Зависи ли темпераментът от главата (петъчна)

  • 3 366
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Айде... всичките сме в кюпа Mr. Green
Тъкмо се чудех кога някой мъж ще се появи с великото обобщение, че всички жени са курви. Mr. Green
Вече съм мъж!?  Mr. Green newsm44 Супер, никога вече няма да съм кучка или ку.ва!

# 76
  • Мнения: 5 622


Не е така.
Мърла - жена дето се отнася немърливо към нещата с които се занимава.
Кучка - жена дето е вярна като куче на мъжа си.
Мръсница - жена с немити ръце.
Курва - жена дето се е докосвала до к..
Мара Общата - това е набедена жена от комшийки.

Амин!

 Joy

По темата- не съм кучка(а би било добре да бъда  Wink), нито съм курва. И грозна не съм. Има ли какво да кажа по темата в такъв случай?  ooooh!

# 77
  • Мнения: 2 070
то Наполеон го е казал човека.Атой е бил умен мъж Wink
И е бил нисък, с къси пръсти и малки стъпала. Whistling

Което ще рече, че ако го видиш гол ши си кажеш............ в този човек има нещо което е страшно несиметрично като пропорция.........  Whistling
бил си е много симетричен даже.всичко малко, да отговаря на ръста Joy

# 78
  • Мнения: 152
Според мен е бил и абсолютен комплексар, оттам и женомразец...
Именно... срам го е било да си поиска от майка си...  Mr. Green баси извратеното човече... и освен това...Англичаните са му го "слагали" и те... по море основно, ама не се е разминал...  Laughing

# 79
  • Мнения: 17 546
.....а кучката е кофти парче с елементи на корист и използвачество. Т.е. по-скоро черта на характера, отколкото на сексуалността.
Абсолютно! Peace Така че никоя да не се гордее, ако някога са я квалифицирали като кучка за каквото и да било.

# 80
  • Мнения: 2 716

За мен мръсницата е освободената от задръжки жена, курвата кара наред, а кучката е кофти парче с елементи на корист и използвачество. Т.е. по-скоро черта на характера, отколкото на сексуалността.
Именно  Peace
А сега да видим, дали тази жена е по-страстна в леглото?
Вероятно, доволна от факта, че е вкарала там плячката си. Адреналинът се повишава.

# 81
  • Мнения: 2 196
Вече съм мъж!?  Mr. Green newsm44 Супер, никога вече няма да съм кучка или ку.ва!
Хич не бързай да се  радваш, имах предвид изказването на Неплачещият мъж. Grinning
Моят пост беше в подкрепа на твоя. Тъй като големите цитати не се толерират, цитирах само теб. Wink
Айде пак обратно в кюпа. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 479
Кучката е по - страстна, няма спор. Толкова внимателно подбира, че избере ли жертва я цеди до край Joy Joy Joy
Въпросът е как се вкарва кучката в леглото...

# 83
  • Мнения: 122
Забелязвам как игнорирахте "Грозната жена".............. Тук явно всички се смятате за красиви.......
Няма ли кой да защити секса на скромните иначе в ежедневието дами.
Много сте несправедливи, ама много........

# 84
  • Мнения: 4 447
Кучката е по - страстна, няма спор. Толкова внимателно подбира, че избере ли жертва я цеди до край Joy Joy Joy
Въпросът е как се вкарва кучката в леглото...

 Peace

# 85
  • Мнения: 5 622
.....а кучката е кофти парче с елементи на корист и използвачество. Т.е. по-скоро черта на характера, отколкото на сексуалността.
Абсолютно! Peace Така че никоя да не се гордее, ако някога са я квалифицирали като кучка за каквото и да било.

И аз съм съгласна с написаното! Макар, че ако съм кучка, не би ми пукало въобще ако някой ме нарече така. Щом ми пука, начи не съм никва кучка  Wink

# 86
  • Мнения: 2 196
Кучката е по - страстна, няма спор. Толкова внимателно подбира, че избере ли жертва я цеди до край Joy Joy Joy
Въпросът е как се вкарва кучката в леглото...
Явно с кинти. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 122
Кучката е по - страстна, няма спор. Толкова внимателно подбира, че избере ли жертва я цеди до край Joy Joy Joy
Въпросът е как се вкарва кучката в леглото...
Явно с кинти. Simple Smile

Глуууууууупости. Въпроса е как да я изкараш, а не как да я вкараш.

# 88
  • Мнения: 152

За мен мръсницата е освободената от задръжки жена, курвата кара наред, а кучката е кофти парче с елементи на корист и използвачество. Т.е. по-скоро черта на характера, отколкото на сексуалността.
Именно  Peace
А сега да видим, дали тази жена е по-страстна в леглото?
Вероятно, доволна от факта, че е вкарала там плячката си. Адреналинът се повишава.
Ако следваме тази логика... то значи в леглото тя е пън. Тъй като след погаждането на един куп номера и капани е адски изморена , то от нея не може да се очаква да се върти отгоре ми като центрофуга... + туй... амбицираната плячка се старае да й се докаже... и за тази цел върши цялата работа , което отново ни връща към тезата , че кучката не става за в леглото...

# 89
  • Мнения: 17 546
Хич не бързай да се  радваш, имах предвид изказването на Неплачещият мъж. Grinning
Моят пост беше в подкрепа на твоя. Тъй като големите цитати не се толерират, цитирах само теб. Wink
Айде пак обратно в кюпа. Mr. Green
М! Sad  tiptoe ето, прибирам се. (разбрах те още първия път!)

Забелязвам как игнорирахте "Грозната жена"..............
Чакай да свършим с първата пък ти! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт