Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Колко време след раждане може да се посещава солариум?
Обичам да имам тен Simple Smile

# 1
  • Русе
Ами предполагам, че след като спреш да кърмиш няма проблем.Но докато кърмиш бебока не  трябва.

# 2
  • Пловдив
Имам книга за соларуима в която се казва, че и по време на бременност може да се ходи на солариум.  newsm78

# 3
  • София
Ако кърмиш, наистина не е разумно да го правиш. След раждане има огромни хормонални промени и не знам дали няма опасност от солариумът да се появят родилни петна. Дерматолог ще ти отговори най - точно на този въпрос.

# 4
Имам книга за соларуима в която се казва, че и по време на бременност може да се ходи на солариум.  newsm78
Аз не съм и ходила. Без да съм чела нещо по този въпрос, ми се стори логично да не го правя.

# 5
  • Русе
След като родих и аз много се чудих..и попитах гинеколога си.Той ми каза да се въздържам докато кърмя.

# 6
  • Пловдив
след като спреш да кърмиш може спокойно да си ходиш

# 7
  • Burgas
Може и докато кърмиш, но не бива да си печеш лицето, защото може да ти излезнат петна.

# 8
  • София
Аз не съм се престрашила още заради стриите, казвали са ми, че може да станат по-видими. Някой има ли наблюдения, т.е. излагал ли е пресни стрии на солариум. Минаха 8м от раждането и просто едва се стърпявам, бяла съм като...

# 9
  • Burgas
О, ако има стрии според мен не бива да не се ходи, докато са пресни, за да не стане по- зле. Пресен белег от секцио също не бива да се пече, за да не пигментира.

# 10
  • София
Тогава следващият въпрос ми е колко време се броят за пресни  newsm78 Предполагам докато лилавеят още..освен да намажа кокретното място със защитен крем и да не го пека  Thinking

# 11
 Аз имам стрии,но са от доста отдавна и нямат нов пигмент. Ходила съм доста често на солариум преди да забременея.
Но както казвате,може би наистина трябва да не са нови

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт