Къде в София се продават колички hauck?

  • 4 674
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 464
Интересува ме най-вече този модел

и други ако има разнообразие Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 346
Лятната ми количка е в същото десенче и е купена от "Пигис хаус"в началото на миналото лято.Провери и в магазини "Пинокио".от там пък купих зимната преди няколко години за първото ми дете/също Хаук/.Доколкото помня те имаха пряка връзка със вносителите на тази марка!

# 2
  • Мнения: 1 464
Мерси,iliankaдоволна ли си от тази марка?Аз имам от дъщеря ми 2 колички но тази ме привлече че е евтина /260лв /а има кош за новородено което аз нямам от двете ми други.Само че сега ще търся в синьо Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 346
Мерси,iliankaдоволна ли си от тази марка?Аз имам от дъщеря ми 2 колички но тази ме привлече че е евтина /260лв /а има кош за новородено което аз нямам от двете ми други.Само че сега ще търся в синьо Wink

Да,доволна съм и не случайно,като купувах лятна държах да е на "Хаук"Е,почнаха да скърцат колелата,но след като ги смазахме,нямаме проблеми.Сгъва се много лесно и е удобна за слагане в багажник WinkИма я и в синьо,но е с Мечо Пух мисля!

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
ЧуШлИвО ЛюТе, ползвах същия модел количка, само че с Мечо Пух. НЕ Я КУПУВАЙ!!! Пълен боклук-тежка, неманеврена. Изкриви се от почти нулево ползване. На няколко пъти щях да я обърна-слизане от нисък бордюр, спряло състояние..... Няма толкова кофти количка.

Иначе я взехме от Пинокио в Дружба.

Едни приятели малко след нас си взеха количка 3 в 1 от склад на Чиполино в Ст.Загора .От този тип е и е страхотна. Само че на снимката е 2 в 1, а тяхната е с кошница за кола+зимен и летен кош. Цената й е била 460лв, но тъй като са я поръчали от каталог(не я е имало в наличност), са я взели за 400лв. Много лека и маневрена.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 15:32 от Гита Ог

# 5
  • София
  • Мнения: 346
Ха,пък с моята лятна никога не съм имала такива проблеми.Старата ми също е "Джорджия" на "Хаук" и вече четвърто детенце се вози в нея,явно са развалили качеството... newsm78

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Ха,пък с моята лятна никога не съм имала такива проблеми.Старата ми също е "Джорджия" на "Хаук" и вече четвърто детенце се вози в нея,явно са развалили качеството... newsm78

Танка-триколка едва ли има общо с летния модел. По принцип съм фен на триколките, даже в момента сме със старата ми от голямата дъщеря. Няма по-удобно нещо, но .....старата ми е с помпащи гуми и е супер маневрена. Нямат нищо общо двете триколки.

# 7
  • Мнения: 1 464
Ами аз затова питах за триколката,мои приятелки с деца на по 6-7г са ползват марката от тогава ,едната дори вози трето дете и не е мръднала.Само че триколка не съм виждала наживо и явно не е устойчива newsm78
Иначе ми е чудно другите им модели как може да издържат толкова години Shocked

# 8
  • Мнения: 1 464
Гита Ог ,ти каква триколка ползваш в момента?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Продукцията на Хоук няма нищо общо с това,което е била преди 6-7 години и това,което е сега.Имам познати майки с пораснали дечица,които споменават Хоук като супер качествени колички по времето,когато децата са били бебета.Познавам и майка със същата количка като тази,за която питаш,която горчиво съжалява,че я е взела.Наистина е много тежка,много неманеврена,абе изобщо-едно от най-големите дървета на пазара.Аз също бих те посъветвала да не я купуваш.

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Гита Ог ,ти каква триколка ползваш в момента?

Куче-марка, купувана преди 7г. от Илиенци  Crazy Но е само лятна, за това купихме Хаук-а. Освен всичко друго, има и друг проблем с Хаук-а. Когато си оставил предното колело да завива свободно, лесно правиш завои. Да, обаче, като слизаш от бордюр да пресечеш улица например, то пак завива и ти трябва време да го нагласиш направо да е  Confused и да минеш. Накрая го застопорихме и завиването ми направи мускули  Mr. Green Подведохме се по цената ние, а и в магазина е трудно да се прецени дали ще е удобна-без бебе и багаж изглежда лека, а и не минаваш препядствия

ЧуШлИвО ЛюТе, за около същата цена по-скоро бих ти препоръчала Cangaroo "Excess" или Cangaroo "Carrera". Определено са по-добри от Хаук.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 16:23 от Гита Ог

Общи условия

Активация на акаунт