипва нещо твърдо като топче.Видях го и аз,настина леко подуто,но се усеща нещо твърдо,като мастно топче.Реших,че е от електродите,които се залепват при кардиограмата,пък той самия е много слабичък.Вече втора седмица  мина оттогава,малко като чи ли е поспаднало,но пак напипвам това твърдо образувание.Не го боли ,даже изобщо  не го усеща.Записала съм час при джипито,но моля някой ако знае какво може да е това да ми пише!
Цитирай

Варна

Моят син е на 13 г. и също му беше излязло топче на едната гърда - точно в средата, но леко го наболяваше.  Заведох го на личния лекар и ми казаха, че е на хормонална основа т.е свързано с пубертета. След известно време топчето само изчезна. Възможно е и да е така и при вас, но най-добре се консултирай с лекаря, за да се успокоиш.
Цитирай

На хормонално образувание ми прилича, но разбира се най-точно ще каже лекарят.
Цитирай

Пловдив

Много ви благодаря за бързите отговори!  bouquetАз също се замислих за подобни хормонлни проблеми ,още повече че възрастта им е точно тази когато бушуват разни хормони.Но тъй като се появи в деня на кардиограмата,затова не знаех какво да мисля.Разбира се,ще го заведа и при джипито обезателно.
Още веднъж ви благодаря и весел уикенд Peace
Цитирай

астрид, моля те, изчисти си кутията с лични съобщения. от седмица се опитвам да ти пиша.
Цитирай

Пловдив

Zero,направих си пролетно почистване на пощата! PartyЧакам да ми пишеш!
Цитирай

astrid, здравей! отново не мога да ти пратя лс!
извинявам се, че се намесвам в темата ти, но ще карам направо. би ли ми пратила на лични координатите на унг-специалиста, за кого споменаваш в една друга тема?
благодаря ти предварително, и се надявам всичко да е наред със сина ти!
 Hug
още веднъж се извинявам за "нахълтването"!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.